Причини за провала

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот atanas7510 » 15 сеп 2014 13:48

Имахме отбор готов за световен шампион още от 2010 г. От тогава вместо да градим направих всичко възможно да разбием този готов отбор.На миналото световно една грешна точка на Тошко ни лиши от медали само. А сега Казиийски не ще да играе гоним си най добрия разпределител в момента с леко казано странни причини. Взимаме играчи който са слаби.Сменяме треньори като носни кърпи . Ръководство което на федерацията което само разваля обстановката в отбора. Е как да стане царе сме да си разбиваме отбор който е готов за титли.Сърбите ако имаха такова поколение щяха да са олимпийски и световни шампиони. Но ние не мисля, си че това е до манталитет аз друго обяснение нямам.

temenujka_iliana
Мнения: 1
Регистриран на: 16 сеп 2014 12:36
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот temenujka_iliana » 16 сеп 2014 12:44

Е, платени журналисти, „специалисти“ и треньори, Братоеви ли са причина за краха на волейболистите ни на СП 2014 в Полша? Познавайки ги отлично от бебета /не по разкази на очевидци/ и критикувайки ги винаги основателно и с причина, искаме като дългогодишни треньори да отбележим само едно: Братя Братоеви ВИНАГИ са играли с хъс, с душа и от сърце било то добре или зле, но никога безотговорно и винаги са били благодарни и лоялни към всички треньори, които са работили с тях, но в България не обичат силните, можещите, знаещите и различните от тълпата. Винаги сме мразили колективните спортове, защото всеки следващ треньор идва със своя антураж и своите любимци. Какъв треньор си щом не можеш да окомплектоваш отбора си от най-добрите си играчи в момента...?!? 100% лъжи, които се изговориха и изписаха по адрес на БРАТЯТА не доведоха до нищо добро, така, че ПОСИПЕТЕ СИ ГЛАВИТЕ С ПЕПЕЛ И ЗАМЪЛЧЕТЕ!!!


Автори: Теменужка и Илияна Червенкови - треньори по плуване - отдадени на спорта

A.G
Мнения: 106
Регистриран на: 30 апр 2009 14:46
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот A.G » 17 сеп 2014 08:34

Много рядко пиша, но доста прилични глупости изчетох.Като така добре следите повечето играта на братя Братоеви, след като са толкова добри , къде са се задържали като отбори в чубжина? Георги нали беше 2 рия най - най добър разпределител на Олимпиадата, защо никой не го взе? Смятате ли , че ако си толкова добър разпределител никой няма да те иска? Нима смятате , че никой няма да иска толкова добър разпределител в отбора си? Изгледал съм поне 10 мача на Валентин с Фридрихсхафен , мога да кажа, че е на нивото на Тошко Алексиев - няма посрещане, слаба психика. Ако са толкова добри, защо все не могат да си намерят отбори. Гледайте къде е играл Жеков и къде Георги, кой какво е постигнал на клубно и национално ниво.
Мога да кажа, че Пламен Константинов е един от най - добрите треньори по волейбол в света. Да те спрягат за национален треньор на Русия, Полша смятам , че е голямо постижение за човек който от има няма 4 или 5 години е треньор. А както направи той от Губерния? Направи от Павлов национален диагонал на Русия и то неизменен титуляр. И още много други факти , но българина вечно търси под вола теле.Защо сме паднали?Защо сме се изложили?
Защото онези "Звезди" Тошко Алексиев и Цветан Соколов са пълна трагедия.Няма как Пламен да влезне и да играе на тяхно място.Той когато играеше се видя, че на 36 години посрещач игра Финал на шампионска лига срещу Тренто. Толкова си могат онези страхливи и психично слаби играчи на полето, това за мен е основната причина за провала.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот Eminem » 17 сеп 2014 17:22

Алексиев и Соколов като са пълна трагедия, защо започнаха мача срещу Германия, че и играха 2 гейма ? Въпрос, който няма адекватен отговор.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Причини за провала

Мнениеот 1982 » 18 сеп 2014 16:32

Който и да беше започнал, щеше да е същото. Търсите проблема на грешното място.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот ros » 18 сеп 2014 16:34

A.G написа:Много рядко пиша, но доста прилични глупости изчетох.Като така добре следите повечето играта на братя Братоеви, след като са толкова добри , къде са се задържали като отбори в чубжина? Георги нали беше 2 рия най - най добър разпределител на Олимпиадата, защо никой не го взе? Смятате ли , че ако си толкова добър разпределител никой няма да те иска? Нима смятате , че никой няма да иска толкова добър разпределител в отбора си? Изгледал съм поне 10 мача на Валентин с Фридрихсхафен , мога да кажа, че е на нивото на Тошко Алексиев - няма посрещане, слаба психика. Ако са толкова добри, защо все не могат да си намерят отбори. Гледайте къде е играл Жеков и къде Георги, кой какво е постигнал на клубно и национално ниво.
Мога да кажа, че Пламен Константинов е един от най - добрите треньори по волейбол в света. Да те спрягат за национален треньор на Русия, Полша смятам , че е голямо постижение за човек който от има няма 4 или 5 години е треньор. А както направи той от Губерния? Направи от Павлов национален диагонал на Русия и то неизменен титуляр. И още много други факти , но българина вечно търси под вола теле.Защо сме паднали?Защо сме се изложили?
Защото онези "Звезди" Тошко Алексиев и Цветан Соколов са пълна трагедия.Няма как Пламен да влезне и да играе на тяхно място.Той когато играеше се видя, че на 36 години посрещач игра Финал на шампионска лига срещу Тренто. Толкова си могат онези страхливи и психично слаби играчи на полето, това за мен е основната причина за провала.

Не че имам нещо против треньора Пламен Константино, но като е добър специалист и имаше дупе да разкара "слабите" Братоеви, защо не направи същото и със Соколов и Алексиев и защо след като Жоро Братоев е слаб и неориентиран на клубно ниво, смяната му Сеганов не бе включен нито веднъж в групата за мача? Просто е - като си казал А просто трябва да си отговорен да стигнеш до Я. С оправданието "Поради спортно-технически причини" Константинов си вкара сериозен автогол. Явно е, че по този показател почти никой от отбора не трябваше да е в Полша. Излез, кажи си... така и така, тези двамата развалят дисциплината, тези двамата плюят по федерацията, тези двамата само за Матей говорят, тези двамата ... итн. Щяхме да го разберем. Сега обаче се позакопа. Ние нещата ги знаем разбира се. Яд ме е че се опитват да ни правят на балами ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

dokgiorgio
Мнения: 3
Регистриран на: 31 май 2009 23:15
Skype: dokgiorgio1
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот dokgiorgio » 19 сеп 2014 01:20

Да погледнем кои отбори се класираха до полуфиналите и след това ще изброим много причини:
1.Бразилия ,тях няма да ги коментирам.
2.Франция,това е отборът, който много пъти е бил отстраняван от нас ,2012 г не играха олимпийски игри заради нас ,нямат кой знае какви успехи но имат финал на европейско 2009г и на световна лига 2006г ,сега са полуфиналисти.
3.Полша -2009г -шампион на Европа, 2010г , ги отстраняваме на свтовното тогава ,2011г- печелят първи бронз в Световната лигаи на европейско пак бронз, 2012-те са победител в Световната лига в София ,2012 ги бием на олимпиадата ,2013 ги бием в свтовната лига и на европейското на фаза осминафинал ,където те са домакини.
4.Германия ,биха ни на олимпийската квалификация в София ,после ги победихме в свт лига и на олимпиадата.2013 ги бихме на четвъртфинал на европейското,това е единственият отбор.
Къде сме ние,питам аз !Как се прави отбор с нов треньор и откровено нов разпределител ,който цели две години не играл за националния.Правят се контроли с отбори от нашата класа и по слаби за самочувствие.Какво направихме ,контроли с Бразилия ,Русия ,Полша ,Франция и Китай!Кой спечели от тези контроли ,вместо самочувствие свикнахме да падаме на поразия!Биха ни като маче у дирек!
Дуетът Жеков -Соколов няма шанс срещу отбори извън топ 30 .Единият/Соколов/ не му стигна цяло свтовно да си намери сервиза ,май го беше забравил някъде ,докато другият/Жеков/ беше единствения ни който бе добър на сервиз,но само толкова ,никаква идея ,никакво разнообразие в атака,пуснати топки в решаващи моменти ,поведение присъщо за 18 годишен играч .Така и не се научиха да играят заедно,факт е, с Братоев Цецо Соколов бе машина ,тук с жеков се превърна в най -лесната мишена за всички ,единия вдига лошо ,другия блъска без грам идея.страхотна картинка ,няма мисъл ,няма идея. Антирекорд на този дует - успеваемост под 30 процента !
Жеков е играл от тези момчета само с Т.Алексиев,Теодор Тодоров.,либерото Салпаров и отчасти Милушев. Срина Т .Алексиев ,беше спечелил две индивидуални награди 2012 в Лигата и една на европейското 2013 в Полша.Сега твърда резерва,не разбрах на кого!Братя Братоеви и бебетата разбраха ,че са в конфликт със федерацията ни!
Салпаров - успява да отиграе едва една трета от топките ,които спасяватлиберата на други отбори ,пенсионер или твърда резерва!
Грешки на Константинов:Защо повика вторият либеро и третият разпределител Сеганов,като той почти не ползва и вторият разпределител .Имахме пет играча ,на постове на които можеше да сме само с трима,за сметка на други полеви.Вече липсва не само Казийски, а и братя Братоеви и Боян Йорданов.Като добавим контузени и ненапълно възстановени играчи ,какво остава.Коментарът е излишен!
Още един забавен факт,започвахме повечето мачове от 0:2 гейма ,ще питате защо ,един гейм от сгрешени серивизи ,изпълняваме ги като първолаци и втори подарък за противника от пуснати топки ,кога ще започнат нашите момчета да се борят за такива топки ,колко години още ще се пазим.Още от времето на Ганев и Тонев помня едно Еврпейско 1995 г помня тогавашна Югославия ,какъв бой ни хвърли.Една топка не се наведохме да хванем,продължаваме в съшия лежерен стил.Докога така.

A.G
Мнения: 106
Регистриран на: 30 апр 2009 14:46
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот A.G » 20 сеп 2014 10:12

Найден Найденов каза: на нас не ни трябват статистици - говореше за Камило Плачи , само че се оказва че в съвременния волейбол без статистици ти си обречен. Защото този спорт стана като шаха.Всеки знае кой играч какви слаби и силни страни има. И след като говоря за статистика искам да видите статистиката на Валентин и Георги Братоеви. На първия колко процента му е посрещането и колко атаката като постоянство ,а на Георги добрите от играни топки.За Боян нямам думи. За мен в момента най - добрия ни Бг диагонал и много постоянен Ние имаме много набедени волейболисти.Не може да си професионалист и да си толкова лабилен психически.Това го правиш по цял ден и допускаш толкова много грешки.
Не е до Пламен Константинов.Да той има грешка че все Сеганов, но и той не е очаквал ,че Йосифов ще се контузи.За този си ход да си носи отговорността.

tirion
Мнения: 451
Регистриран на: 20 авг 2009 12:50
Контакти:

Re: Причини за провала

Мнениеот tirion » 20 сеп 2014 21:06

Аз имам някакви съмнения че и Б.Йорданов е в конфликт с федерацията.Просто не ми изглежда нормално че винаги когато го викат за лятна подготовка той се оказва контузен и това е всяка година.За слабото представяне има значение и липсата на 6 играча от световна и европейска класа които реално няма с кой да заменим-Казийски,Б.Йорданов,братята Братоеви,двамата центрове Николов и Йосифов.Та това си е почти цял титулярен състав.
Живеем в странно общество. Ако един мъж се смята за Наполеон, за Юлий Цезар или за извънземен, го лекуват. Ако се смята за жена, му защищават правата

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Причини за провала

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 сеп 2014 11:28

Боян е контузен и му престои операция.

Пък и Дани Милушев се справи перфе.
За мен той бе най-силният ни играч, заедно със Скримов.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта