ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот TodorT » 18 окт 2015 09:54

Хейтърите налазиха форума! Скриха се в груповата фаза, на 1/4 финала, но бяха готови с написани мнения още преди мачът да е започнал! Като не ги подкрепяте като губят, то не ги подкрепяйте и като побеждават!
Иначе жалко.... Тъжно е, гадно е, но е факт. Бяхме на две точки от победата, но французите се измъкнаха. Прекрасни първи два гейма, стояхме много добре на блок, атаката вървеше, сервисът ни влизаше и извадихме разпределителя им от мрежата. След 24-24 в третия гейм и спечеленият гейм от французите нещата се обърнаха. До голяма степен сменихме тактиката и не знам защо спряхме да бием сервис в Нгапет, а предпочитахме Тили и Гребеников. Рузие направи един от мачовете на живота си. Вкара всичко, което трябваше! Блокът ни беше подготвен! Момчетата скачаха само по диагонала, оставиха му правата, но той успяваше да хване по-остър диагонал и пак минаваше. И късметът не беше на наша страна.... Посрещането ни падна малко, атаката зацикли и всички очакваха Владо да измъква трудните топки, но вчера не беше денят на капитана. Адски много грешки направи, играта не му спореше още от началните точки. За капак дойдоха грешките в четвъртия и особено в петия гейм, когато беше хванат на единичен блок няколко пъти, а в петия с прекрасна топка на филето я удари в аут. :| Залата в края на мача беше по-тиха, отколкото когато е празна. :| За съжаление отново отпадаме на 1/2 финал. Момчетата се бориха, дадоха всичко от себе си, но не успяха! Загубата с 2-3 боли много, всички българи ни е яд, но днес трябва да ги подкрепим! Защото това са наши момчета! Бяхме с тях и се радвахме на победите над Германия, Холандия и Чехия, длъжни сме и днес да сме до тях! Всички в залата за мача за третото място! Този отбор заслужава медалът и подкрепа от всички! Хайде, момчета!

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот matador » 18 окт 2015 10:08

balef написа:Малка България има голям отбор и дълбок поклон пред българските юнаци !

Стига с тази малка България за Европа изобщо не сме малка 16-то място по площ и 22 по население ;) Да имаме голям отбор който трябва да играе финали не да е доволен от 3-4 място :( Словения вече има повече успехи на Европейско от нас :o

Потребителски аватар
Ivan951
Мнения: 131
Регистриран на: 19 фев 2015 12:19
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Ivan951 » 18 окт 2015 10:17

rotamed написа:съгласен съм с това мнение!!!

Робски народ с робско мислене и психика! Няма тън-мън - това е истината. Всичките ни европейски качества и черти загубихме с комунистическото робство, от роб не може да стане шампион. Радвайте се на поредното четвърто място и се оправдавайте с това, че има конспирация срещу нас.

Не, робите нямат психиката на шампиони, затова нямаме успех на нито един колективен спорт.

Истината боли и който не я приеме се самозаблуждава. Да мисленето ни е робско, държавата ни от 71 години е под робство, без да броим предишните 650. Всички български качества изчезват с избитата от комунистите интелигенция, запазена в единици родове, като Вазови.
Нямаме качествата на старите българи, и колкото по-рано осъзнаем това, толкова по-добре ще разберем, защо ни се случва това - и в държавен план, и в социален, и в демографски, и в спортен и т.н

НЕ СА НИ ВИНОВНИ ДРУГИ, НИЕ СМЕ СИ ВИНОВНИ!

Може волейболистите ни, борците, боксьорите да са много по-добри от противниците, но робската психика надделява, затова нямаме успехи в спортен план, нито в държавен, морален, социален и особено в демографски!

Затова изчезваме с колосални темпове, единственото в което сме добри! 3то място по смъртност в света! 1во по скорост на изчезване! Е добри сме поне в нещо!


This ^ Най-смисленето мнение в темата.
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот loko29 » 18 окт 2015 10:23

Защо вечно някои все са недоволни?В колко области сме 4ти в Европа?Колко волейболни клуба има в България?Това е един голям успех за българския волейбол който не вярва да направи справка с футбола където се изливат купища пари.Един Николов на 38 години изнася целия турнир.Малко не достигна да бием французите ако бяха здрави Соколов,Скримов, Жеков ,Н.Нколов щеше да е друго може би.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот ivan56 » 18 окт 2015 11:03

Много жалко, така най-много боли 2-0, 2-3.Повеждаш 4-1 в тайбрека, и вместо да ги довършиш ти се гипсираш.И аз смятам, че французите не са кой знае каква сила.Биха ни с повече воля, характер и най-вече манталитет.Който при нас винаги е липсвал.Не само във волейбола.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 окт 2015 11:10

Много тъпо се получи, защото франсетата бяха по-силите ни.
Не споделям мненията, че са били по-добри, и за т'ва биха.
Бихме се сами, и то в 3-тият гейм след 20-тата точка.

До този момент Пламен водеше страхотно тима в мача, а аз си мислих, че този френски отбор няма как да го надиграем тактически, но го направихме почти до края на 3-тият гейм.
Тогава Пламен направи глупоста да смени Тео Тодоров, след като направихме точка след негов сервис.
А сякаш нещо ни показваше, че смяната на Тео с Градинаров не трябва да се случва, след известно протакане реферите забраниха подобна смяна.
След като направихме точка при сервиса на Тодоров, влезлият на негово място Градинаров заби топката в мрежата и това беше ключовият момента в мача.
Волейболът е игра на ключовите моменти... Да спечелиш отделни разигравания, в точните моменти.
2-рата основна грешка на Пламен бе, че Ники Пенчев продължи с флот-сервисите и в последните два гейма, при все, че франсетата отдавна вече се бяха настроили към това изпълнение.

Но като цяло се видя най-кардиналната грешка, когато ти потрябват смени на основните играчи, нямаш човек, който може да ги замести.
Тука според мен работа биха свършили Милушев и Вальо Братоев.
Няма сила която да ме убеди, че Учиков и Градинаров са по-добри от тях.

Много трябва да съжаляваме и за контузията на Ники Николов, сервиса му щеше да свърши перфектна работа в тайбрека снощи, но ...
За Скримов е ясно.

Болката и неудовлетворението при мен са големи, щото това просто беше нарисувана Европейска Титла за Нас, но няма да я спечелим, не защото са ни надиграли и сме по-слаби от някой, а заради елементарни наши грешки. :|

P.S.

Не смятам, че това е плюене по-момчетата или Пламен.
Те направиха едно добро Европейско, но пропуснаха момента то да бъде страхотно.
Мисля, че никой не трябва да е застрахован от критика, дори и да се е представил силно.
Аз съм си максималист.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот 4oKuTo » 18 окт 2015 11:15

При 2-0, пълна зала зад гърба ти и Словения, която те чака на финал, този мач трябваше да го вземем по някакъв начин. Жалко, че отново не направихме крачицата, която отделя победителите от победените. Но волейболистите са светъл лъч въпреки тази загуба, защото всичко останало е в тотален колапс.

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот drvasko98 » 18 окт 2015 11:26

Брутално съгласен съм с мнението на Играта.Псувах като каруцар Пламен, когато съдбата крещеше "не го сменяй". Само не знам на какво отгоре се подценява финалист на първенството под формата че би ни чакала някаква Словения. Довечера Словения ще спечели титлата, защото е най-силния отбор на първенството. И аз ще съм там да ги поздравя.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот ivan56 » 18 окт 2015 11:36

THE G.A.M.E написа:Много тъпо се получи, защото франсетата бяха по-силите ни.
Не споделям мненията, че са били по-добри, и за т'ва биха.
Бихме се сами, и то в 3-тият гейм след 20-тата точка.

До този момент Пламен водеше страхотно тима в мача, а аз си мислих, че този френски отбор няма как да го надиграем тактически, но го направихме почти до края на 3-тият гейм.
Тогава Пламен направи глупоста да смени Тео Тодоров, след като направихме точка след негов сервис.
А сякаш нещо ни показваше, че смяната на Тео с Градинаров не трябва да се случва, след известно протакане реферите забраниха подобна смяна.
След като направихме точка при сервиса на Тодоров, влезлият на негово място Градинаров заби топката в мрежата и това беше ключовият момента в мача.
Волейболът е игра на ключовите моменти... Да спечелиш отделни разигравания, в точните моменти.
2-рата основна грешка на Пламен бе, че Ники Пенчев продължи с флот-сервисите и в последните два гейма, при все, че франсетата отдавна вече се бяха настроили към това изпълнение.

Но като цяло се видя най-кардиналната грешка, когато ти потрябват смени на основните играчи, нямаш човек, който може да ги замести.
Тука според мен работа биха свършили Милушев и Вальо Братоев.
Няма сила която да ме убеди, че Учиков и Градинаров са по-добри от тях.

Много трябва да съжаляваме и за контузията на Ники Николов, сервиса му щеше да свърши перфектна работа в тайбрека снощи, но ...
За Скримов е ясно.

Болката и неудовлетворението при мен са големи, щото това просто беше нарисувана Европейска Титла за Нас, но няма да я спечелим, не защото са ни надиграли и сме по-слаби от някой, а заради елементарни наши грешки. :|

P.S.

Не смятам, че това е плюене по-момчетата или Пламен.
Те направиха едно добро Европейско, но пропуснаха момента то да бъде страхотно.
Мисля, че никой не трябва да е застрахован от критика, дори и да се е представил силно.
Аз съм си максималист.


+1
И аз като теб смятам, че мача го загубихме при тази смяна на Тодоров с Градинаров.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Владо Николов великан.

Мнениеот Alexx » 18 окт 2015 11:44

galin56 написа:
korteneca написа:
Pride написа:Няма защо да се сърдим на никое от момчетата всички са герои.

Точно заради подобни определения никога не печелим златото. ;) Герои ще са тези, които спечелят утре титлата. Ние ще сме с поредното 3-4 място за жалост. Но иначе съм съгласен, че не трябва да се нападат момчетата. Просто толкова са им възможностите. Направиха каквото можаха, но чак нещо героично не са сторили. Даже си беше очаквано и в програма минимум, защото сме домакини.
Успех утре за бронза. ;)

По-тъпо изказване не може да има. Разбира се, че са герои. Усещаш ли само колко абсурдно звучи факта, че резултата България - Германия е 3-0 за България. Че бяхме равностойни и за малко да бием Франция. Знаеш ли, че Германия и Франция са най-развитите страни в Европа и с по 70-80 млн. души население. А България е с 7млн и най-скапаната икономика в Европа. Браво на волейбола ни. Най-нормалното нещо е да сме в дъното на класациите, а на практика последните 10 години сме от най-силните в света. И пак накрая БРАВО ГЕРОИ.


Не вярвам,че във Франция и Германия хората много са се вълнували от волейболните им мачове с нашите. Франция спечелиха и световната лига и сега вероятно ще са европейски шампиони, но надали някой у Франция знае това.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта