Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

И на финал отива........

Анкетата завърши на 08 юли 2016 14:46

Германия
31
51%
Франция
30
49%
 
Общо гласове: 61

Потребителски аватар
BlueNugakrem
Мнения: 43
Регистриран на: 08 апр 2015 23:59
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот BlueNugakrem » 08 юли 2016 01:05

MCMXIII написа:
BlueNugakrem написа:Швайни тръгна с ръце пред главата си. Абсолютна грешна постройка при скока. Просто закъсня да покрие Евра...

Що не беше ти там, да научиш точно него, как се прави :)

Просто казвам очевидното. Или си на друго мнение?

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот MCMXIII » 08 юли 2016 01:07

BlueNugakrem написа:
MCMXIII написа:
BlueNugakrem написа:Швайни тръгна с ръце пред главата си. Абсолютна грешна постройка при скока. Просто закъсня да покрие Евра...

Що не беше ти там, да научиш точно него, как се прави :)

Просто казвам очевидното. Или си на друго мнение?

Стана ми смешно, как всеки у форума може по- добре да го направи от някакъв си Швайнщайгер :)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 458
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот Аврамов » 08 юли 2016 01:07

Има ли отбор в света, който може да бие Франция + мафията УЕФА като гост, при това без четирима основни играчи в състава си /прибавям и отсъстващия Марко Ройс в това число/?!?!?!

Потребителски аватар
BlueNugakrem
Мнения: 43
Регистриран на: 08 апр 2015 23:59
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот BlueNugakrem » 08 юли 2016 01:09

MCMXIII написа:
BlueNugakrem написа:
MCMXIII написа:
BlueNugakrem написа:Швайни тръгна с ръце пред главата си. Абсолютна грешна постройка при скока. Просто закъсня да покрие Евра...

Що не беше ти там, да научиш точно него, как се прави :)

Просто казвам очевидното. Или си на друго мнение?

Стана ми смешно, как всеки у форума може по- добре да го направи от някакъв си Швайнщайгер :)

Мисля, че никъде не съм казал, че аз ще го направя по-добре. Просто той сгреши в ситуацията.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот sunscres92 » 08 юли 2016 01:09

sapio0o написа:
sunscres92 написа:Само да вметна Жиру 3 гола 2 асистенции за 5 мача

Припоними Роналдо колко ИМА?

Роналдо има 3 гола и 3 асистенции, само че не за голям отбор като Франция, а за Португалия. Мисля има разлика. Да не говорим, че при португалецът всичко падаше в напечени моменти. Колко от посочените числа на Гиру рефлектираха върху класиранията на Франция за всеки следващ кръг?

Иначе за последното си прав.

Всички голове(без 2-рия срещу Исландия) и асистенции са в ключови моменти. Просто някой хора са си набелязали Жиру и каквото и да стане той играе слабо и неефективно. А по-лошото е, че Гамейро и Лаказет са смятани за по-добре избори за титуляр от него - което е смвшно

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот MCMXIII » 08 юли 2016 01:11

BlueNugakrem написа:
MCMXIII написа:
BlueNugakrem написа:
MCMXIII написа:
BlueNugakrem написа:Швайни тръгна с ръце пред главата си. Абсолютна грешна постройка при скока. Просто закъсня да покрие Евра...

Що не беше ти там, да научиш точно него, как се прави :)

Просто казвам очевидното. Или си на друго мнение?

Стана ми смешно, как всеки у форума може по- добре да го направи от някакъв си Швайнщайгер :)

Мисля, че никъде не съм казал, че аз ще го направя по-добре. Просто той сгреши в ситуацията.

Случва се.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 458
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот Аврамов » 08 юли 2016 01:13

Още преди първенството прогнозирах, че Франция къде с класа, къде със съдийска помощ ще бъде добутана до финала, и за съжаление познах.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот Черният козел » 08 юли 2016 01:16

Thsmith написа:
Черният козел написа:Кое да съм сбъркал,дузпа няма ! Събуди се !!!

ДУзпа категорично има, но не за това спорихме.

Ти твърдеше, че има някакво правило за някакви метри в правило 14 наказателен удар.

Сега се правиш на ощипана девойка и това не ти прави чест.

Ако играчът няма време да си дръпне ръката,дузпа няма ! Не е умишлено !!! Заеби метрите,хващаш се като удавник за сламка с тия метри ! Според теб Бастиян можеше,но нарочно си остави ръката си !!! Бъди обективен,заеби пристрастията !
Аз мислех,че финала е Белгия-Франция,Белгия не го познах,а Франция го познах колкото и да не исках !!! И съм пояснил защо Франция ще отиде на финал !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот drakon » 08 юли 2016 01:16

Повече няма какво да се каже - С два вурста отзад и да плачете при дебелата Берта :lol: лека от мен !

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция

Мнениеот sapio0o » 08 юли 2016 01:17

sunscres92 написа:Всички голове(без 2-рия срещу Исландия) и асистенции са в ключови моменти. Просто някой хора са си набелязали Жиру и каквото и да стане той играе слабо и неефективно. А по-лошото е, че Гамейро и Лаказет са смятани за по-добре избори за титуляр от него - което е смвшно

Бе Лаказет не знам, но Гамейро е класа отгоре. Направи си труда да изгледаш някой негов мач на запис. За Бензема мисля няма какво да коментираме, понеже той е на съвсем друго ниво, макар също да не е най-добрият на поста си. Как да е, петлите са на финал, другото са пристрастия.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост