СП: България - Финландия 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот siniq_fen » 15 сеп 2014 00:51

Eminem написа:Така е.
Цецо уж всеки ден го тренира, а няма грам напредък. Или ще престъпи, или няма да си подхвърли топката или ще е в мрежата или в аут. Разнообразен е :lol: , но в отрицателен аспект. Недопустимо за професионалист.

Ами ... какво да се прави. Да се надяваме, че догодина нещата ще са много по-добре, защото имаме златен шанс за силно представяне пред родна публика, който не бива да пропускаме.
Лека вечер! :)
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот Eminem » 15 сеп 2014 00:58

Дано да са по-добре. На домакинството нямат право на такава игра! Целта трябва да е медал и, който не може да се справи с напрежението от тази цел, да си каже и да не го взимат. Писна ми да слушам за психика, притеснение и т.н. Да не играя аз, че да има притеснение ? Играят професионални волейболисти и не са на 15 години.
Лека вечер и на теб! :)

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот rmfan5 » 15 сеп 2014 07:54

Eminem написа:
siniq_fen написа:Сега е редно Пламен да бъде попитан и някои спортно-технически въпроси, а не само да се оправдаваме с липсата на мотивация и на обяснение. Ето само част от примерните въпроси:
1) Защо очевидно слабият Градинаров получи толкова шансове за игра?
2) Защо Алексиев със слабите си игри продължаваше дълго време да е титуляр, а Скримов пренебрегван?
3) Защо беше повикан Сеганов, който не записа дори 1 минута на полето (даже май и в групата не попадаше)?
4) Как може да бъде обяснено отсъствието на двама основни играчи в лицето на братята, за сметка на гореспоменатите?
5) С какво точно допринасяше Мартин Божилов, когато сменяше очевидно по-добри посрещачи от себе си?

Тези въпроси са задължителни, но съжаление няма кой да му ги зададе.
Също така, защо Градинаров толкова често влизаше да бие сервис, след като е очевидно, че повечето ги греши.
Защо имаше толкова голямо доверие към Соколов, след като се вижда, че е в много слаба форма.
Защо започна мача срещу Германия с Алексиев и Соколов, а не с по-добрите Скримов и Милушев и защо първите седяха толкова дълго време на игрището, след като бяха дупки ?
Защо не харесва Скримов ?


С повечето работи съм съгласен,обаче когато Скримов и Милушев започнаха като титуляри играха зле.
Милушев сбърка 4 пъти подред срещу Куба.
Иначе като смяна се представи много добре.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот matador1 » 15 сеп 2014 10:26

rmfan5 написа:
Eminem написа:
siniq_fen написа:Сега е редно Пламен да бъде попитан и някои спортно-технически въпроси, а не само да се оправдаваме с липсата на мотивация и на обяснение. Ето само част от примерните въпроси:
1) Защо очевидно слабият Градинаров получи толкова шансове за игра?
2) Защо Алексиев със слабите си игри продължаваше дълго време да е титуляр, а Скримов пренебрегван?
3) Защо беше повикан Сеганов, който не записа дори 1 минута на полето (даже май и в групата не попадаше)?
4) Как може да бъде обяснено отсъствието на двама основни играчи в лицето на братята, за сметка на гореспоменатите?
5) С какво точно допринасяше Мартин Божилов, когато сменяше очевидно по-добри посрещачи от себе си?

Тези въпроси са задължителни, но съжаление няма кой да му ги зададе.
Също така, защо Градинаров толкова често влизаше да бие сервис, след като е очевидно, че повечето ги греши.
Защо имаше толкова голямо доверие към Соколов, след като се вижда, че е в много слаба форма.
Защо започна мача срещу Германия с Алексиев и Соколов, а не с по-добрите Скримов и Милушев и защо първите седяха толкова дълго време на игрището, след като бяха дупки ?
Защо не харесва Скримов ?


С повечето работи съм съгласен,обаче когато Скримов и Милушев започнаха като титуляри играха зле.
Милушев сбърка 4 пъти подред срещу Куба.
Иначе като смяна се представи много добре.


Не мери по мача с Куба. Те тогава не играха. Скримов беше най-добре представилият ни играч. Въпросите горе всички са много, много важни. Да не говорим за още:

1. Защо при отбори, които търсеха блок аут, нямаше никой отзад на линията?
2. Защо след като вижда, че другите отбори търсят Градинаров след като не може да посреща, не го махна най-накрая?

За щастие Пламен Константинов е заявил, че ще за момента смята да си ходи. Дано имаме нов селекционер, с повече опит.

Ах и да: докато не си оправим началните удари - никакви първенства. Просто да не ходим. Няма смисъл. Правим по гейм почти на другите с мрежи и аут.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП: България - Финландия

Мнениеот rmfan5 » 15 сеп 2014 12:31

matador1 написа:
rmfan5 написа:
Eminem написа:
siniq_fen написа:Сега е редно Пламен да бъде попитан и някои спортно-технически въпроси, а не само да се оправдаваме с липсата на мотивация и на обяснение. Ето само част от примерните въпроси:
1) Защо очевидно слабият Градинаров получи толкова шансове за игра?
2) Защо Алексиев със слабите си игри продължаваше дълго време да е титуляр, а Скримов пренебрегван?
3) Защо беше повикан Сеганов, който не записа дори 1 минута на полето (даже май и в групата не попадаше)?
4) Как може да бъде обяснено отсъствието на двама основни играчи в лицето на братята, за сметка на гореспоменатите?
5) С какво точно допринасяше Мартин Божилов, когато сменяше очевидно по-добри посрещачи от себе си?

Тези въпроси са задължителни, но съжаление няма кой да му ги зададе.
Също така, защо Градинаров толкова често влизаше да бие сервис, след като е очевидно, че повечето ги греши.
Защо имаше толкова голямо доверие към Соколов, след като се вижда, че е в много слаба форма.
Защо започна мача срещу Германия с Алексиев и Соколов, а не с по-добрите Скримов и Милушев и защо първите седяха толкова дълго време на игрището, след като бяха дупки ?
Защо не харесва Скримов ?


С повечето работи съм съгласен,обаче когато Скримов и Милушев започнаха като титуляри играха зле.
Милушев сбърка 4 пъти подред срещу Куба.
Иначе като смяна се представи много добре.


Не мери по мача с Куба. Те тогава не играха. Скримов беше най-добре представилият ни играч. Въпросите горе всички са много, много важни. Да не говорим за още:

1. Защо при отбори, които търсеха блок аут, нямаше никой отзад на линията?
2. Защо след като вижда, че другите отбори търсят Градинаров след като не може да посреща, не го махна най-накрая?

За щастие Пламен Константинов е заявил, че ще за момента смята да си ходи. Дано имаме нов селекционер, с повече опит.

Ах и да: докато не си оправим началните удари - никакви първенства. Просто да не ходим. Няма смисъл. Правим по гейм почти на другите с мрежи и аут.


Да ти кажа имам в предвид и срещу Куба и срещу Финалндия за Милушев,то ако става на въпрос те срещу Русия играха,и то не във всички геймове,а срещу други отбори игра не съм видял.
Аз на линията хора не съм видял един път,плюс че те седят на едно място при посрещане и не се движат,чакат да им я поднесат топката.При пусната топка не се правят няколко крачки напред при положение че имат време просто се хвърлят от мястото си.Отделно тънките ситуации и контрите се отиграват много зле.Пенчев не беше толкова стабилен колкото го изкарват.


Единственото положително нещо за мен беше Тошко Скримов.


Въобще трябва много работа във всеки елемент на играта,трябва много внимание да се обърне на сервис и посрещане.
Не съм съгласен за смяната на треньора не може на 5 месеца да се сменя треньора и да се чакат резултати.
А и проблемите на българския волейбол са доста по-дълбоки.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта