ЕП: България - Чехия 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия

Мнениеот Мляко с ориз » 10 окт 2015 23:13

Federer91 написа:
Мляко с ориз написа: по същото време по което играят нашите играе и Полша
Пак помисли кое е смях ;)


Това си е грешка на организаторите, че не са направили оптимална програмата. При всяко положение поне 1000 човека трябва да се събере. Ще кандидатстваме сега за Световно, за къв чеп да ни го дадът, за петте мача на България ли!? Колкото и добре да сме го организирали, както казва министарът, от CEV едвали ще са доволно да промотират най-големия си форум с 300 човека... Има десетки първенства, където когато играе домакинът има други мачове в други градове и си има най-малкото прилична публика. Това не е оправдание. Просто за пореден път се доказва, че българската нация не е спортна. Трябва да има някакво мега-голямо събитие, че да се съберат фенове. Ако е да се ходи само заради самия спорт си вижда колко се ходи...

Ако не съвпадаха с мачовете на нашите щеше да има към 1000 души. По цял свят е така на мачовете по волейбол на Европейски и световни. Дори в Полша залата беше празна 2014 та като играха нашите

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ЕП: България - Чехия

Мнениеот sandi74 » 10 окт 2015 23:19

Мляко с ориз написа:
sandi74 написа:Къде се покри онзи разбирач вкиснатото мляко с ориз :?: :mrgreen: :lol:

Тук съм старозаготски манго, да не съм като теб лайньо

Лаик я пак разкажи как днес и утре падаме минимално :mrgreen: :lol: :) :)

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия

Мнениеот Eminem » 10 окт 2015 23:58

Много празни седалки, жалко...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия

Мнениеот Eminem » 11 окт 2015 00:07

Не е нормално да има такава голяма разлика в играта само за ден. Не е и нормално да подценяват Чехия, не сме в състояние да подценяваме. Всички разбраха, че ако се подцени Чехия, мачът ще е много труден, май само играчите не го разбраха.
Много слаба игра, нищо не им се получаваше в големи периоди от мача.
Все пак браво, че успяха да излязат от тежката ситуация и да спечелят мача. Но утре не могат да си позволят такова отпускане. Победата е задължителна.

Германците го играят хитри, но утре Чехия ще е адски мотивирана да победи и да продължи напред. Поне логиката е такава.
Нищо чудно германците да треперят за продължаването си. Дано Чехите да ги бият.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия

Мнениеот siniq_fen » 11 окт 2015 00:09

Eminem написа:Не е нормално да има такава голяма разлика в играта само за ден. Не е и нормално да подценяват Чехия, не сме в състояние да подценяваме. Всички разбраха, че ако се подцени Чехия, мачът ще е много труден, май само играчите не го разбраха.
Много слаба игра, нищо не им се получаваше в големи периоди от мача.
Все пак браво, че успяха да излязат от тежката ситуация и да спечелят мача. Но утре не могат да си позволят такова отпускане. Победата е задължителна.

Германците го играят хитри, но утре Чехия ще е адски мотивирана да победи и да продължи напред. Поне логиката е такава.
Нищо чудно германците да треперят за продължаването си. Дано Чехите да ги бият.

Ако чехите повторят днешната си игра, а немците не подобрят кой знае колко вчерашната си продукция, можем да станем свидетели на сензация... и все пак те днес можеха да бият холандците с втория си състав, така че логиката сочи категоричен успех за тях.
Само Левски!

Потребителски аватар
venci_1913
Мнения: 755
Регистриран на: 08 авг 2008 15:55
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия 3:2

Мнениеот venci_1913 » 11 окт 2015 00:18

Може ли да ми кажете за регламента .. Първите отбори от групите се класират директно а 2 и 3 играят на кръст от другите групи. След това на 1/4 финал как се определя кой с кой е или по жребии?
Славия София

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия

Мнениеот mistreated » 11 окт 2015 00:21

siniq_fen написа:Ако чехите повторят днешната си игра, а немците не подобрят кой знае колко вчерашната си продукция, можем да станем свидетели на сензация... и все пак те днес можеха да бият холандците с втория си състав, така че логиката сочи категоричен успех за тях.


Германия ще победи Чехия, но хич не съм убеден, че ще победи Словения. Казвам Словения, защото почти съм сигурен, че те ще завършат на второ място в групата.
Хайнен се прави на голям тактик, но да рискуваш с театър и да залагаш излизането си от групата на един единствен мач, за мен е пълна идиотия. Аз лично предпочитам мач срещу тях на 1/4 финал, отколкото срещу Словения.
Имам чувството, че ние и Русия останахме единствените отбори в света, които никога не правят сметки и играят, колкото им позволяват силите.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия 3:2

Мнениеот mistreated » 11 окт 2015 00:23

venci_1913 написа:Може ли да ми кажете за регламента .. Първите отбори от групите се класират директно а 2 и 3 играят на кръст от другите групи. След това на 1/4 финал как се определя кой с кой е или по жребии?


Победителят от плейофа между втория в групата на Полша и третия в нашата група на 1/4 финала ще играе срещу победителя от нашата група. Победителя от другия плейоф ще играе с Полша.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
venci_1913
Мнения: 755
Регистриран на: 08 авг 2008 15:55
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия 3:2

Мнениеот venci_1913 » 11 окт 2015 00:36

Спечелим ли групата почти 100 % сме с немците. Ясно
Славия София

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Чехия

Мнениеот Eminem » 11 окт 2015 00:43

siniq_fen написа:Ако чехите повторят днешната си игра, а немците не подобрят кой знае колко вчерашната си продукция, можем да станем свидетели на сензация... и все пак те днес можеха да бият холандците с втория си състав, така че логиката сочи категоричен успех за тях.

Няма съмнение, че Германия е по-класен отбор от Чехия и е по-вероятно те да бият. Но все пак в един мач всичко се случва и ако чехите са крайно мотивирани, може да се случи изненада. Ще видим, интересен мач ще е.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост