Марек Дупница - Лудогорец Разград

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Марек Дупница - Лудогорец Разград

Мнениеот stefani » 25 окт 2014 13:24

1:2
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Селянинотградскитип
Мнения: 41
Регистриран на: 15 авг 2014 22:08
Контакти:

Re: Марек Дупница - Лудогорец Разград

Мнениеот Селянинотградскитип » 25 окт 2014 20:15

vg_vasilev написа:
Селянинотградскитип написа:
vg_vasilev написа:Марек винаги за били бездушен отбор. Нищо общо с други провинциални отбори като Берое, Черно море, Локо Пловдив,Ботев или Пирин, чиито мачове винаги са интересни, независимо в какво състояние е отбора . Освен че са слаби а и повечето им мачове са продадени. Победа за Лудогорец с много.


Големо изказване, нема що! Личи си комплексарщината от километри. Марек бил бездушен-цтцтцт... Този отбор винаги се е отличавал не с някаква супер класа, а именно с дух и борбеност по терена. За това в миналото в Дупница Марек е мачкал наред и левски и цска и Ботев пд и т.н. Дори в момента Марек колкото и да е със скромни възможности е точно домакински отбор и на Бончук се хвърля здраво...


Явно не си бил като мен на стадиона. 4 мача ходих подред, 2 от които за Интертото - след това се оказа, че са продали и 4-та, включително и международните. От тогава се зарекох че повече на мач на Марек няма да стъпя.
Или пък пък не си гледал как в 90-тата минута на мача Марек-ЦСКА преотстъпеният от ЦСКА на Марек защитник Веселин Великов при безобидна ситуация спъна нарочно футболист на ЦСКА в наказателното поле за да дадат дузпа. После съдията за да компенсира даде 16 !!! минути продължение.

Кажи ми как да ходя после на мач?


Гледал съм толкова много мачове на Марек НА стадиона, колкото не можеш да си представиш. А и тези примери за уредени мачове, които ми ги даваш нямат смисъл. По този начин аз мога да ти извадя такива мачове за абсолютно всеки български отбор.

Потребителски аватар
ани
Мнения: 35
Регистриран на: 14 апр 2014 19:20

Re: Марек Дупница - Лудогорец Разград

Мнениеот ани » 26 окт 2014 17:20

ако съдята не подпре лудогорец победа за Марек с 2-0
фен на цска след загубата със 7 гола през декември 2013 г.
Red army написа:отказвам се от цска ,не може да падаме за трети път със 7 гола и аз да подкрепеям такъв отбор.край ! :lol:

Потребителски аватар
Red_Teror
Мнения: 155
Регистриран на: 11 авг 2014 23:17
Местоположение: Valhalla
Контакти:

Re: Марек Дупница - Лудогорец Разград

Мнениеот Red_Teror » 26 окт 2014 18:58

1:0 за Марек или X .. :)
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!


Върни се в “Марек”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост