СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 24 сеп 2014 23:38

Ето всички резултати и класирането досега. Като си рефрешнат официалния сайт статистиката, ще има и по-хубав скрийн :twisted:

Изображение

http://bgvolleyball.com/result.php?grou ... champ=2929
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 24 сеп 2014 23:39

Значи, бием си Турция, Камерун и Канада и всичко е ок.
Изображение Изображение

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот dido1302 » 24 сеп 2014 23:41

Ами туркините, които не взеха точка от Сърбия какво да кажат ? Те се борят за медали всеки път. Хайде недейте да се правите на пророци, ами подкрепяйте момичетата. Какво и да направят няма да е малко. Ние на световно при жените не помня от кога не сме играли. Този отбор набира страхотна скорост и с всяка следваща година на топ отборите ще им става все по-трудно срещу нас. Кузюткин ги е стегнал и вече правят далеч по-малки амплитуди в представянията си и това си личи ясно.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 24 сеп 2014 23:46

dido1302 написа:Ами туркините, които не взеха точка от Сърбия какво да кажат ? Те се борят за медали всеки път. Хайде недейте да се правите на пророци, ами подкрепяйте момичетата. Какво и да направят няма да е малко. Ние на световно при жените не помня от кога не сме играли. Този отбор набира страхотна скорост и с всяка следваща година на топ отборите ще им става все по-трудно срещу нас. Кузюткин ги е стегнал и вече правят далеч по-малки амплитуди в представянията си и това си личи ясно.


Да, аз лично съм много доволен от представянето им досега. Просто първите ни два мача се паднаха срещу най-силните в групата. Днес и бъркахме по-малко, а мачът до последно можеше да иде ту в едната, ту в другата посока.

На Световно последно бяхме преди 12 години. През 2002 г. завършихме 8-ми. Тогава играеха Тони Зетова, Ваня Соколова, Анета Германова, Славка Узунова, Илиана Петкова, Илияна Гочева и Нели Нешич, действащи бронзови медалистки от Европейското във Варна. От тогавашното поколение само Ели Колева играе още, май.
Последна промяна от Ботевъ Пловдивски на 25 сеп 2014 00:08, променено общо 3 пъти.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот 1982 » 24 сеп 2014 23:52

Аз лично няма да прибързвам с оценките дали съм доволен или не, тъй като има още доста мачове и е рано да се правят заключения. Но стартът е много неприятен, с оглед на амбициите, които демонстрираха някои състезателки.

Туркините нямам идея защо са без Неслихан Дарнел, не мисля че Йозсой е от нейната класа. Не ги знам какви претенции за медали са имали, но аз лично смятам, че доста са се надценили.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот stefani » 25 сеп 2014 00:30

волейбола си отива :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот dido1302 » 25 сеп 2014 00:32

Туркините нямам идея защо са без Неслихан Дарнел, не мисля че Йозсой е от нейната класа. Не ги знам какви претенции за медали са имали, но аз лично смятам, че доста са се надценили.


Споко Нериман Йозсой е наш човек. Родена е в Разград, една от най-добрите приятелки на Доби Рабаджиева и за капак е гадже на волейболиста ни Ники Николов. Вярно добра е, но заради нас ще допусне да я блокираме когато е нужно.
Ако паднем и от Турция, което също е донякъде логично, според мен не трябва да се правят трагедии макар че народа ни е по драмите. Ето в Спортала вече искат оставката на Кузюткин. Не ставал, бил некадърен треньор според форумните ни капацитети, които у нас са огромно плашещо мнозинство.


волейбола си отива


И как го реши това ?
Последна промяна от dido1302 на 25 сеп 2014 00:34, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 25 сеп 2014 00:32

[center]Статистиката:[/center]
[center]Изображение[/center]
Изображение Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2014 00:37

За Йозсой не знаех, че е от Разград, интересно.

А знаеш ли защо туркините не разчитат на Дарнел, тя всъщност се омъжи и май сега е Демир, но как да е, любопитно ми е защо са без най-добрата си състезателка в последните години. :roll:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП, жени: Сърбия - България - 3:2

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 25 сеп 2014 00:47

1982 написа:За Йозсой не знаех, че е от Разград, интересно.

А знаеш ли защо туркините не разчитат на Дарнел, тя всъщност се омъжи и май сега е Демир, но как да е, любопитно ми е защо са без най-добрата си състезателка в последните години. :roll:


Лекува контузия на рамото, затова я няма.

http://www.volleywood.net/volleyball-to ... -in-italy/
Изображение Изображение


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта