Евро 2016: Ирландия - Швеция [Група E] - 1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016: Ирландия - Швеция [Група E]

Мнениеот doktora25 » 13 юни 2016 21:21

Udoji90 написа:На мен пък далеч не ми беше толкова скучен мачът, колкото се изкарва. С този Х обаче май се самоубиха двата тима.

На 90% отпадат и двата. Не виждам с тази игра как могат да постигнат поне 1 победа до края, а без такава почти сигурно ще са сред най-слабите 3-ти. При този формат Х-вете носят повече негативи, отколкото позитиви и е далеч по-добре 1 победа и 2 загуби. Аз съм доволен, че това е първият точен, който го хващам в играта, но ме е яд малко за ирландците. Не заслужаваха да загубят.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
krasun
Мнения: 44
Регистриран на: 04 юли 2014 22:20
Skype: krasimir.pavlov.33
Контакти:

Re: Евро 2016: Ирландия - Швеция [Група E]

Мнениеот krasun » 13 юни 2016 21:33

Жалко за ирландците, бяха по-добри и повече заслужаваха победата, но какво да се прави, това често се случва. От шведите очаквах повече, но те наистина много дървен футбол играха. Не знам с какво разполага Белгия, но засега мисля, че и двата отбора могат да ги победят и да продължат. Засега.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016: Ирландия - Швеция [Група E]

Мнениеот Udoji90 » 13 юни 2016 21:43

И за мен Ирландия повече заслужаваха успеха. Или поне бяха по-добрият тим в периодите, през които резултатът беше равен. Не, че шведите не създадоха доста ситуации, за да изравнят, но реално само при 1-0 играха добре. През останалото време бяха надиграни. Дано Ейре повторят това свое представяне в следващите си 2 мача.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта