Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 сеп 2014 12:48



Днес, от 21 ч. Пряко по TV+

Бразилия -> <- България


На'ще мацки стартират срещу Вице-Шампионките на Планетата, участието на Световното.
В нашата група са още Сърбия, Турция, Камерун и Канада.

Не съм запознат с формата, можеби е като този, при мъжете. :roll:
Последна промяна от THE G.A.M.E на 23 сеп 2014 20:45, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот atanas7510 » 23 сеп 2014 12:55

Тази година жените ни играят по добре от мъжете, но гледам и групата е много силна Сърбия и Турция са водещи страни в женския волейбол. Какъв е регламента

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 сеп 2014 13:02

Определено групата ни е силна, но в последните 2-3 години бихме и сръбкини, и туркини.
Пък на един турнир миналата година в Япония, озорихме много и Бразилия.
А тази година спечелихме Евро-Лигата, с категоричен успех с 3-0 срещу силният тим на Чехия.

Определено дамите ни имат голям шанс да завършат в ТОП 8... Аз лично имам надежди и за полуфинал.

Иначе ще се поразровя за регламента... Ако някой го знае, да пише. :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Nuro
Мнения: 138
Регистриран на: 05 авг 2010 16:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот Nuro » 23 сеп 2014 13:14

THE G.A.M.E написа:Определено групата ни е силна, но в последните 2-3 години бихме и сръбкини, и туркини.
Пък на един турнир миналата година в Япония, озорихме много и Бразилия.
А тази година спечелихме Евро-Лигата, с категоричен успех с 3-0 срещу силният тим на Чехия.

Определено дамите ни имат голям шанс да завършат в ТОП 8... Аз лично имам надежди и за полуфинал.

Иначе ще се поразровя за регламента... Ако някой го знае, да пише. :?


Регламента е като на токущо завършилото световоно при мъжете. ;)
Иначе успех на нашите мацки, дано ни зарадват ако не с победа, то поне с добра игра и себераздаване :)

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 23 сеп 2014 13:43

Ядрото на този отбор би Бразилия с 3:1 миналия август на World Grand Prix Women 2013. (http://www.sportstats.com/volleyball/wo ... c/#results)

Да се надяваме, че ще ги треснем пак довечера, може със същия резултат 8-)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот 1982 » 23 сеп 2014 15:25

THE G.A.M.E написа:
А тази година спечелихме Евро-Лигата, с категоричен успех с 3-0 срещу силният тим на Чехия.


Няма такова нещо, България никога не е печелила Европейската лига. Бъркаш се май с трета дивизия на Гран При.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 сеп 2014 16:17

Ами надпреварата се води Евро Лига, не знам коя Дивизия се пада.
Май е нещо като 2-ри Ешалон.

То най-силните женски тимове играят в надпревара, подобна на тази, на Световната Лига.
И при мъжете има Евро Лига, там участват другите силни Европейски тимове, които не попадат в Световна Лига.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот mironi88 » 23 сеп 2014 17:31

Регламентът е същият като при мъжете. Сега проверих в Уикипедиа.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот stefani » 23 сеп 2014 18:21

3:1
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Св. Първенство по Волейбол Жени: Бразилия - България

Мнениеот dido1302 » 23 сеп 2014 19:20

Определено групата ни е силна, но в последните 2-3 години бихме и сръбкини, и туркини.
Пък на един турнир миналата година в Япония, озорихме много и Бразилия.
А тази година спечелихме Евро-Лигата, с категоричен успех с 3-0 срещу силният тим на Чехия.

Определено дамите ни имат голям шанс да завършат в ТОП 8... Аз лично имам надежди и за полуфинал.

Иначе ще се поразровя за регламента... Ако някой го знае, да пише.


Определено изобщо не си наясно с женския волейбол, че и се пънеш. България никога не е печелила Европейската лига. Завършвали сме втори два пъти, но никога не сме печелили. Тази година пък не само, че не спечелихме, ами отпаднахме още в групите, защото бяхме с Б отбора. А отбора ни спечели трета дивизия на Гран При като на финала победихме Чехия. Преди това спечелихме международния турнир в памет на Борис Елцин като на финала бихме Русия с 3 на 2. Сръбкините за последно победихме на последното Европейско, но те стигнаха до полуфинал, а ние безславно си тръгнахме след групите. Официална победа срещу А отбора на Турция нямаме от три и повече години. Бразилия бихме с 3 на 0 на миналогодишния турнир Гран При макар и те да не бяха в пълен състав. А на турнир в Япония не сме играли срещу Бразилия никога. Не знам от къде ги съчиняваш тези твърдения. За всичко си има статистика. Не говори наизуст.

PS И при жените жребият е кофти, защото ако речем, че бием само Канада и Камерун в тази група в следващата ще играем с Русия с Гамова и Кошельова, САЩ са ясни - суперсила в женския волей и Холандия, която ни е абсолютно равностойна и може винаги да ни бие. В отлична форма сме наистина, но заради ниския си ранкинг ни се пада такъв гаден жребий и тук успех ще е класиране във вторите групи. Макар, че жените са в по-добра форма от мъжете в момента, не трябва да се правят трагедии, ако не влезем в шестицата. Освен това се контузи и Ева Янева, а тя щеще да ние много полезна на посрещане и атака, защото няма друга толкова комплексна състезателка. Доби и Елица са силни основно в атака, а им куца посрещането. Славина Колева пък може само да посреща и няма никаква атака. Каменова е средна работа нито е толкова силна нападателка, нито силна посрещачка. Разчитаме на добра форма на капитанката Страшимира Филипова и на добро вдигане от двете разпределителки.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта