Лудогорец Разград - Марек Дупница

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот haha » 27 юли 2014 21:09

we are the champions написа:Лудогорец ще са на 99 процента аут от Европа така , че очаквам да си го изкара на тях 4-5:0

Ей, то бива да не разбирате ама чак пък толкова. :lol: Дори и да отпаднат от Партизан ще играят плейоф за влизане в групите на Лига Европа, следователно няма как да са аут другата седмица.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот g3_ev2 » 27 юли 2014 21:39

За привържениците на Лудогорец - най-лесно е да оплюваш опонентите! Но основни играчи в Лудогорец очевидно не са в добра форма, и то не спортно-техническа, а играят шаблонно и всеки опит да сътворят нещо по-изненадващо на терена води до разноезичие, дори срещу Дюделанж. Отворете си очите, имате добри резерви, има много мачове, обиграйте състав с повече играчи, които сега са резерви, има някакво пресищане в титулярите - мотивацията и амбицията са налице, но няма ефективност. Поне засега!


Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10137
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот CSKA 78 » 27 юли 2014 23:29

мили написа:
mozart написа:Теб съм те признал за най-големия ... :lol:!

Мога да продължа мисълта ти, извини ме затова. Той е:
...най-големия фен на Зимбру.



Надявай се другата седмица да не стана най-големия фен на "Партизан"!
Image
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот mozart » 28 юли 2014 00:14

CSKA 78 написа:
мили написа:
mozart написа:Теб съм те признал за най-големия ... :lol:!

Мога да продължа мисълта ти, извини ме затова. Той е:
...най-големия фен на Зимбру.



Надявай се другата седмица да не стана най-големия фен на "Партизан"!


Нали сте дружки! От чорбари говяда няма какво друго да се очаква. Лижете им гъзовете на вашите други докато ние ги бием дето ги хванем! Грандовете евроидиоти! :) :) :) :)
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10137
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот CSKA 78 » 28 юли 2014 11:06

mozart написа:Нали сте дружки! От чорбари говяда няма какво друго да се очаква. Лижете им гъзовете на вашите други докато ние ги бием дето ги хванем! Грандовете евроидиоти! :) :) :) :)



И това го казва момченцето фен на отбор,който е направил "Х" на гранда от Люксембург-Дюделанж! :lol: :lol: :mrgreen:
Image
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот мили » 28 юли 2014 13:03

CSKA 78 написа:
mozart написа:Нали сте дружки! От чорбари говяда няма какво друго да се очаква. Лижете им гъзовете на вашите други докато ние ги бием дето ги хванем! Грандовете евроидиоти! :) :) :) :)



И това го казва момченцето фен на отбор,който е направил "Х" на гранда от Люксембург-Дюделанж! :lol: :lol: :mrgreen:

Да, обаче Зимбру все още няма победа срещу трикратния б ъ л г а р с к и
ш а м п и о н. :oops:
Да си умрете от мъка. :)

Потребителски аватар
Караджов
Мнения: 516
Регистриран на: 28 авг 2010 15:56
Местоположение: Планетата Х

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот Караджов » 28 юли 2014 18:13

Очаквам момчетата да са в настроение и мобилизарани след рутинното отстраняване нa Партизан и да спечелим убедително и с лекота!!! др. Домусчиев и треньорският щаб си знаят работата

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот hijack1 » 28 юли 2014 23:18

CSKA 78 написа:
mozart написа:Нали сте дружки! От чорбари говяда няма какво друго да се очаква. Лижете им гъзовете на вашите други докато ние ги бием дето ги хванем! Грандовете евроидиоти! :) :) :) :)



И това го казва момченцето фен на отбор,който е направил "Х" на гранда от Люксембург-Дюделанж! :lol: :lol: :mrgreen:


Продължихме нали? Вие също направихте хикс, че даже и два, но нещо не ви стигна да биете гранда Зимбру :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Марек Дупница

Мнениеот mozart » 28 юли 2014 23:22

CSKA 78 написа:
mozart написа:Нали сте дружки! От чорбари говяда няма какво друго да се очаква. Лижете им гъзовете на вашите други докато ние ги бием дето ги хванем! Грандовете евроидиоти! :) :) :) :)



И това го казва момченцето фен на отбор,който е направил "Х" на гранда от Люксембург-Дюделанж! :lol: :lol: :mrgreen:


Случайно момченцето вече е пораснало и е видяло за какво става въпрос! Само закриване на евроидиотите ще пооправи пораженията, които са причинили на БГ футбола :) !
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Марек”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта