СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот dido1302 » 25 сеп 2014 00:50

А знаеш ли защо туркините не разчитат на Дарнел, тя всъщност се омъжи и май сега е Демир, но как да е, любопитно ми е защо са без най-добрата си състезателка в последните години.


Неслихан Дeмир не участва, защото получи тежка контузия преди световното. На диагонала играе младата надежда Полен Усулпехливан, която има добро бъдеще, както и по-опитната Седа Токатлиоглу. А иначе Неслихан беше женена за Оркун Дарнел и фамилията и за това беше Дарнел, но се разведе и сега си е пак Демир.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2014 00:58

Аха, мерси, аз не съм толкова добре запознат и мислех, че се е омъжила, затова е станала Демир, а то било обратното. :lol: :lol: За контузията също не знаех. Макар че предполагах, че е нещо такова, едва ли ще е здрава и няма да я вземат.

От другите им състезателки са ми познате жената на треньора на Германия - Бахар, както и Наз Айдемир. Но те си играят.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 сеп 2014 10:14

Поне записахме 1-ва точка.

Турция не трябва да бъде подценена, но все пак тази вечер трябва да се борим за успеха, ако ще и с 3-2 да е.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот dido1302 » 25 сеп 2014 18:23

Как звучи само Турция да бъде подценена от нас. По-скоро ние трябва да се надяваме Турция да ни подцени. Те са сила във женския волейбол, а ние сме все още средна работа, но с потенциал и амбиции за световна сила. Няма как ние да бъдем фаворити срещу туркините, които са изключително силен и опитен състав.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта