Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 15 юни 2016 00:14

Pichichi написа:По Диема един младеж час преди мача дръпна такова мнение че няма как Португалия да не победи с 2/3 гола че сега ми е смешно. Трябва да си го намеря на запис да му чуя пак глупостите!


Еми реално погледнато ако не беха идиотските пропуски на Нани и Роналдо първото полувреме можеше и така да стане...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот Pichichi » 15 юни 2016 00:15

Udoji90 написа:Аз мисля, че Исландия могат дори повече, но като за дебютен мач, и то срещу фаворита в групата си, се справиха съвсем задоволително. Като цяло този мач ми се видя доста по-стойностен от ранния, съответно и шансовете на тези два тима за продължаване са големи.


Съгласен съм, почти съм сигурен че ще минат на 1/8 финал.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот kingofpop » 15 юни 2016 00:16

Мен пък Исландия изобщо не ми харесаха, в защита на моменти бяха комични, а и в атака не показаха почти нищо 2 атаки за целия мач имаха и 1 ласа гол.....убеден съм, че първия по-класен отбор ще ги разчекне с тази игра
Последна промяна от kingofpop на 15 юни 2016 00:17, променено общо 1 път.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот sapio0o » 15 юни 2016 00:17

doktora25 написа:как преимуществото във владението на топката за пореден път не се материализира в положителен резултат.

Ти си се комплексирал страшно много на тази тема, да знаеш. Баце Пепо ви спечели три титли на немското с 95% притежание всеки мач. Барса взеха два требъла с притежание. Испания взе три поредни форума по същия начин.

Няма нищо лошо да владееш топката, стига да знаеш как и защо ти е. Специално португалците нямаха идея в нито един момент как да стигнат до положение. Роналдо веднъж не потърси топката, Нани си го знаем... и то май толкова - други няма.


Цецо, ти как оценяваш играчите, че ми стана интересно? Кое според теб прави Марадона по-велик играч от един Меси да речем. Без да се заяждам, вторият е спечелил в пъти повече, било и без титла с Аржентина. :roll:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот kingofpop » 15 юни 2016 00:18

sapio0o написа:
doktora25 написа:как преимуществото във владението на топката за пореден път не се материализира в положителен резултат.

Ти си се комплексирал страшно много на тази тема, да знаеш. Баце Пепо ви спечели три титли на немското с 95% притежание всеки мач. Барса взеха два требъла с притежание. Испания взе три поредни форума по същия начин.

Няма нищо лошо да владееш топката, стига да знаеш как и защо ти е. Специално португалците нямаха идея в нито един момент как да стигнат до положение. Роналдо веднъж не потърси топката, Нани си го знаем... и то май толкова - други няма.


Цецо, ти как оценяваш играчите, че ми стана интересно? Кое според теб прави Марадона по-велик играч от един Меси да речем. Без да се заяждам, вторият е спечелил в пъти повече, било и без титла с Аржентина. :roll:


Ла Фурия като разчекна Швабите през 2008 и 2010 с по 1-0 чудно кво е мислил :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот eelche » 15 юни 2016 00:20

Вече трети ден се възхищавам на отбори като Уелс,Унгария,Ирландия.а днес и на Исландия.Със здрава физическа подготовка,добра организация в центъра на терена и стабилна защита и ВРАТАР се постигат успехи и резултати.

Как такива отбори могат и ИГРАЯТ футбол,а въшливата перука и какадудуто правят тук някакви "реорганизации" и измислени Първи лиги...

Нито ще има спорт,нито ще има футбол докато пияни подлоги управляват футбола, а бивши партийни функционери и мутри са ЗАБЕЛЕЖЕТЕ министри на спорта.

Бог да прости българският спорт!

За мача:Португалия направи добър мач,но те от години имат ОГРОМНИЯ ПРОБЛЕМ да допускат смешни голове отзад.Аз пуснах с 10 евро в Бетфеър специален залог Кристиано да вкара от фаул и накрая на мача получих 2-3 кардио-ареста, а при изравнителния гол на исландците за малко да пратя телевизора по дяволите,НО...човек не трябва да залага когато е пиян! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Моля се да доживея деня, в който да видя рефер с качествата на Джунейт Чакър.ПЕРФЕКТНО СЪДИЙСТВО!


Много съм разочарован от предаванията и студията на анти-българската телевизия БНТ1...НЯМА ЛИ КОЙ ДА РАЗКАРА ТАЯ ТЪПА ПУ*КА ХРИСТИЯНА ГУТЕВА ОТ СТУДИОТО? Само сваля нивото с тъпите си тембър на селска пръчка и неадекватните си коментари.

Поздравявам всички фенове на исландия!

Лека вечер, а утре нова порция мощен евро-футбол!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот гражданин от село » 15 юни 2016 00:21

kingofpop написа:Мен пък Исландия изобщо не ми харесаха, в защита на моменти бяха комични, а и в атака не показаха почти нищо 2 атаки за целия мач имаха и 1 ласа гол.....убеден съм, че първия по-класен отбор ще ги разчекне с тази игра

Исландия преди 5г. сгурно започнахме да я чуваме като стана играеща футбол, а къде са сега те и къде сме ние "четвъртите в света". ;)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот Pichichi » 15 юни 2016 00:21

Големи бяха шпаньолците тези години ама тогава имаха Шави,Шаби, Торес и Вия сега не виждам достойни техни заместници.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 15 юни 2016 00:23

doktora25 написа:Много доволен! Мисля, че исландците ще запишат поне 1 победа и ще минат групата. И Санчес ми хареса.
Как обаче никой от коментаторите не отбеляза следното нещо: как преимуществото във владението на топката за пореден път не се материализира в положителен резултат. И как то може да бъде всичко друго, но не и плюс. В следващия мач пак ще започнат да си чешат езиците кой владее повече и ще има да ги псувам поне половин час. Сега да го коментират!


Много анти този стил си. Просто португалците нямат силни дрибльори от втора позиция или поне в този мач не им се получи играта. Реално погледнато само Гомеш вкарваше нещо различно като поведение на терена от цялата им халфова линия, а след влизането на Санчес и неговите включвания, играта на исландците се отвори. Куарешма(макар без много игрово време),Нани(въпреки гола), Роналдо-слаба работа, а срещу такива отбори си трябва и малко индивидуален блясък.

Специално Роналдо в този мач, игра много, много слабо, а няма кой друг в нападение.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот doktora25 » 15 юни 2016 00:25

sapio0o написа:
doktora25 написа:как преимуществото във владението на топката за пореден път не се материализира в положителен резултат.

Ти си се комплексирал страшно много на тази тема, да знаеш. Баце Пепо ви спечели три титли на немското с 95% притежание всеки мач. Барса взеха два требъла с притежание. Испания взе три поредни форума по същия начин.

Няма нищо лошо да владееш топката, стига да знаеш как и защо ти е. Специално португалците нямаха идея в нито един момент как да стигнат до положение. Роналдо веднъж не потърси топката, Нани си го знаем... и то май толкова - други няма.

Лесно ти е отстрани да го коментираш. Има лошо, ако не всичко в защитата е както трябва. При португалците също го забелязах, особено през първото полувреме.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта