СП: Полша - Бразилия - Финал 3:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот NOMER14 » 21 сеп 2014 23:55

А поляците ги бихме преди 35 дена.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот siniq_fen » 21 сеп 2014 23:58

Честито на поляците. Щеше ми се Германия да е на тяхното място, но и това не е зле.
Само Левски!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот ros » 22 сеп 2014 00:22

ЧЕСТИТО НА НОВИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПОЛША! НАПЪЛНО ЗАСЛУЖЕНО, НАЙ-ВОЛЕЙБОЛНАТА НАЦИЯ ГРАБНА ТРОФЕЯ!

Уникални волейболисти, уникална публика, уникална атмосфера в залите! Това е начина!!! Ако искаме да сме силни като отбор просто трябва да гледаме какво правят поляците

Колко голяма е разлика между нас и тях. В Полша ЖИВЕЯТ С ВОЛЕЙБОЛА. В България много хора живуркат покрай играта. В Полша печелят титли, дори от време навреме, а ние отвреме навреме правим нещо смислено

От коментарите на Ники и Евгени стана ясно за каква КЛАСА като отбор, организация и поведение на всички говорим. Полша е еталон по отношение на всичко, свързано с волейбола - върнаха си най-вайжия играч, напълниха 62 000 стадион с фенове и то на откриването. Жалко че и финала не се игра във Варшава. Щеше да е нещо наистина уникално
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот 1982 » 22 сеп 2014 00:35

Не се игра във Варшава, защото самите поляци не са и очаквали, че ще стигнат финал. Иначе, бъди сигурен, че точно там щеше да е финалът.

NOMER14 написа:А поляците ги бихме преди 35 дена.


Ама в приятелски мач.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот Eminem » 22 сеп 2014 00:35

Честито на поляците, напълно заслужена титла. С изключение на първия гейм, бяха по-добрия отбор в този мач.
Дано и ние да правим такава атмосфера на Европейското догодина, както полската публика.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот Eminem » 22 сеп 2014 00:35

rotamed написа:Тези от Диема са пълни идиоти, намалили са звука от залата и вместо да слушам атмосферата от публиката слушам тия 2-мата :evil: Все едно слушам мача по радиото

+1
Тотален провал на Диема с това първенство.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот dido1302 » 22 сеп 2014 12:26

Една от най-съществените разлики между поляците и нас е изключителната им волейболна култура. Всеки един зрител в залите им следи тенденциите в световния волейбол, запознат е с всички играчи на противниците, знае какви са им възможностите и оценява звездите на световния волейбол. Дори в мачовете, когато не играе Полша има много полски фенове, които подкрепят единия или другия отбор. Честно казано силно се съмнявам догодина много българи да си купят билети за мачовете, в които не играе България. Това е една от основните разлики, по които си личи грамотността и интереса на нацията към съответния спорт. Освен това полските фенове превръщат мачовете в празник по трибуните. Песни, танци, аплодисменти, прегръдки - изобщо нищо с което да бъде нагрубен съперника. Разбира се има и хора, които са отишли там с цел да провокират и обиждат, но те се губят на фона на хората, отишли за спортен празник. Да видяхте някъде футболни фенове на мачовете да палят факли голи до кръста, с шишета бира около тях и пеейки обидни песни за противника ? Надявам се и у нас истинските фенове на играта ще напълнят залите и няма да допуснат разни тъпаци, които да ни лепят етикета овчари. Защото преди се засегнахме на Бартман, че ни нарече овчари, но истината лъсна. Сега къде са нашите страхотни фенове спрямо полските ? Ами наистина сме овчари и аборигени, ако щеще. Дори Полша да не беше победила на финала едва ли някой от публиката щеше да замеря с предмети съдията и бразилците. За съжаление обаче имаме цяла една вселена да гоним поляците по отношението на организацията на спорта и като цяло.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот stefani » 22 сеп 2014 13:50

Браво Полша :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: СП: Полша - Бразилия - Финал

Мнениеот sirius123 » 22 сеп 2014 14:41

Просто се чудя , как бразилците загубиха по най-елементарен начин 4-я гейм , след като имаха аванс от 2 или 3 точки при постигнати 21 точки. И до края си останаха на 21 точки. Просто нямаха ден , даже Резенде бе шокиран . От друга страна поляците направиха мача на турнира , а и публиката доста им помогна.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта