Марек няма да играе във "В" група !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот 727150 » 22 юли 2015 14:39

russia написа:
727150 написа: не мога да възприема Марек 2007 .Марек 2010 и Марек 2015 , защото това след време ще доведе до Марек 2021, Марек 2026 и т.н.Каквато е косата на президента на БФС- такъв е и футболът ни- фалшив.

Що пък си мислиш, че все трябва да се съобразяват с вашия начин на възприемане? Ами не възприемай, кой те кара? Твърде незначителени сте и компрометирани във мремето, за да имате претенции и да изисквате каквото и да било.
Ти що не вземеш да млъкнеш , защото представленията на Цирк ЦСКА във В група тепърва започват през август месец, а отделно.ще се пръкнат и няколко малки цирка ЦСКА в софийските областни групи.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот Кашчей » 22 юли 2015 14:42

BRF написа:
Кашчей написа:Малко да си обогатиш репертоара ли, че с това трол и хейтър, даже и не ги използваш правилно и на място, ставаш досаден!

ПП- Зема ти викам Бургаски розов фен ли..БРФ 8-)

Викай ми Сузи ако искаш,безразличен си ми и не можеш да ме засегнеш!Няма какво да обогатявам речника си,това ти е достатъчно и на място!


Като съм ти безразличен, що търчиш подире ми да ми обясняваш колко съм прост?! Като съм прост съм прост за себе си, на теб това какво ти пречи?!
Аман от умни, знаещи и можещи, които смятат всеки потребител и всяко мнение, нелижещо техният седалищен мускул, за хейтърство и тролство!
Ходи си във форума на Лудогорец да им изказваш искрена загриженост за състоянието на отбора, базата, резултатите! Ти там си щото си добър по душа и сърце, направо самарянин!

И да ти напомня, че един от съмнителните мачове на Марек е гостуването на ЦСКА в София, което загубиха с 5:0!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
golemia
Мнения: 617
Регистриран на: 21 юли 2015 13:14

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот golemia » 22 юли 2015 14:43

727150 написа:Много жалко , но много пъти съм писал по тази тема.Един клуб изгуби ли идентичността си и историята си , след това се превръща в обикновено менте.Като дете съм се радвал на победата на Марек над Байерн и на гола на Севдин от 30 метра в 30-тата минута срещу "онези", но не мога да възприема Марек 2007 .Марек 2010 и Марек 2015 , защото това след време ще доведе до Марек 2021, Марек 2026 и т.н.Каквато е косата на президента на БФС- такъв е и футболът ни- фалшив.

+1
Ееех Българийо!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12575
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот BRF » 22 юли 2015 14:43

noi написа:
BRF написа:
727150 написа:Така и така са тръгнали да правят поредното менте - Марек 2015 - поне могат да го обединят с отбора на Германея Сапарева баня и да играят във В група.

Без такива!Планирал съм си гостуване в Сепарева баня като играе ЦСКА там,даже имам чувството,че ще е още в първия кръг!

Да не ходиш на почивка? Сапарева баня е далече от Бургас

Имам работа освен на Черноморието,в Боровец и Банско!Често ходя там и постоянно минавам до отбивката за Сепарева баня!Та съм си го нарочил.Освен това,всичко ще ми е далече от Бургас тази година!

Потребителски аватар
noi
Мнения: 993
Регистриран на: 06 юли 2009 23:57
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот noi » 22 юли 2015 14:45

BRF написа:
noi написа:
BRF написа:
727150 написа:Така и така са тръгнали да правят поредното менте - Марек 2015 - поне могат да го обединят с отбора на Германея Сапарева баня и да играят във В група.

Без такива!Планирал съм си гостуване в Сепарева баня като играе ЦСКА там,даже имам чувството,че ще е още в първия кръг!

Да не ходиш на почивка? Сапарева баня е далече от Бургас

Имам работа освен на Черноморието,в Боровец и Банско!Често ходя там и постоянно минавам до отбивката за Сепарева баня!Та съм си го нарочил.Освен това,всичко ще ми е далече от Бургас тази година!

Препоръчвам ти ресторант Паничище в града за хапване, а всеки един хотел разполага с басейн с минерална вода. Минералната им вода е най-горещата на Балканския полуостров.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот matador1 » 22 юли 2015 14:48

stefani написа:Махнете си срамното комунистическо име и почнете на чисто


+1!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12575
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот BRF » 22 юли 2015 15:07

Кашчей написа:
BRF написа:
Кашчей написа:Малко да си обогатиш репертоара ли, че с това трол и хейтър, даже и не ги използваш правилно и на място, ставаш досаден!

ПП- Зема ти викам Бургаски розов фен ли..БРФ 8-)

Викай ми Сузи ако искаш,безразличен си ми и не можеш да ме засегнеш!Няма какво да обогатявам речника си,това ти е достатъчно и на място!


Като съм ти безразличен, що търчиш подире ми да ми обясняваш колко съм прост?! Като съм прост съм прост за себе си, на теб това какво ти пречи?!
Аман от умни, знаещи и можещи, които смятат всеки потребител и всяко мнение, нелижещо техният седалищен мускул, за хейтърство и тролство!
Ходи си във форума на Лудогорец да им изказваш искрена загриженост за състоянието на отбора, базата, резултатите! Ти там си щото си добър по душа и сърце, направо самарянин!

И да ти напомня, че един от съмнителните мачове на Марек е гостуването на ЦСКА в София, което загубиха с 5:0!

Аз да търча по тебе :o :lol: !Просто понякога не издържам на тъпотиите ти и на злобата ти с която заливаш любимия ми отбор!Това,че се опитваш да пишеш така,че да не те накажат модераторите,не означава,че сме в първи клас и не разбираме!Можеш да си видиш олигофренското първо мнение по темата и да разбереш какво ти говоря!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот ivan56 » 22 юли 2015 15:28

727150 написа:Така и така са тръгнали да правят поредното менте - Марек 2015 - поне могат да го обединят с отбора на Германея Сапарева баня и да играят във В група.


Абе баце,теб къФ ти е проблема, че се изказва кой е менте и кой не, някакъв историк ли си кво си или обикновен овчар на добитък 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

hellios
Мнения: 30
Регистриран на: 29 май 2015 07:42
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот hellios » 22 юли 2015 15:48

Доказателствата ги има в Господари на ефира.Такива отборчета като Марек, Минььор които се дупят на силните на деня за 30 сребърника нямат място в нито една група в Бг.Продажни души!

hellios
Мнения: 30
Регистриран на: 29 май 2015 07:42
Контакти:

Re: Марек няма да играе във "В" група !

Мнениеот hellios » 22 юли 2015 15:50

727150 написа:
russia написа:
727150 написа: не мога да възприема Марек 2007 .Марек 2010 и Марек 2015 , защото това след време ще доведе до Марек 2021, Марек 2026 и т.н.Каквато е косата на президента на БФС- такъв е и футболът ни- фалшив.

Що пък си мислиш, че все трябва да се съобразяват с вашия начин на възприемане? Ами не възприемай, кой те кара? Твърде незначителени сте и компрометирани във мремето, за да имате претенции и да изисквате каквото и да било.
Ти що не вземеш да млъкнеш , защото представленията на Цирк ЦСКА във В група тепърва започват през август месец, а отделно.ще се пръкнат и няколко малки цирка ЦСКА в софийските областни групи.

Само в кухата ти кратуна ще се пръкнат


Върни се в “Марек”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост