Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 сеп 2014 20:44

Мача е по TV+ а не по F+
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 сеп 2014 20:52

dido1302 написа:Определено изобщо не си наясно с женския волейбол, че и се пънеш. България никога не е печелила Европейската лига. Завършвали сме втори два пъти, но никога не сме печелили. Тази година пък не само, че не спечелихме, ами отпаднахме още в групите, защото бяхме с Б отбора. А отбора ни спечели трета дивизия на Гран При като на финала победихме Чехия. Преди това спечелихме международния турнир в памет на Борис Елцин като на финала бихме Русия с 3 на 2. Сръбкините за последно победихме на последното Европейско, но те стигнаха до полуфинал, а ние безславно си тръгнахме след групите. Официална победа срещу А отбора на Турция нямаме от три и повече години. Бразилия бихме с 3 на 0 на миналогодишния турнир Гран При макар и те да не бяха в пълен състав. А на турнир в Япония не сме играли срещу Бразилия никога. Не знам от къде ги съчиняваш тези твърдения. За всичко си има статистика. Не говори наизуст.

Недей урбулешката, никъде не претендирам, че съм капацитет в женският волей.
Нямаше тема, а смятам, че това участие на дамите ни, не е по-маловажно от това на мъжете.
За това спретнах една на бързо.
Не сме тук да си мерим знанията, а да споделяме, коментираме и обсъждаме, така че, малоумните забележки ги запази за МАЙКА ТИ.
Много и поздрави, междудругото, от Жорo, от Сливен.
------------------------------------------------------------------------------------------
Ботевъ Пловдивски написа:Ядрото на този отбор би Бразилия с 3:1 миналия август на World Grand Prix Women 2013.

Както се вижда, играли сме с бразилките.

THE G.A.M.E написа:Ами надпреварата се води Евро Лига, не знам коя Дивизия се пада.
Май е нещо като 2-ри Ешалон.

Където съм сбъркал, признал съм си.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот Federer91 » 23 сеп 2014 21:12

Лошо почваме. Бразилия води благодарение на нашите грешки. Ако си повишим нивото, каквото беше на турнира Елцин си мисля, че ще можем да им създадем сериозни проблеми.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот dido1302 » 23 сеп 2014 21:18

Не смятам, че играем лошо. Реално играем срещу най-добрия женски отбор в света.Едва ли е нужно да казвам какъв хегемон е в последните години Бразилия.Могат да ни бият само със смазващия си опит.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 23 сеп 2014 21:30

19:15 никак не е лошо. Правим малко повече грешки от тях в момента, но това не е необяснимо. Като за първи мач стоят доста добре. Дават го и по някакъв бахрейнски ли, какъв ли не знам спортен канал - BeIn7 HD, там го открих и гледам аз :)

П. С.: Затвориха ни 25:19, обаче при 24:18 на първия мачпойнт такава точка им взехме, че ми се напълни сърцето с тия 3 спасени топки в защита и накрая атака с височина от втора линия 8-)
Изображение Изображение

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот dido1302 » 23 сеп 2014 21:34

Бразилия на миналото Гран При от сигурно петнадесет мача имаха само ЕДНА единствена загуба и то от нас. На това Гран При мисля, че нямаха загуба или имаха една. Просто разликата в опита е от земята до небето в полза на бразилките. Само имената Таиса, Шейла Кастро, Жакелини, Фернанда Гарай, Тандара Кайшета, Дани Линс, Фабиана, Камила Брайт трябва да ви говорят достатъчно за силата на Бразилия. Това е най-вероятно новия световен шампион, който ще иска да си върне трона след загубата от Гамова и компания на миналия финал.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 23 сеп 2014 21:41

dido1302 написа:Просто разликата в опита е от земята до небето в полза на бразилките. Само имената Таиса, Шейла Кастро, Жакелини, Фернанда Гарай, Тандара Кайшета, Дани Линс, Фабиана, Камила Брайт трябва да ви говорят достатъчно за силата на Бразилия. Това е най-вероятно новия световен шампион, който ще иска да си върне трона след загубата от Гамова и компания на миналия финал.


Мдам, така е, Фабиана и Шейла са ни големите душманки тоя мач, а Жаки... я оооообичам :lol: Обаче въпреки всичко продължаваме да се държим във втория, въпреки че издухахме много глупаво това 3:0 за нас на старта.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 23 сеп 2014 21:52

Досега ги къртим на атака (няма такова атомно нападение, честно) - 19 на 26 за нас, обаче имаме двойно повече грешки - 6 на 14 и отстъпваме сероизно пред техния блок - 5 на 1 блокади за тях. Имат и 4 на 0 аса.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 23 сеп 2014 21:54

Хахахах, 18:18, на два пъти топим 2-3 точки преднина за тях във втория 8-) Само ако успеят да се съберат още малко, с тая атака и игра в защита можем повече.
Изображение Изображение

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот dido1302 » 23 сеп 2014 21:56

Този мач ще ни бият с опит и класа. Не е фатално. Важно е да сме равностойни на сръбкините и туркините, които грешат като си адекватен срещу тях. А Канада и Камерун не трябва да ни затруднят, ако имаме амбиции за нещо.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта