ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот 0007 » 18 окт 2015 16:10

В момента,в който смяната на Теодор се обърка и направихме брейкбол,казах на тези около мен,че съдбата явно си е знаела работата.Само че Пламен явно не вярва в такива работи и пусна Градинаров още на следващия сервис,а той го прати далеч зад крайната линия.Очевидно не само аз съм си го помислил.

В такива мачове казват,че всичко се решава в малките детайли...еми така си е.Смяната на Теодор беше такъв,неудачният опит на Жоро Братоев да изненада французите в третия гейм също бе такъв,кофти посрещането на Влади в последната точка от третия гейм също...
Владо не е виновен.Всъщност виновен е,но не защото вчера обърка няколко топки,а заради това,че подкрепя тази федерация,която е като цирей,от който отърваване няма.И понеже волейболът ни е на такова дередже,разчитаме на 38-годишен волейболист,който е пред отказване,да ни вади мачовете.Е,той се справи блестящо,докато не се умори в последните два гейма.Но не той е виновен и че в най-важните точки,всичко винаги опира до него.В този мач Жоро Братоев просто изолира центъра в началото и когато французите се ориентираха към играта ни и се нуждаехме от промяна,нямаше как изведнъж да активираме Виктор и Теодор в атака.Да не говорим за 3-4 кофти топки към Ники,които той неслучайно и не направи.
Другото,което някой написа и съм на 100 % съгласен е за сервиса на Ники...та те още в третия гейм му свикнаха на флота и беше редно да се пробва и силният му сервис.

Но каквото било,било.Сега е много лесно да съдя и критикувам,а истината е,че без повече от половината титуляри,този отбор беше на сантиметър от финала...Боли,при това много,но днес момчетата заслужават подкрепа и дано днес им я осигурим!!! И ако трябва да преминем пустия полуфинал,си пожелавам това да е на ОИ 2016.Волейболистите от това поколение заслужават своя голям финал.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот rmfan5 » 18 окт 2015 18:40

Довечера франсетата ще изнесат Словения на 99% гарантирано.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Eminem » 19 окт 2015 01:19

Не мисля, че ще имаме друга такава възможност. Да си домакин, да водиш с 2:0 пред уникална публика и на финала да те чака Словения. Много, много жалко.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 окт 2015 02:44

Eminem написа:Не мисля, че ще имаме друга такава възможност. Да си домакин, да водиш с 2:0 пред уникална публика и на финала да те чака Словения. Много, много жалко.

Mда, и мене най-много ме е яд за подчертаното.

Както писах по-назад, Европейската Титла ни беше нарисувана, но се издънихме доста нелепо.
Можеби ще се повторим, но французите ни бяха абсолютно по-силите, но не играхме правилно в най-важните моменти. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот djd » 19 окт 2015 10:14

Много ме беше яд и не исках нищо да коментирам.
Но след всичко, което чух и видях по време и след полуфинала, мнението ми съвпада с това на един от французите, мисля че беше Кевин Тили.
В третия гейм се видя разколебаване в нашите. Аз го видях в очите на някои от волейболистите ни, явно и французите са го видели. Това беше причината за неуспеха - мисълта, че можем да загубим мача.
Затова и имаме не знам колко вече загубени полуфинала. Не е достатъчно да мечтаеш за финал и за титла. Ти трябва да мислиш само за победата и как да я постигнеш. Минат ли ти други мисли, си аут. Това трябва да променим. Имаме добри състезатели, треньори, трябва да се пречупи манталитетът им. Трябва да станат шампиони в главите си първо и тогава могат да станат такива и на практика. Няма значение кой ти е противникът - бой до последно. Иначе ще си останем с несбъднатите мечти и загубените полуфинали.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6024
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот MASTER_COOL » 19 окт 2015 11:21

Мисълта е най-важна от всичко. В тази връзка след победата над Германия Владо се успокои, че вече са постигнали целта си. Това вътрешно самоуспокоение абсолютно винаги намалява концентрацията и не можеш да покажеш максимума на който си способен.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот boabbb » 19 окт 2015 11:57

Има един нов филм ... "Каръци" :| Все си мислех, че при 2:0 вече ще строшиме каръка, но в крайна сметка ... Пак така :( Два-три поредни сервиса аут и мрежа на 19-та, 20-та точка в третия, се оказаха началото на края ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта