Марек Дупница - Левски София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот Себастиан Фетел » 01 окт 2014 08:13

0:2

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот bobo_13 » 01 окт 2014 08:17

Не се надявай на точка. Няма как да стане. Не разбрахте ли, че Марек и Хасково ще изпаднат. Сега всички сили ще се насочат Локо Пд и СЛавия да спечелят някоя и друга точка. А с/у Левски просто нямате шанс. Ако се закучи мача, я дузпа ще даде, я няма да свирне засадка. Така е.
Ако измъкнете точка или 3, ще е супер, но не ми се вярв БФС да допусне това. Нали видя в ХАсково какъв цирк беше, няма засади за Левски, няма фаулове за домакините. ДУзпи се спестяват във вреда на Левски, червени картони. Абе всичко е написано предварително
Интериорни врати - Врати хармоника

effect
Мнения: 299
Регистриран на: 16 мар 2013 15:30

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот effect » 01 окт 2014 08:28

bobo_13 написа:Не се надявай на точка. Няма как да стане. Не разбрахте ли, че Марек и Хасково ще изпаднат. Сега всички сили ще се насочат Локо Пд и СЛавия да спечелят някоя и друга точка. А с/у Левски просто нямате шанс. Ако се закучи мача, я дузпа ще даде, я няма да свирне засадка. Така е.
Ако измъкнете точка или 3, ще е супер, но не ми се вярв БФС да допусне това. Нали видя в ХАсково какъв цирк беше, няма засади за Левски, няма фаулове за домакините. ДУзпи се спестяват във вреда на Левски, червени картони. Абе всичко е написано предварително

Едва ли имаш представа колко си абсурден, но все пак съм длъжен да ти кажа - доста :lol: Тръгнали да реват за 1 засада и 1 дузпа, която и без това беше съмнителна. Да кажеш, че сме били с 1-2 гола разлика, да се оплаквате, а то .. 4:0, беше резултата 5 минути преди края ... Като цяло доста сте жалки.

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот bobo_13 » 01 окт 2014 08:43

effect написа:
bobo_13 написа:Не се надявай на точка. Няма как да стане. Не разбрахте ли, че Марек и Хасково ще изпаднат. Сега всички сили ще се насочат Локо Пд и СЛавия да спечелят някоя и друга точка. А с/у Левски просто нямате шанс. Ако се закучи мача, я дузпа ще даде, я няма да свирне засадка. Така е.
Ако измъкнете точка или 3, ще е супер, но не ми се вярв БФС да допусне това. Нали видя в ХАсково какъв цирк беше, няма засади за Левски, няма фаулове за домакините. ДУзпи се спестяват във вреда на Левски, червени картони. Абе всичко е написано предварително

Едва ли имаш представа колко си абсурден, но все пак съм длъжен да ти кажа - доста :lol: Тръгнали да реват за 1 засада и 1 дузпа, която и без това беше съмнителна. Да кажеш, че сме били с 1-2 гола разлика, да се оплаквате, а то .. 4:0, беше резултата 5 минути преди края ... Като цяло доста сте жалки.


Ми човече, ако беше свирнал очевадната засада на Домо, мача се закучваше. Можеше и първото полувреме да си завърше 0:0 и да напълните гащите. А Гаджев(той всеки мач си плаче за червен картон) и МИнев бяха шпжалени от съдията. Но нямаше как да се получи, защото съдиите бяха подготвени. Все пак Левски нямаха победа като гост, а и послените мачове все трепереха и се измъкваха в последните секунди. Ако съдията си беше вдигнал засадката при 1-ия гол, не се знаеше накъде щеше да тръгне мача. Да не говорим, че в началото на 2-рото полувреме не даде на Хасково 100%-ова дузпа, а и спести картони на Гаджев и МИнев, че видиш ли на хоризонта идва мач с Лудите. Ако софийските отбори не ходят със софийски съдии на гостуванията си и съдиите свирят 50:50, "грандовете" бая зор ще видят.
А колкото до преднарчетаните изпадащи, то беше ясно още преди започването на шампионата. КОй ще изпадне? Локо Пд ли? Славия ли? Черно море ли?.....нееее
Интериорни врати - Врати хармоника

effect
Мнения: 299
Регистриран на: 16 мар 2013 15:30

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот effect » 01 окт 2014 08:49

Ми вкарахме си чист редовен гол 1-вото полувреме, незнам за какво 0:0 ми говориш, но както и да е.

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот bobo_13 » 01 окт 2014 08:55

effect написа:Ми вкарахме си чист редовен гол 1-вото полувреме, незнам за какво 0:0 ми говориш, но както и да е.



Ами именно, ако съдията си беше маркирал засадката, не се знаеше полувремето как щеше да приклкючи. При отменен гол на ЛЕвски мача се променя, всички ситуации се променят след това. Със сигурност нямаше да се получи ситуацията с 2-ия гол, по простата причина, че развитието щеше да е друго. В 25-тата минута ли коя беше на 1-ия гол ХАсково нямаше да бият център, а цяха да имат свободен удар в наказателното си поле. МОжеше на полувремето и ХАсково да водят. Но съдиите бяха подковани и всичко се нареди.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
petarivanov1985
Мнения: 64
Регистриран на: 27 юни 2009 11:50
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот petarivanov1985 » 01 окт 2014 09:03

Без съдиите Левски нямаше да успее да победи ултра,мега галактическия,газещ всичко по пътя си,пълен със световни звезди отбор на Хасково.Аре спрете се вече

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот Жоржиньо » 01 окт 2014 09:34

bobo_13 написа:
effect написа:Ми вкарахме си чист редовен гол 1-вото полувреме, незнам за какво 0:0 ми говориш, но както и да е.



Ами именно, ако съдията си беше маркирал засадката, не се знаеше полувремето как щеше да приклкючи. При отменен гол на ЛЕвски мача се променя, всички ситуации се променят след това. Със сигурност нямаше да се получи ситуацията с 2-ия гол, по простата причина, че развитието щеше да е друго. В 25-тата минута ли коя беше на 1-ия гол ХАсково нямаше да бият център, а цяха да имат свободен удар в наказателното си поле. МОжеше на полувремето и ХАсково да водят. Но съдиите бяха подковани и всичко се нареди.

Ти малоумен ли си ? Ако ако ако ако ,ти Баба Ванга ли си та знаеш какво щяло да стане,големи разбирачи.Съдията сигурно и срещу Лудогорец ни помагаше,ама им вкарахме 3 гола,вие толко за 3 години не сте им вкарали.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот damyanov1963 » 01 окт 2014 10:07

Време е да си оправим головата разлика, че идва мача с Петорчо :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Марек Дупница - Левски София

Мнениеот damyanov1963 » 01 окт 2014 10:15

Синдрома на изпадащите отбори е да се оправдават със съдиите, точно на мачовете с Левски! Другите ги бият, като маче у дирек и си траят, но Левски, като ги бие - все съдиите виновни! Ето и сега тука некъв от Хасково се опитва да ни убеждава, че ако не били съдиите, Хасково щели да бият Левски :lol: Левски ги разкова с 4 гола, тия се ядосват, че заради съдията не ни били :lol:
Хасково ми беше един от симпатичните отбори, макар и червен, но заради такива малоумници, дето все искат Левски да изкарат виновен, за нещастното си бездарие, вече не е!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Марек”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост