Защо "Марек"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: Защо "Марек"

Мнениеот bellamy_99 » 24 авг 2016 14:15

ivan56 написа:
boabbb написа:Той и града известно време е бил Станке Димитров ;) Не е лошо да го върнат името - готино е 8-)


Супер идея, да върнем и Сталин на Варна ли :roll:
Едно време местните партийните велможи са се натискали кой по- голяма свирка да направи на Партията.

Да преименуваме тогава - Димитровград и Благоевград,а ? Или другояче защо тези градове, носят тези имена вече 27 години след комунизма?
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот Yan_Bibiyan » 24 авг 2016 14:29

ivan56 написа:
boabbb написа:Той и града известно време е бил Станке Димитров ;) Не е лошо да го върнат името - готино е 8-)


Супер идея, да върнем и Сталин на Варна ли :roll:
Едно време местните партийните велможи са се натискали кой по- голяма свирка да направи на Партията.


Като заговори за градове познай каква е разликата между Варна и Дупница? Първото не звучи като обратното на предница. :Д

Та ако им се прииска да го сменят, кой ги спира? Дори да върнат старото име - техен град, тяхна си работа! Когато стане дума за моя, тогава ще изказвам мнение. Това не е футболен отбор, чието съществуване засяга всички, а град, където никой не те кара да ходиш, ако името не ти харесва, варненски друже! Все едно мен да ме е грижа дали ще преименуват Единбург. :)
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

lifesaver
Мнения: 37
Регистриран на: 04 юни 2008 13:08
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот lifesaver » 24 авг 2016 14:33

Eдин е Господ на небето, един е "Марек" у Станкето :)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот ivan56 » 24 авг 2016 15:19

Yan_Bibiyan написа:
ivan56 написа:
boabbb написа:Той и града известно време е бил Станке Димитров ;) Не е лошо да го върнат името - готино е 8-)


Супер идея, да върнем и Сталин на Варна ли :roll:
Едно време местните партийните велможи са се натискали кой по- голяма свирка да направи на Партията.


Като заговори за градове познай каква е разликата между Варна и Дупница? Първото не звучи като обратното на предница. :Д

Та ако им се прииска да го сменят, кой ги спира? Дори да върнат старото име - техен град, тяхна си работа! Когато стане дума за моя, тогава ще изказвам мнение. Това не е футболен отбор, чието съществуване засяга всички, а град, където никой не те кара да ходиш, ако името не ти харесва, варненски друже! Все едно мен да ме е грижа дали ще преименуват Единбург. :)


От Бургас съм колега, а и за да се направиш на интересен явно не си разбрал в какъв смисъл съм го написал това за Варна и Сталин.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот ShooterMan » 25 авг 2016 00:29

Винаги съм изразявал недоумение как може футболен отбор да носи име на терорист и наистина анти-българин като този цървул Станке Димитров, тежка му пръст :evil: . Атлетик е хубаво име, ама сегашното е пълен шит :evil:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Марек”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта