Защо "Марек"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот Живко6461 » 24 авг 2016 00:24

GOLEADOR написа:
Живко6461 написа:
Tepkobek написа:Това е прозвището на Станке Димкитров-
М-арксист
А-нтифашист
Р-еволюционер
Е-мигрант
К-умонист
Просто съдба човешка-тоталитарния строй изискваше подобни жертви !
Зададе ли си въпроса от къде на къде ЦСКА ???

От Москва.

Според вас всичко излиза от Москва - Спортист,Нефтохимик,Спартак,Академик,Торпедо,Динамо и там който се сетиш руски отбор с аналог в България.

Не знам към коя група ме причислявате. Не мисля, че всички посочени от Вас отбори са приели името си от едноименен съветски клуб. Но за някои е явно. Включително и за ЦСКА. Отричате ли?

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот anihilator » 24 авг 2016 00:27

Марек е прозвище на Станке Димитров масов убиец и родоотстъпник !Един от изродите направили атентата в църквата СВЕТА НЕДЕЛЯ 1925 година .Целият му живот е изпъстрен с подривна дейност срещу България и в услуга на СССР !Част от живота си прекарва в Москва :!:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот anihilator » 24 авг 2016 00:29

Много пъти съм писал на хора от Дупница да сменят името на отбора , мълчат като женски полов орган.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Защо "Марек"

Мнениеот GOLEADOR » 24 авг 2016 00:33

Живко6461 написа:
GOLEADOR написа:
Живко6461 написа:
Tepkobek написа:Това е прозвището на Станке Димкитров-
М-арксист
А-нтифашист
Р-еволюционер
Е-мигрант
К-умонист
Просто съдба човешка-тоталитарния строй изискваше подобни жертви !
Зададе ли си въпроса от къде на къде ЦСКА ???

От Москва.

Според вас всичко излиза от Москва - Спортист,Нефтохимик,Спартак,Академик,Торпедо,Динамо и там който се сетиш руски отбор с аналог в България.

Не знам към коя група ме причислявате. Не мисля, че всички посочени от Вас отбори са приели името си от едноименен съветски клуб. Но за някои е явно. Включително и за ЦСКА. Отричате ли?

И как е приел името от съветския клуб?Да не откри "указа" за създаването на ЦДВ?

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2434
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот sinqkrepost1914 » 24 авг 2016 00:48

GOLEADOR написа:
Живко6461 написа:
GOLEADOR написа:
Живко6461 написа:
Tepkobek написа:Това е прозвището на Станке Димкитров-
М-арксист
А-нтифашист
Р-еволюционер
Е-мигрант
К-умонист
Просто съдба човешка-тоталитарния строй изискваше подобни жертви !
Зададе ли си въпроса от къде на къде ЦСКА ???

От Москва.

Според вас всичко излиза от Москва - Спортист,Нефтохимик,Спартак,Академик,Торпедо,Динамо и там който се сетиш руски отбор с аналог в България.

Не знам към коя група ме причислявате. Не мисля, че всички посочени от Вас отбори са приели името си от едноименен съветски клуб. Но за някои е явно. Включително и за ЦСКА. Отричате ли?

И как е приел името от съветския клуб?Да не откри "указа" за създаването на ЦДВ?

А ти да не откри този за прекръстването на Литекс ?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Защо "Марек"

Мнениеот GOLEADOR » 24 авг 2016 00:51

sinqkrepost1914 написа:А ти да не откри този за прекръстването на Литекс ?

Влизаш в темата за възраждането на ЦСКА и виждаш моята позиция.
http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=2&t=192378

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот james » 24 авг 2016 01:05

Живко6461 написа:
Tepkobek написа:Това е прозвището на Станке Димкитров-
М-арксист
А-нтифашист
Р-еволюционер
Е-мигрант
К-умонист
Просто съдба човешка-тоталитарния строй изискваше подобни жертви !
Зададе ли си въпроса от къде на къде ЦСКА ???

От Москва.

Грешен отговор. От Ловеч.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот vg_vasilev » 24 авг 2016 09:49

anihilator написа:Марек е прозвище на Станке Димитров масов убиец и родоотстъпник !Един от изродите направили атентата в църквата СВЕТА НЕДЕЛЯ 1925 година .Целият му живот е изпъстрен с подривна дейност срещу България и в услуга на СССР !Част от живота си прекарва в Москва :!:


За което си прав си прав.

А за да се създаде отбора Марек са унищожени 4 !!! отбора в Дупница


„Марек“ е български футболен отбор от град Дупница. Създаден е през 1947 г. от обединението на четири местни клуба — Славия, Левски, ЖСК и Атлетик. Най-големия си успех постига през 1978 г. със спечелването на Националната купа на България. Играе срещите си на стадион "Бончук" (16,050 места). Цветове — червено, бяло и синьо.


Преди няколко години след поредното продаване на мачове и изпадане на Марек в долните групи се обединяват Марек Дупница и Химик Дупница, като реално тогава Химик беше по-силният отбор.

В общи линии Марек Дупница е като всички български отбори - не плащат, продават мачове , закриват и започват всичко наново ,за да не плащат. Справка - ЦСКА, Черноморец, Нафтата, Спартак Варна, Ботев Пловдив и още и още...

Затова и хората спряха да ходят на мачове. Преди на мачовете на Марек стадиона беше пълен . Идваха по 10-15 хиляди на мач, горе-долу колкото идват на Славия и Локо София за 2-3 години.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот boabbb » 24 авг 2016 10:53

Той и града известно време е бил Станке Димитров ;) Не е лошо да го върнат името - готино е 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: Защо "Марек"

Мнениеот Yan_Bibiyan » 24 авг 2016 11:23

anihilator написа:Марек е прозвище на Станке Димитров масов убиец и родоотстъпник !Един от изродите направили атентата в църквата СВЕТА НЕДЕЛЯ 1925 година .Целият му живот е изпъстрен с подривна дейност срещу България и в услуга на СССР !Част от живота си прекарва в Москва :!:


Да си ги нямаме тия! Когато Левски София и Ботев Пловдив се прекръстят и феновете оставят на мира тези двама велики българина, тогава недоволствай от Марек и какъв е бил въпросният Ст. Димитров! За мен по-обидно е да слушам всеки ден как едни господа си присвояват Апостола или Христо Ботев, а други ги псуват на отбор, псувайки по този начин и онези, чиито имена носят. Та ако ще има чистка, да почне от времето преди Освобождението и едва тогава претенциите за комунистическите имена! Щом освободят тях двамата, лично ще ти помагам да убедим хората да преименуват и този отбор.
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!


Върни се в “Марек”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост