ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MAREK_DUPNICA
Мнения: 649
Регистриран на: 23 мар 2010 20:40
Местоположение: Дупница ст. Бончук
Контакти:

ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Мнениеот MAREK_DUPNICA » 14 яну 2013 14:56

Трима от основните футболисти на Марек преминават в отбора на Витоша (Бистрица), но в дупнишкия тим ще бъдат картотекирани няколко добре познати имена, стана ясно на днешната първа тренировка за годината. Екундайо Джайеоба, Христо Габаров и Георги Николов напускат лидера в Югозападната „В” група в посока втория в класирането. За сметка на това обаче опитните Иво Паргов, Анжело Кючуков и Георги Караканов се завръщат на терена с цел да помогнат на по-младите момчета в отбора. Към тях евентуално ще се присъедини и нападателят Еньо Кръстовчев, който все пак изчаква оферта от професионален тим.


Асен Васев отново е част от отбора на Марек.

Сигурните нови попълнения в Марек са завърналият се от Пирин (Рз) Асен Васев и Атанас Пашкулев, играл за последно във втора гръцка дивизия. С тима тренират и трима юноши, идващи от школите на Левски и Спартак (Пл).
Заниманието на стадион „Бончук” днес изгледаха Джайеоба и Георги Николов, които си взеха довиждане с вече бившите си съотборници. И двамата заявиха, че Марек остава в сърцето им и пожелаха успех на тима през пролетния полусезон. Тъмнокожият стрелец призна, че отива във Витоша заради премиера Бойко Борисов и президента на „тигрите”, но и заради далеч по-изгодните финансови условия там. Дайо допълни, че се надява феновете на Марек да го разберат и да продължат да го обичат.



22-ма се включиха в първата тренировка за годината.
22-ма футболисти се включиха в тренировката, а треньорът Румен Стоянов потвърди, че тимът ще се готви изцяло в домашни условия. Наставникът иска Марек да изиграе най-много 3 контролни срещи, като за противници ще се търсят отбори от „А” група. Стоянов бе категоричен, че въпреки напусналите играчи, Марек ще задържи високото си ниво и през пролетта и ще продължи да преследва първото място. „Ние играем всеки мач за победа, което естествено води до първото място. Целта ни е първата позиция в крайното класиране, а влизането в „Б” група, зависи и от това с какви финанси разполагаме. В никакъв случай не се отказваме от първото място”, обясни Стоянов.
http://www.dennews.bg/news/2013/1/14/11256-trima-ot-marek-otivat-v-bistrica-starite-pushki-se-zavrushtat#Scene_1
МАРЕК ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА

Марек - Ференцварош 3:0
Марек - Байерн Мюнхен 2:0
Марек - Абърдийн 3:2
Марек - Копенхаген 2:0
Марек - Залцбург 4:2
Марек - Видеотон 3:2
Марек - Волфсбург 1:1

Марек - Генк 1:1

Потребителски аватар
пирин
Мнения: 472
Регистриран на: 29 окт 2008 22:58
Контакти:

Re: ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Мнениеот пирин » 14 яну 2013 15:27

В какво по- точно се състоят цирковете ?
Феновете на Пирин имаха уникалната възможност да наблюдават мачовете от Пиринската бундеслига благодарение на господата Галчев,Байкушев,Елезов и групировката Г15,с активното участие на Пирин СС и любезното съдействие на господин Емил Наков.

Потребителски аватар
MAREK_DUPNICA
Мнения: 649
Регистриран на: 23 мар 2010 20:40
Местоположение: Дупница ст. Бончук
Контакти:

Re: ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Мнениеот MAREK_DUPNICA » 14 яну 2013 15:41

пирин написа:В какво по- точно се състоят цирковете ?



В това , че продадоха мача с Бистрица , Бистрица ни взеха играчите и на тяхно място ще играят пияниците , които не излизат от дискотеките ... Ще разберете втория сезон . Ние сме много по зле от вас . Нищо че сме първи . Феновете обявяват бойкот и няма да ходят на тези ;)
МАРЕК ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА

Марек - Ференцварош 3:0
Марек - Байерн Мюнхен 2:0
Марек - Абърдийн 3:2
Марек - Копенхаген 2:0
Марек - Залцбург 4:2
Марек - Видеотон 3:2
Марек - Волфсбург 1:1

Марек - Генк 1:1

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Мнениеот jivkovisz » 14 яну 2013 15:43

Айде Марек успех и дано тази година се завърне е професионалния футбол.

Потребителски аватар
MAREK_DUPNICA
Мнения: 649
Регистриран на: 23 мар 2010 20:40
Местоположение: Дупница ст. Бончук
Контакти:

Re: ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Мнениеот MAREK_DUPNICA » 14 яну 2013 15:47

jivkovisz написа:Айде Марек успех и дано тази година се завърне е професионалния футбол.



Как ще стане това като е ясно , че ББ ще са първи . Те наще нямат и стотинка в касата...
МАРЕК ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА

Марек - Ференцварош 3:0
Марек - Байерн Мюнхен 2:0
Марек - Абърдийн 3:2
Марек - Копенхаген 2:0
Марек - Залцбург 4:2
Марек - Видеотон 3:2
Марек - Волфсбург 1:1

Марек - Генк 1:1

Потребителски аватар
windy26
Мнения: 561
Регистриран на: 07 мар 2011 12:02
Контакти:

Re: ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Мнениеот windy26 » 14 яну 2013 16:36

Аз мисля,че на ББ не му трябва отбор при професионалистите,все пак той иска от време на време да рита за здраве при спокойни и уредени мачове.Едва ли ще иска да се напряга срещу доста по-силни отбори в Б гр. ,а и издръжката на клуба е друга при проф. Поне аз така мисля де ,така че като нищо може да има въртележки в класирането пролетта ;)

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: ЦИРКОВЕ В МАРЕК

Мнениеот haha » 14 яну 2013 19:40

windy26 написа:Аз мисля,че на ББ не му трябва отбор при професионалистите,все пак той иска от време на време да рита за здраве при спокойни и уредени мачове.Едва ли ще иска да се напряга срещу доста по-силни отбори в Б гр. ,а и издръжката на клуба е друга при проф. Поне аз така мисля де ,така че като нищо може да има въртележки в класирането пролетта ;)

Той толкова пари открадна тия 3 1/2 години, че надали издръжката ще му е проблем.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.


Върни се в “Марек”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост