ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот OT18 » 14 окт 2015 23:26

dido1302 написа:
OT18 написа:
EuroGorets написа:
OT18 написа:Прогнозирам безапелационна победа с 3-0 3-1 за бундестима. Мажоретките на инж.Д.Лазаров нямат сили да се противопоставят на германците. Това,че ни подариха първия мач заблуди много хора и срешу Чехия и Холандия се видя реалното ниво на този "национален" отбор.


Къде си бе мишок? Ела сега и си вземи думите назад, хейтърче мръсно и долно! Или и този мач ни го подариха а? Родоотстъпник :arrow:

П.П. Сега видях, че си се извинил преди 1-2 страници. За мача с Франция се надявам да не цапаш темата с дребно родоотстъпническо хейтърство!

Родоотстъпник е силно казано, но за този отбор хич не ми пука от както не подкрепи капитана и треньора си в битката с комунистическата номенклатура инж. Лазаров. Навремето не съм спал по цели нощи заради волейболистите, но в момента ми е все едно,че сме на 1/2 финал. Същото важи и за футболерчетата. А големите патриоти защо не напълниха нац.стадион вчера? Глорихънтъри бол.


Аха глорихинтъра май си ти, смешко. Тези момчета играха за България, а не за Радо Стойчев и Ерреа. Май не си много в час. Вчера националния стадион беше празен, защото футболистите не играят с желание за страната си и не се раздават като волейболистите. Елементарно, драги ми Смехурко.

Бербатов и той ли заради Ерреа(каквото и да е това) не е в нац.отбор. И щом си голям "патриот" ще си на стадиона независимо какво се случва на терена. Елементарно драги неглорихънгъре.
Днес пя ли само за победа с диджея.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот Soulen » 14 окт 2015 23:26

Великиииии!!!

Българи юнаци! За момент не се съмнявах, че ще ги смажем. Срещу Франция ще е много тегаво вече.

Еминем, прави следващата тема и да стигнеме пустия финал :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот slash1912 » 14 окт 2015 23:27

Aйн цу цвайн цу драйн 8-)
Само да попитам-момчетата на Константинов не ходят ли по чалга барове и по курвентии?Да вземат да покажат малко на футболистните ни дървета как се тренира и играе със сърце за България :idea:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот aleksandrov77 » 14 окт 2015 23:29

Едно голямо БРАВО на нашите момчета! :!:
Бяха великолепни днес! :!:
Успех на полуфинала и дай Боже на финала! 8-)
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!! :!:
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот PFC Litex » 14 окт 2015 23:31

OT18 написа:
dido1302 написа:
OT18 написа:
EuroGorets написа:
OT18 написа:Прогнозирам безапелационна победа с 3-0 3-1 за бундестима. Мажоретките на инж.Д.Лазаров нямат сили да се противопоставят на германците. Това,че ни подариха първия мач заблуди много хора и срешу Чехия и Холандия се видя реалното ниво на този "национален" отбор.


Къде си бе мишок? Ела сега и си вземи думите назад, хейтърче мръсно и долно! Или и този мач ни го подариха а? Родоотстъпник :arrow:

П.П. Сега видях, че си се извинил преди 1-2 страници. За мача с Франция се надявам да не цапаш темата с дребно родоотстъпническо хейтърство!

Родоотстъпник е силно казано, но за този отбор хич не ми пука от както не подкрепи капитана и треньора си в битката с комунистическата номенклатура инж. Лазаров. Навремето не съм спал по цели нощи заради волейболистите, но в момента ми е все едно,че сме на 1/2 финал. Същото важи и за футболерчетата. А големите патриоти защо не напълниха нац.стадион вчера? Глорихънтъри бол.


Аха глорихинтъра май си ти, смешко. Тези момчета играха за България, а не за Радо Стойчев и Ерреа. Май не си много в час. Вчера националния стадион беше празен, защото футболистите не играят с желание за страната си и не се раздават като волейболистите. Елементарно, драги ми Смехурко.

Бербатов и той ли заради Ерреа(каквото и да е това) не е в нац.отбор. И щом си голям "патриот" ще си на стадиона независимо какво се случва на терена. Елементарно драги неглорихънгъре.
Днес пя ли само за победа с диджея.


Вземи поне тази вечер да си затвориш вонящата уста.

Левскари местете мача за друг час в неделя, че ако се класираме на финал ще стане адски кофти за вас, тъй като финала на волейбола съвпада с мача ви с Лудогорец.
Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот Eminem » 14 окт 2015 23:37

Хейнен, още ли мислиш, че България е съпругата в тази връзка ? :twisted: Усети ли докъде ти го....ай няма да казвам, защото се държа културно след мача.

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот BEROE_StZ » 14 окт 2015 23:38

slash1912 написа:Aйн цу цвайн цу драйн 8-)
Само да попитам-момчетата на Константинов не ходят ли по чалга барове и по курвентии?Да вземат да покажат малко на футболистните ни дървета как се тренира и играе със сърце за България :idea:

+ 1001
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
diablorojo
Мнения: 661
Регистриран на: 10 сеп 2014 20:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот diablorojo » 14 окт 2015 23:40

Изображение
Малко простотия. :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия - 3:0 FT

Мнениеот MaRTo1233 » 14 окт 2015 23:41

Италия смачкаха братушките ... другия полуфинал е Италия - Словения :shock:
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Muller_89
Мнения: 121
Регистриран на: 07 сеп 2015 23:56
Контакти:

Re: ЕП: България - Германия

Мнениеот Muller_89 » 14 окт 2015 23:42

PFC Litex написа:
OT18 написа:
dido1302 написа:
OT18 написа:
EuroGorets написа:
OT18 написа:Прогнозирам безапелационна победа с 3-0 3-1 за бундестима. Мажоретките на инж.Д.Лазаров нямат сили да се противопоставят на германците. Това,че ни подариха първия мач заблуди много хора и срешу Чехия и Холандия се видя реалното ниво на този "национален" отбор.


Къде си бе мишок? Ела сега и си вземи думите назад, хейтърче мръсно и долно! Или и този мач ни го подариха а? Родоотстъпник :arrow:

П.П. Сега видях, че си се извинил преди 1-2 страници. За мача с Франция се надявам да не цапаш темата с дребно родоотстъпническо хейтърство!

Родоотстъпник е силно казано, но за този отбор хич не ми пука от както не подкрепи капитана и треньора си в битката с комунистическата номенклатура инж. Лазаров. Навремето не съм спал по цели нощи заради волейболистите, но в момента ми е все едно,че сме на 1/2 финал. Същото важи и за футболерчетата. А големите патриоти защо не напълниха нац.стадион вчера? Глорихънтъри бол.


Аха глорихинтъра май си ти, смешко. Тези момчета играха за България, а не за Радо Стойчев и Ерреа. Май не си много в час. Вчера националния стадион беше празен, защото футболистите не играят с желание за страната си и не се раздават като волейболистите. Елементарно, драги ми Смехурко.

Бербатов и той ли заради Ерреа(каквото и да е това) не е в нац.отбор. И щом си голям "патриот" ще си на стадиона независимо какво се случва на терена. Елементарно драги неглорихънгъре.
Днес пя ли само за победа с диджея.


Вземи поне тази вечер да си затвориш вонящата уста.

Левскари местете мача за друг час в неделя, че ако се класираме на финал ще стане адски кофти за вас, тъй като финала на волейбола съвпада с мача ви с Лудогорец.

Защо да е кофти за нас ние сме си взели билети и всички сме на герена иначе успех на пичовете и дано да спечелят европеиското


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта