СП, жени: България - Холандия - 1:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП, жени: България - Холандия - 1:3

Мнениеот dido1302 » 06 окт 2014 20:55

Не знам какви приказки са говорили. Явно си гледал някой друг филм. От толкова години не сме играли на световно първенство, та дори участието ни е успех. Като се добавят и всички проблеми и контузиите на най-добрите ни посрещачки Деси и Ева и за капак на края и на Доби мисля, че като изключим Холандия постигнахме програма максимум. Ако за теб да паднеш от САЩ, Русия, Сърбия е слабо представяне не знам какво точно си очаквал.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП, жени: България - Холандия - 1:3

Мнениеот 1982 » 07 окт 2014 16:19

Хайде, стига с тея глупости, че и участието било успех, не сме Конго, а спортът е волейбол, не баскетбол, хандбал или водна топка, където наистина само класирането би било успех.

Съжалявам, но за мен представянето не беше нищо особено.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП, жени: България - Холандия - 1:3

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 08 окт 2014 16:22

Съгласен съм с Дидо, а като се има предвид катастрофалното представяне на мъжките примадони, момичетата играха повече като мъже. Дали можеха повече? Да, определено. Сръбкините ги изтървахме, а само 5 грешки по-малко в мача и резултатът срещу Русия ставаше 2:2 гейма, а оттам, Божа работа. Обаче, минало-свършило. Много си ги обичам и виваги ще ги подкрепям, но на очи се набиват доста слабости, които могат да бъдат отстранени:

Първо, Доби да се отърве от пристъпите на лиготия в играта си, и в атака, и в защита. Ако това стане, има всичко необходимо да е звезда от световен ранг, а и представянето ни ще е значително по-добро.

Второ, ако Елица подобри посрещането си, отборът ще стане в пъти по-добър.

Трето, наблюдава се малко еднообразие в играта на разпределителките, особено в тази на Ненова.

Четвърто, Паякът, Страши и Нася да работят върху позиционирането на блокадата. 50% повече успешни блокади в мач ще ни дадат страхотно предимство.

Пето, да се залага повече на Еми Николова, това момиче може и само да решава мачове. Много е нестандартна, не й липсва увереност и бързо адаптира играта си.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
bestvaluestore
Мнения: 202
Регистриран на: 20 сеп 2014 00:21
Skype: sampayoman
Контакти:

Re: СП, жени: България - Холандия - 1:3

Мнениеот bestvaluestore » 09 окт 2014 00:41

На кое място завърши женският ни отбор?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП, жени: България - Холандия - 1:3

Мнениеот 1982 » 09 окт 2014 13:33

11-о.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта