Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот stenly » 20 авг 2015 16:11

Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?
Дирк Новицки призна, че вече няма търпение за предстоящото Европейско първенство по баскетбол през септември. Именно Германия е домакин на една от групите на шампионата, а немският национален тим ще играе срещите си от група В в Берлин.
Модераторите не са ви враг!

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот седемнамалко » 20 авг 2015 17:09

stenly написа:Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?
Дирк Новицки призна, че вече няма търпение за предстоящото Европейско първенство по баскетбол през септември. Именно Германия е домакин на една от групите на шампионата, а немският национален тим ще играе срещите си от група В в Берлин.


Има, ама немците са до осминафиналите. Интересно какво точно го е накарало да се върне на дърти години в национала, дали вече чувства, че няма много шансове с Далас за нещо си (след сагата с ДеАндре Джордан е ясно, че Далас ще са безгласна буква в "дивия" запад) и е решил да се пробва с националния?

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19611
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот Drunken_Master » 20 авг 2015 18:06

stenly написа:Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?
Дирк Новицки призна, че вече няма търпение за предстоящото Европейско първенство по баскетбол през септември. Именно Германия е домакин на една от групите на шампионата, а немският национален тим ще играе срещите си от група В в Берлин.

Ако го сравня с любимият ми играч Пау Гасол,Дирк го превъзхожда единствено в шутовете...Пау е по-добрия от двамата...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

miroxp
Мнения: 119
Регистриран на: 30 авг 2014 18:38

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот miroxp » 20 авг 2015 19:30

Аз доколкото знам той се възстановява от травма в рамото от миналия сезон с Маями и в последното интервю заяви, че освен в Клийвланд не би подписал с друг отбор. В същото време говорителят на Барселона заяви, че той ще облече екипа на Сан Паулу от новия сезон и с всички тези промени на регламента аз лично не мисля. че той ще вдигне купа тази година, освен ако Вълците или Пингвините от Калгари не влязат на промоция в елита.

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот Вълчан » 20 авг 2015 21:25

За съжаление бях фен на Реджи Милър и Марк Джаксън -Екшъна......Много статичен е този Дирк..а и поста му е такъв.Да не говорим че не е първа младост=

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот boabbb » 21 авг 2015 00:56

Явно никой не разбрал тънкия намек на колегата Стенли :roll: Дирк Новицки е звезда от огромна величина и от 97-ма година досега играе за националния отбор на Германия. Няма извиване, принципи и т.н. :!: Човека е на 37 години и с нетърпение чака мачовете за страната си на домашното европейско ... Темата по-скоро ми се струва е за някои други - има едни боклуци, чиито имена няма смисъл даже да споменаваме :x
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот седемнамалко » 21 авг 2015 03:30

boabbb написа:Явно никой не разбрал тънкия намек на колегата Стенли :roll: Дирк Новицки е звезда от огромна величина и от 97-ма година досега играе за националния отбор на Германия. Няма извиване, принципи и т.н. :!: Човека е на 37 години и с нетърпение чака мачовете за страната си на домашното европейско ... Темата по-скоро ми се струва е за някои други - има едни боклуци, чиито имена няма смисъл даже да споменаваме :x


Няма никакви скрити смисАли ;) Новицки се отказа от национала през 2011, сега е решил да се връща, няма лошо, любимец ми е, но се чудя защо...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот stefani » 21 авг 2015 10:05

Има ли баскетбудалии във форума? :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Scar.Tissue
Мнения: 35
Регистриран на: 06 май 2013 18:52
Контакти:

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот Scar.Tissue » 21 авг 2015 19:46

Новицки се върна да играе, за да помогне на Германия да се класира догодина на ОИ в Рио, както и заради това:

"But a EuroBasket in our home country is a huge thing and I look forward to it, I thought it would be a great way to conclude my national team career."

***

"If [the EuroBasket tournament] was anywhere else, at the age of 37, it probably would have been a no-go for me, but when I heard that EuroBasket would be played in Berlin, a great basketball city, it was something I had dreamt about."

Потребителски аватар
Rigabula
Мнения: 104
Регистриран на: 11 мар 2011 23:40
Контакти:

Re: Има ли фенове на Дирк Новицки във форума?

Мнениеот Rigabula » 28 авг 2015 13:34

Не знам колко е сериозна темата, но хората, които подлагат на съмнение класата на Новитцки могат спокойно да си теглят куршума. Стрелба, която според мен се равнява по трудност на пазене със скайхуука на Абдул-Джабар. Може никога да не е имал голяма експлозивност в краката, но в най-добрите си години показа, че има и поглед и може да се бори и за топката. Не можеш да се лишиш от такъв спортист още повече, че той осъзнава, че не е първа младост и ще преглътне оставане на пейката за сметка на някой в по-добра форма.
Изображение


Върни се в “Евробаскет 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост