Румъния на Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16893
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот Udoji90 » 11 юни 2016 12:01

Вчера се представиха по-добре, отколкото очаквах. (Или може би ми се е сторило така, понеже французите бяха под нивото си - това ще се види в следващите мачове.) Все пак ще им е трудно на съседите ни - Швейцария според мен не са по-слаби от тях, а даже Албания направиха някои забележителни неща в квалификациите.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10920
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот ivan56 » 11 юни 2016 12:37

ogrizko написа:
iliev72 написа:Не играем като румънците защото нашите ритнитопковци(не футболисти) са тактически неграмотни и затова не стигат по-далеч от руското първенство.

Е, хубаво ...ама как е възможно чак толкова зле да сме, виж ги румънците как целия отбор играе като един ...нашите аз ги гледах срещу японците на някакъв стрийм много зле бяха ...2 паса не могат да направят помежду си ...ами че то разни фенове от форума да събереш с малко физическа подготовка да може да издържат на бягането ..ама като игра сигурно по-добре ще играят от нашите национали след няколко месеца подготовка :shock:


От стрийма ти си е сторило, че сме играли зле :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот Балкански Орел » 11 юни 2016 12:44

Нашите имат пораженческа психика, те са тип Благо Георгиев.Да направим някой лев да си живеем живота еб*л съм го футбола.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот trokadero_ » 11 юни 2016 13:24

Защо не играем ? Защото сме отличници и първенци в Студентски град - дискотечките и курвите . Ето заради това ;)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот koisa » 11 юни 2016 14:29

Каквато е държавата, такъв е и футболът ни. С нейното съдействие в момента се извършват престъпления като това да се сформира ново първенство, в което половината отбори не заслужват да са там. А някой дори да съществуват. 8-)
Румънците като държава и футбол ни показват как се прави, но ние си харесваме нашенския мутренски живот и не искаме промяна. ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот Red Warrior » 11 юни 2016 17:31

Румънците не блестят с нищо, но са тактически грамотни за разлика от нашите. Иначе бяха по-бавни и по-зле технически от французите.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 юни 2016 17:52

Red Warrior написа:Румънците не блестят с нищо, но са тактически грамотни за разлика от нашите. Иначе бяха по-бавни и по-зле технически от французите.

+1 :) При французите определено се усещаше и известно напрежение заради старта и участието пред собствена публика, както и поради големите очаквания, с които е свързано това участие. Те също не са нещо особено, надценени са, централната им двойка защитници не е сработена (по известни причини), а Юго Лорис рано или късно ще ги закопае... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14385
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот damyanov1963 » 11 юни 2016 19:52

Сега ще си сваря един качамак, ще си сипя една ракия и ставам фен на Румъния!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот g3_ev2 » 11 юни 2016 19:58

Румънците имат отбор, в който преобладава футболната интелигентност, като ансамбъл. Има и много здрава тактическа дисциплина! Йорданеску пък е върхът на промяната - да накараш самоцелните преди техничари на Румъния да вдигнат топката и с борба за първа да вземат игрови превес срещу Франция - това не бих го повярвал, ако не ги бях гледал. То обърка и французите и дълго време бяха доста зле по терена.
Но тук и поуката - в предмостието винаги следва да има осигурен натиск върху човека с топката, когато опитва отиграване, така Пойе нямаше да вкара.

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: Фен тема: Румъния

Мнениеот hhandsome » 11 юни 2016 20:00

iliev72 написа:
MagicMoments написа:Изоставането ни във футболно отношение от съседите е олицетворение на изоставането ни като държава от Румъния.Тъжно,но факт,заедно влязохме във ЕС,а вече толкова много ни дръпнаха във всяко едно отношение.Едно време ние имахме играчи,а сега националите не могат да мръднат на запад от Калотина,а румънците играят в големи клубове от Англия и Италия.

Ходил съм в Румъния малко след като влязохме и тогава бяха много преди нас.Ще ти дам един пример. В България консултант по Европейски проекти си взима парите след като приключи с консултацията. В Румъния консултанта си взима пари едва когато консултираният спечели проекта и пари му бъдат осигурени от ЕС. Малка , но съществена разлика която води до това което се случва в момента в Румъния и България.

Румънците са на първо място по злоупотреби с еврофондовете не знам какви са тия приказки от 1001 нощ които говориш ;)


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта