Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 17 юни 2016 17:58

Италия си изиграха мача хитро и ефективно. Оставиха шведите безидейно да мачкат топката 75-80 мин. и накрая ги наказаха кат' пичове. ;) Скандинавците тотално разочароват - поправете ме, ако бъркам, но май втори пореден мач нямат точен удар. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 17.06.2016г. 16:00ч.

Мнениеот matador1 » 17 юни 2016 18:00

sunscres92 написа:
maldin1 написа:
sunscres92 написа:Италия от край време са си най-скучния отбор за гледане, но напоследък бият всякакви рекорди.
Италия винаги е била тактически грамотен отбор. Отбор, който с малко усилия си взима неговото. [offtopic]Като ти се гледа нещо "интересно" си пусни Барселона/Испания да си подават топката в центъра 80 мин. и готово.[/offtopic]


Аз и Барса трудно гледам - но това на Италия е (поне за мен) отвъд всякакви допустими граници, а най-лошото е че някак си успяват и да вкарат, въпреки че им е сравнително трудно да вържат 3 паса в другата половина - което си е проява на класа, но все пак трудно поносима такава.

Ако им върши работа, кой съм аз да ги съдя...


Италия пак е с една идея по-интересна от Испания, мхм.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 17.06.2016г. 16:00ч.

Мнениеот ММ1914 » 17 юни 2016 18:00

g3_ev2 написа:Ами така се играе в предварителна група - поддържаш равновесие по време на мача и "спринтираш" в последните минути. Затова и има толкова много късни голове! На нашия фен му е скучно да гледа тактически мач, но вижте колко майсторство има в отделните изпълнения даже и когато се поддържа равновесие. Специално тук Киелини направи велик мач, без да се напъва особено - просто Конте е направил страхотен колектив, но за разлика от нашите "шефове" него го изтърпяха техните в метафазата на отбора и ето сега как печелят.

Абе свирчото можеше и да свирне за дуспичка, но здраве да е. 1-1 си беше сраведливо.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот matador1 » 17 юни 2016 18:01

Udoji90 написа:Италия си изиграха мача хитро и ефективно. Оставиха шведите безидейно да мачкат топката 75-80 мин. и накрая ги наказаха кат' пичове. ;) Скандинавците тотално разочароват - поправете ме, ако бъркам, но май втори пореден мач нямат точен удар. :roll:


Нито един. Италия имат 3:

http://www.bbc.com/sport/football/36496077

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот g3_ev2 » 17 юни 2016 18:05

matador1 написа:
Udoji90 написа:Италия си изиграха мача хитро и ефективно. Оставиха шведите безидейно да мачкат топката 75-80 мин. и накрая ги наказаха кат' пичове. ;) Скандинавците тотално разочароват - поправете ме, ако бъркам, но май втори пореден мач нямат точен удар. :roll:


Нито един. Италия имат 3:

http://www.bbc.com/sport/football/36496077


Да не се тревожат шведите - скоро ще се отчетат с много удари във вратата на п-ка - нали са с нас в една група за СП в Русия!

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот HekakaB » 17 юни 2016 18:09

g3_ev2 написа:
matador1 написа:
Udoji90 написа:Италия си изиграха мача хитро и ефективно. Оставиха шведите безидейно да мачкат топката 75-80 мин. и накрая ги наказаха кат' пичове. ;) Скандинавците тотално разочароват - поправете ме, ако бъркам, но май втори пореден мач нямат точен удар. :roll:


Нито един. Италия имат 3:

http://www.bbc.com/sport/football/36496077


Да не се тревожат шведите - скоро ще се отчетат с много удари във вратата на п-ка - нали са с нас в една група за СП в Русия!


Ако покажат същата "класа" като на еврото, даже наще дървари ще ги разпилеят.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13763
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 17 юни 2016 18:11

Udoji90 написа:Италия си изиграха мача хитро и ефективно. Оставиха шведите безидейно да мачкат топката 75-80 мин. и накрая ги наказаха кат' пичове. ;) Скандинавците тотално разочароват - поправете ме, ако бъркам, но май втори пореден мач нямат точен удар. :roll:


Този формат с 24 отбора е трагедия!
Шведи, Украинци, Албанци, Руснаци, Исландци, Австрийци, Унгарци ... са си абсолютен пълнеж.
Островните недоразумения и те горе-долу в тази графа.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот matador1 » 17 юни 2016 18:15

Red_Neck написа:
Udoji90 написа:Италия си изиграха мача хитро и ефективно. Оставиха шведите безидейно да мачкат топката 75-80 мин. и накрая ги наказаха кат' пичове. ;) Скандинавците тотално разочароват - поправете ме, ако бъркам, но май втори пореден мач нямат точен удар. :roll:


Този формат с 24 отбора е трагедия!
Шведи, Украинци, Албанци, Руснаци, Исландци, Австрийци, Унгарци ... са си абсолютен пълнеж.
Островните недоразумения и те горе-долу в тази графа.


Те и фаворитите никакви мачове не правят. Аз не виждам нито един особено атрактивен отбор. До сега ми харесаха само първите мачове на Германия и Италия. Пък и на Исландия, понеже имаше тръпка дали ще се разреве Роналдо. Всичко друго беше скука и надлъгване, кой ще вкара в последната минута.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13763
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 17 юни 2016 18:21

matador1 написа:
Red_Neck написа:
Udoji90 написа:Италия си изиграха мача хитро и ефективно. Оставиха шведите безидейно да мачкат топката 75-80 мин. и накрая ги наказаха кат' пичове. ;) Скандинавците тотално разочароват - поправете ме, ако бъркам, но май втори пореден мач нямат точен удар. :roll:


Този формат с 24 отбора е трагедия!
Шведи, Украинци, Албанци, Руснаци, Исландци, Австрийци, Унгарци ... са си абсолютен пълнеж.
Островните недоразумения и те горе-долу в тази графа.


Те и фаворитите никакви мачове не правят. Аз не виждам нито един особено атрактивен отбор. До сега ми харесаха само първите мачове на Германия и Италия. Пък и на Исландия, понеже имаше тръпка дали ще се разреве Роналдо. Всичко друго беше скука и надлъгване, кой ще вкара в последната минута.

Така е, .... парата утепа играта!
След 65-70 мача на сезон и няколко милиона в беанковите сметки .... на кой му се напъва лятоска по тучните, френски поляни? ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Евро 2016: Италия - Швеция | 1:0 FT

Мнениеот thisisthelife » 17 юни 2016 18:27

Скука.... Шведите пазят точните удари за нашата врата, не се плашете :) . До момента Европейското е тегаво. Имаше 2 по-интересни срещи, а останалото е на ниво А група. Голяма реклама, голямо нещо, а в същото време никакво качество и тръпка. Парата наистина уби спорта.
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта