Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот MCMXIII » 25 май 2016 18:05

Brannik82 написа:Англия може да спечели Евро 2016 само ако мачовете са в пъбове и дисциплината е "надпиване с бира".

Точно на бира ли :)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Pragmatichen » 25 май 2016 18:08

Captain Stottlemeyer написа:Англичаните няма да се изложат и този път по простата причина, че от 1966 година насам (т.е. някакви си петдесет години) не са спечелили НИЩО на голям форум и никой сериозен футболен анализатор (освен може би техните си) не ги слага в сметките... 8-) Може да се изложи единствено някой фаворит, а поданиците на НВ кралицата не са такива!... :idea:

+1, прав си, и дори тогава, през 1966, спечелиха титлата нечестно, с нередовен гол срещу Германия.
И то като домакини...
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 19:16

Pragmatichen написа:през 1966, спечелиха титлата нечестно, с нередовен гол срещу Германия.


Ти гледа ли го това време мача?
По коя телевизия си го цъкнА?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот botevist_75 » 25 май 2016 19:46

Надявам се мачовете на Англия да са по Диема,където зомбитата са за предпочитане,пред Ивайло Ангелов,който при всеки гол на Англия пищи,като седмокласничка на дебюта си.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот saract » 25 май 2016 20:46

Не подценявайте толкова много англичаните.Не са чак толкова безобидни.Имат си млади и вълнуващи таланти.Все пак те са измислили футбола.............

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 25 май 2016 20:50

botevist_75 написа:Колкото и на всичките големи форуми досега.Най-надценения национален отбор в историята.Само зомбираните от "Диема", все още го броят за фаворит.Ако излязат от групата ще е голям успех.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 25 май 2016 20:54

Когато хан Никофор е ритал англоглави ,а скандинавците им са ги рязали,тия наглеци са създали играта измислена от китайците.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Pragmatichen » 25 май 2016 21:14

Цецо Чука написа:
Pragmatichen написа:през 1966, спечелиха титлата нечестно, с нередовен гол срещу Германия.


Ти гледа ли го това време мача?
По коя телевизия си го цъкнА?


Цецо, цял свят знае, че Англия спечели титлата си с нередовен гол и нечестно, само ти ли не знаеш?
Пусни си youtube и виж детайлно мача, ще видиш и въпросната ситуация, когато топката изобщо не преминава голлинията, но е зачетен.
Това е Англия, една кирлива титла за 100000 години от СП и ЕП, и то нечестна, просто защото са били домакини.
Ето ти и фактология, макар, че доколкото знам, си интелигентен човек и си с богати футболни познания, но все пак...
30-ти юли пък придобива значимост на национален празник в Англия – 96 924 зрители по трибуните на стадия стадион „Уембли“ за един от най-бляскавите и запомнящи се финали.

Домакините печелят с 4:2, Джеф Хърст влиза в историята като единственият отбелязал хеттрик в мач за световната титла, макар вторият му гол да е най-дискутираният.

Топката се удря в горната греда и тупва на голлинията, но реферите присъждат попадението за 3:2 в 101-ата минута на мача. В 120-ата Хърст решава всичко с мощно воле и праща цялата нация в делириум. Кралица Елизабет връчва трофея на новите световни шампиони от Англия.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот Цецо Чука » 25 май 2016 21:34

Pragmatichen написа:Цецо, цял свят знае, че Англия спечели титлата си с нередовен гол и нечестно, само ти ли не знаеш?.


Не бе,хаха, просто ми прозвуча така сякаш човека е бил жив свидетел, едва ли не е седел у сектор В на петия ред.

Знам че там работата е била ....да кажем не съвсем кристално ясна...... :)
Но вие всички го изкарвате като едва ли не ебаси заговора срещу Германия.

Гледал съм сума ти повторения, дори само заради кефа да ги гледам как играят все едно с медицинска топка на забавен кадър, значи ако гледаш от позицията на главния съдия, демек фронтално, мое да се закълнеш че топката минава поне метър зад голлинията,
Едва ако си ТОЧНО на аутлинията можеш да видиш че топката не преминава с целия си обем голлинията, но то тва става за милисекунди и аз не съм чак толко склонен да обвинявам съдиите, виждали сме къде къде по-драстични неща на световни първенства....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Колко ще се изложи Англия на Евро 2016?

Мнениеот doktora25 » 25 май 2016 22:52

Една подобна формулировка на темата може да се окаже дърпане на дявола за опашката и току виж феновете на Англия да имат поводи след време много да се забавляват, четейки мненията в нея.
Може би има обективни фактори за слабите представяния в предишните шампионати, които са до болка дъвкани, но аз все пак си мисля, че основна роля е изиграло слабото поколение, състоящо се повече от медийни звезди, отколкото от футболисти с качества много над средното ниво. Тая година доколкото чувам и чета обаче има раздвижване в тази посока и сред редиците на отбори като Тотнъм и Лестър се появява материал - или поне футболисти, играещи освободено и мислещи за победите повече, отколкото за блясък, пари и трансфери. Така че няма да е чак толкова голяма изненада ако се представят над очакванията и прогнозите (разбира се ако достатъчно от тях попаднат в титулярния състав), но все пак ми се струва най-реалистично достигане до четвъртфиналната фаза. Франция, Германия, Белгия и Испания според мен биха били фаворити срещу англичаните.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта