СП: България - Финландия 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот rere » 14 сеп 2014 19:23

След като разбрахме ,че първата десетка е мираж за нас , стана ясно ,че и във втората ще ни бият ,като мачета у дерек.

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот MoNteSo » 14 сеп 2014 19:23

siniq_fen написа:Сега е редно Пламен да бъде попитан и някои спортно-технически въпроси, а не само да се оправдаваме с липсата на мотивация и на обяснение. Ето само част от примерните въпроси:
1) Защо очевидно слабият Градинаров получи толкова шансове за игра?
2) Защо Алексиев със слабите си игри продължаваше дълго време да е титуляр, а Скримов пренебрегван?
3) Защо беше повикан Сеганов, който не записа дори 1 минута на полето (даже май и в групата не попадаше)?
4) Как може да бъде обяснено отсъствието на двама основни играчи в лицето на братята, за сметка на гореспоменатите?
5) С какво точно допринасяше Мартин Божилов, когато сменяше очевидно по-добри посрещачи от себе си?


6) Защо бе даван толкова голям кардбланш на Цветан Соколов, който очевидно не е във форма ?
7) Защо Владо Николов игра във всички контроли, а в крайна сметка не бе взет на световното ?
8) Не бе ли това световно удачен момент за подмладяване на състава, имайки предвид цялото време за поготовка на отбора ?

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот siniq_fen » 14 сеп 2014 19:25

MoNteSo написа:
siniq_fen написа:Сега е редно Пламен да бъде попитан и някои спортно-технически въпроси, а не само да се оправдаваме с липсата на мотивация и на обяснение. Ето само част от примерните въпроси:
1) Защо очевидно слабият Градинаров получи толкова шансове за игра?
2) Защо Алексиев със слабите си игри продължаваше дълго време да е титуляр, а Скримов пренебрегван?
3) Защо беше повикан Сеганов, който не записа дори 1 минута на полето (даже май и в групата не попадаше)?
4) Как може да бъде обяснено отсъствието на двама основни играчи в лицето на братята, за сметка на гореспоменатите?
5) С какво точно допринасяше Мартин Божилов, когато сменяше очевидно по-добри посрещачи от себе си?


6) Защо бе даван толкова голям кардбланш на Цветан Соколов, който очевидно не е във форма ?
7) Защо Владо Николов игра във всички контроли, а в крайна сметка не бе взет на световното ?
8) Не бе ли това световно удачен момент за подмладяване на състава, имайки предвид цялото време за поготовка на отбора ?

Допълнение към 6)
Защо при това положение Ники Пенчев получаваше указания да изпълнява флот сервис?
Само Левски!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот ros » 14 сеп 2014 19:30

MoNteSo написа:
siniq_fen написа:Сега е редно Пламен да бъде попитан и някои спортно-технически въпроси, а не само да се оправдаваме с липсата на мотивация и на обяснение. Ето само част от примерните въпроси:
1) Защо очевидно слабият Градинаров получи толкова шансове за игра?
2) Защо Алексиев със слабите си игри продължаваше дълго време да е титуляр, а Скримов пренебрегван?
3) Защо беше повикан Сеганов, който не записа дори 1 минута на полето (даже май и в групата не попадаше)?
4) Как може да бъде обяснено отсъствието на двама основни играчи в лицето на братята, за сметка на гореспоменатите?
5) С какво точно допринасяше Мартин Божилов, когато сменяше очевидно по-добри посрещачи от себе си?


6) Защо бе даван толкова голям кардбланш на Цветан Соколов, който очевидно не е във форма ?
7) Защо Владо Николов игра във всички контроли, а в крайна сметка не бе взет на световното ?
8) Не бе ли това световно удачен момент за подмладяване на състава, имайки предвид цялото време за поготовка на отбора ?

Голяма част от тези въпроси ги зададохме още преди заминаването. За съжаление се оказахме лоши пророци

ето малко и от мен

1. До кога ръководство на федерацията и треньорско ръководство ще смятат, че феновете са будали и не разбират за простотиите в отбора, предизвикани от тях
2. Как ще обяснят тотално демотивираната игра през цялата година, не само на този шампионат
3. Как ще погледнат хората в очите, след като те самите тудно се гледат

има и още, но си знам, че няма да получим отговор
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот MoNteSo » 14 сеп 2014 19:33

Ники Иванов излезна мъж. В ефира на Диема макар и индиректно нападна Пламен, изтъквайки някои от грешките му!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот ros » 14 сеп 2014 19:39

MoNteSo написа:Ники Иванов излезна мъж. В ефира на Диема макар и индиректно нападна Пламен, изтъквайки някои от грешките му!

Само за едно не съм съгласен с него... Когато двамата с Пламен плюха срещу същите хора във федерацията, беше нормално, сега обаче не е... Нещо и двамата с Константинов си противоречат с дела и после думи
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот dido1302 » 14 сеп 2014 19:39

Няма безгрешни хора. Дори и Пламен да се е предоверил на някои хора сега какво да прави ? Ами да го гоним и него и да търсим нов треньор. Нека да поставим рекорд за най-много сменени треньори за една година. Интересното е, че при жените последните двама старши треньори са от изключително висока класа в женския волейбол - сегашния Кузюткин световен шампион с Русия, а предишния - един от най-добрите млади италиански специалисти. При мъжете явно се доверяваме на нашата треньорска школа, което не е лошо, защото имаме традиции в спорта, но ако не се получава непрекъснато може би трябва да се рискува или да се остави Пламен да работи дълго време, каквито и да са резултатите или да се търси наистина доказан треньор от чужбина макар и да не мога да се сетя за такъв свободен в момента.

PS Ние сигурно сме единствената страна в света, която при всяка загуба на отбора иска смяна на цялото ръководство. Това е немислимо никъде другаде по света. Дори и в страни, които нямат нито едно участие на каквото и да било първенство. Смяната на ръководство създало сериозно лоби в международните структури едва ли е най-логичното решение. Могат да се вземат множество други решения за подобряване на ситуацията, но оставките не са такива.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот 0007 » 14 сеп 2014 19:50

Защо в двата последни мача не се даде шанс на Добри,Жеков обиграваме ли го на 33 години?
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот ros » 14 сеп 2014 20:03

dido1302 написа:Няма безгрешни хора. Дори и Пламен да се е предоверил на някои хора сега какво да прави ? Ами да го гоним и него и да търсим нов треньор. Нека да поставим рекорд за най-много сменени треньори за една година. Интересното е, че при жените последните двама старши треньори са от изключително висока класа в женския волейбол - сегашния Кузюткин световен шампион с Русия, а предишния - един от най-добрите млади италиански специалисти. При мъжете явно се доверяваме на нашата треньорска школа, което не е лошо, защото имаме традиции в спорта, но ако не се получава непрекъснато може би трябва да се рискува или да се остави Пламен да работи дълго време, каквито и да са резултатите или да се търси наистина доказан треньор от чужбина макар и да не мога да се сетя за такъв свободен в момента.

PS Ние сигурно сме единствената страна в света, която при всяка загуба на отбора иска смяна на цялото ръководство. Това е немислимо никъде другаде по света. Дори и в страни, които нямат нито едно участие на каквото и да било първенство. Смяната на ръководство създало сериозно лоби в международните структури едва ли е най-логичното решение. Могат да се вземат множество други решения за подобряване на ситуацията, но оставките не са такива.

Аз не съм прочел някой да иска оставката на Пламен. Между другото, договорът му е до днес, така че той автоматично вече не е треньор. Посочвайки грешки според нас не значи че някой му иска оставката
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот radoslav_rashkov » 14 сеп 2014 20:39

Да си кажа и аз: Плачевна Световна лига. Слаба и корумпирана федерация. Лазаров трябва да си ходи. Не са ни виновни Стойчев и Казийски, а родния манталитет. И аз бих постъпил като Казийски. Соколов - класа, ама да се вземе в ръце. Милушев е за пенсия. Жеков, браво Жеков. Браво и на Виктор Йосифов и Салпаров. Скримов и Алексиев са задължителни, ама повече внимание и мъжество. Градинаров - да потренира сервиси още няколко години. Гоцев - голям страх, голямо чудо. На Ники Пенчев трябва да му се каже, че вече не е в гимназията. Отбора може в пъти повече. То бива лигавене, ама... Язък, че подведоха Пламен. А той е пич, на Алеко Константинов рода си личи. Той Ганьовци не търпи.

България с волейболистите си реално е за топ 4 в света. Останалото е ганьовщина.

Аз бих пробвал така:

Диагонали:
Соколов
Велизар Чернокожев (юн. старша възраст)
Яни Желязков (юн. старша възраст)

Разпределители:
Жеков
Г. Братоев

Блокировачи:
В. Йосифов
Н.Николов
Т. Тодоров
Венцислав Рагин (юн. старша възраст)

Посрещачи:
Алексиев
Скримов
Казийски

Либеро:
Салпаров
Мартин Божилов

Титуляри: Соколов, Жеков, В. Йосифов, Н.Николов, Скримов, Казийски, Либеро: Салпаров

Мечти...!
Последна промяна от radoslav_rashkov на 14 сеп 2014 21:28, променено общо 1 път.
Изображение


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта