Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6860
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот veni__85 » 16 юни 2016 00:06

Не знаех , че на франсетата понеже са домакини им е позволено да играят хандбал. Играта с ръка беше , малко преди гола и никой не може да ме убеди, че не е повлияла на резултата........В последния мач от групата не очаквам рискове от страна на швейцарците и най-вероятно ще си стиснат ръцете с домакините и ще направят един приятелски Х. Естествено , ако французите не решат да играят срещу Полша или Украйна и не загубят умишлено.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44060
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2016 00:07

sapio0o написа:
sunscres92 написа:И за финал - головите им рекорди съвсем случайно са по-слаби ог тези на Жиру


Обикновено не оценявам нападателите само по този показател, но в случая ме предизвика. :lol:

Гамейро за последните 3 сезона - 69 гола.

Гиру за последните 3 сезона - 65 гола.


Лаказет 76. Ама кво толкова? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания 15.06 22:00ч.

Мнениеот kingofpop » 16 юни 2016 00:07

sapio0o написа:
NOMER14 написа:Признавам си, че тоя Гризман не го бях чувал, дори и сега не зная къде играе.

Тука се изхвърли, при това тежко. :lol: Сякаш искаше да подразниш някой фен на Атлетико. 8-)

Абе, айде някой по-запознат да ме светне за качествата на Погба, мамка му. Все се мъча да му гледам отборите, за да го видя що за стока е, и все нищо не виждам.


не си само ти, аз от 50 мача абсолютно нищо не съм видял в него :?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот sunscres92 » 16 юни 2016 00:10

sapio0o написа:
sunscres92 написа:И за финал - головите им рекорди съвсем случайно са по-слаби ог тези на Жиру


Обикновено не оценявам нападателите само по този показател, но в случая ме предизвика. :lol:

Гамейро за последните 3 сезона - 69 гола.

Гиру за последните 3 сезона - 65 гола.


Сега сложи, че единия играе в Шл, а другия в Ле и се изравнават. Не съм особено голям фен на Жиру, но начина по който се подценява е по-скоро дразнещ.

Лаказетчо има невероятния 1 гол в 10 мача на Франция. Иначе във Франция и Ибрахимович вкара по 50 гола, ама какво ог това

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4185
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот boys85 » 16 юни 2016 00:11

Стига с този Лаказет, няма никакъв опит в национала и нямаше да знае къде се намира подобно на Марсиал, ако го пуснат на терена. Съгласен съм, че Жиру, колкото и да е ограничен технически е много по-смисленият избор от него и Гамейро.

Дешан се върза на приказките из френските медии след първия мач, че Погба и Гризман трябва да останат резерви и сбърка. Поне е сигурно, че няма да повтори тази грешка.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23418
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот Thsmith » 16 юни 2016 00:11

sapio0o написа:
sunscres92 написа:И за финал - головите им рекорди съвсем случайно са по-слаби ог тези на Жиру


Обикновено не оценявам нападателите само по този показател, но в случая ме предизвика. :lol:

Гамейро за последните 3 сезона - 69 гола.

Гиру за последните 3 сезона - 65 гола.

Тези на Жиру все пак са в Англия.... 8-)

Иначе аз не съм му голям фен, смятам, че е по скоро опция за резервен нападател и за щурмовите минути когато топката се центрира постоянно и отвсякъде. Лошото е, че Франция в момента няма достатъчно добри нападатели за разлика от преди години.

Тия Лаказетовчета, Гамейровчета, Ремита и ко е абсурд. Изобщо не са за такова първенство.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот kingofpop » 16 юни 2016 00:14

Според мен Жиру с опита си е много по-ценен от Лаказет и Гамейро, като последните 2 ма са на нивото на Марсиал, който днес направо беше комичен на моменти... :mrgreen: ако Моуриньо е гледал мача нищо чудно да го изгони от Юнайтед, въпреки че не е правилно заради 1 мач да се правят такива заключения де..
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44060
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2016 00:14

Кво, като са в Англия? Щом Джейми Варди, дето до преди година беше никой, може да вкара 25 гола в Прем, що някой като Жиру да не може?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23418
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот Thsmith » 16 юни 2016 00:15

rhaegar написа:Кво, като са в Англия? Щом Джейми Варди, дето до преди година беше никой, може да вкара 25 гола в Прем, що някой като Жиру да не може?

Защото Арсенал не са Лестър. Бони да би да вкарва в Сити колкото в Суонси? Или Демба Ба при вас както в Касъл... нищо общо.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"A" Франция-Албания | 2:0 FT

Мнениеот eelche » 16 юни 2016 00:17

Национала на Франция по футбол е ясен - или ще играе финал или ще ги опука първия по-сериозен отбор на 1/8 финалите.Ако трябва и съдиите ще ги бутат.

ЕВАЛА НА АЛБАНИЯ! Аз като фен на футбола и фен на аутсайдерите на това първенство ще гоня до последно изненадите.Тайничко се надявах поне на равенство,макар да го бях играл 0-2 на точен резултат за Албания.Предполагам много хора ще ме обявят за луд,НО с оглед развитието на мача,това беше доста логично развитие предвид първото полувреме.

Кога ли ще имаме отново отбор на световно или европейско? Ами докато въшливи перуки и какадута са начело - НИКОГА! К*Р ЗА БФС,ДВА ЗА ЧАЛГА-ПЕРУКАТА!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта