СП: България - Германия 1:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот MAXIMUS » 11 сеп 2014 23:28

bojo0o0o94 написа:Като гледам Алексиев по добре за треньор на националите да назначат Д-р Емилова. :)


И този кодуп е капитан !!! Този е най-обикновен волейболист ! Никаква техника, никакво посрещане, никакъв отскок ! Посредствен играч ! Такива като него с лопата да ги ринеш ! Не си спомням да има 1 /един/ мач на високо ниво !

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот dido1302 » 11 сеп 2014 23:29

Какво очаквате, щом дъртия татко и дебелата свиня командват парада ??? Разбиха и волейбола !!! А Пламен "испра" пешкира !!! Ако има достойнство - ОСТАВКА !!!!


И кой да дойде вместо него бе, разбирачо ? Мартин Стоев или Найден Найденов - кой от кой по-слаби треньори.
Последна промяна от dido1302 на 11 сеп 2014 23:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот ros » 11 сеп 2014 23:30

След толкова много наводнения това лято, ето че и волейболния ни кон отидЕ у ряката! Просто цялата година е провал. Смениха треньора, смениха разпределителя, смениха дори мацето с крилата, но докато не се изметат онзи с инженерната мисъл и онзи с метана явно ще е така
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот TodorT » 11 сеп 2014 23:31

Ужасен мач! Адски слаба игра през първия и втория гейм! Не може да излизаш за мач, който ти решава всичко, по такъв начин. Германия те унижава (да, това е правилната думичка) един час игра! Не ми стана ясно защо Пламен пусна Алексиев титуляр, но той си знае. Соколов е трагичен цяло лято, няма какво да коментираме. Сервисът му е адски зле. На всичкото отгоре заминахме само с трима центрове, а един от тях се контузи. Каквото и да си говорим Гоцев е четвърти избор в състава ни и не е на нивото на Йосифов и Ники Николов. Не знам защо Миушев не влезе още след края на първия гейм, ами се чакаше толкова дълго. С влизането му отборът вече имаше ефективен диагонал. Много разумна игра в ключови моменти и буквално ни измъкна не една или две точки. За третата част има 8 точки, а Цецо направи шест за първите два гейма. Отчаяние, притеснение и несигурност са обвзели отбора! Върхът на всичко бе пуснатата топка от Жеков, когато бе на втора линия :o Недопустима грешка за играч на 34 години, недопустима за разпределител на отбор на Световното. Имахме възможности за контра при мрежата след добри сервиси на Скримов, но Пенчев и Гоцев се поколебаха, решиха да посрещат и да направим атака и това бе грешното решение! Няма какво да коментираме щом титулярният ни диагонал влиза да играе център през четвъртата част. Тази смяна олицетворява цялото ни представяне! Диагоналите скачат "на дълго", а центровете на високо.... да не говорим, че като цяло скачат по-късно и не са готови за остра топка. Абе има си постове в този спорт и това е. Нямаме Мусерский от център да мине диагонал и нямаме Михайлов от диагонал да мине на четворката.... Явно толкова са ни възможностите!

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот MAXIMUS » 11 сеп 2014 23:32

dido1302 написа:
Какво очаквате, щом дъртия татко и дебелата свиня командват парада ??? Разбиха и волейбола !!! А Пламен "испра" пешкира !!! Ако има достойнство - ОСТАВКА !!!!


И кой да дойде вместо него бе, разбирачо ? Мартин Стоев или Найден Найденов - кой от кой по-слаби треньори.

Александър Попов ! Той трябва да дойде и да им бие шута в дивия на Алексиев, Градинаров, Жеков и другите измислини герои !

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот hristo1306 » 11 сеп 2014 23:35

dido1302 написа:
Какво очаквате, щом дъртия татко и дебелата свиня командват парада ??? Разбиха и волейбола !!! А Пламен "испра" пешкира !!! Ако има достойнство - ОСТАВКА !!!!


И кой да дойде вместо него бе, разбирачо ? Мартин Стоев или Найден Найденов - кой от кой по-слаби треньори.


Инженера и метановия "крал" да си ходят !!!! Идва Радо Стойчев с него и Матей и отбора е готов "разбирачо " !!!!!!!!!!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот rmfan5 » 11 сеп 2014 23:37

MoNteSo написа:Градинаров, Зеляров.. ти еба и състава, ти еба и смените! Вади ми близнаците, а ми вкарва некви олигофрени .. ебах ти лайната!!!!!!!!!!!!!!!!



Стига псува треньора,с тези играчи за 1 месец кво искаш?

И Веласко,и Ковач и Радо и който още искаш да дойде шансовете не са големи.

Тошко Бидона влиза и веднага 2,3 точки за противника.
Цецо е много далеч от средно ниво.
Пенчев го изкарват толкова добър посрещач,а бърка доста топки,но горе долу играе момчето.
Жеката човека се мъчи колкото може и ни е най-стабилния на сервис.
Милушев се представи много добре.
Скримов е на приливи и отливи.
Салпаров я спаси някой топка я не.
Тодоров и той се мъчи да играе.

Сервиса и посрещането ни са пълна трагедия.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот TodorT » 11 сеп 2014 23:39

Айде стига бе! Треньорът виновен, че толкова са ни възможностите. И какво очаквате от Сашо Попов ?! По-добър ли е от Найден Найденов ?! Я стига гупости! :x Да ви припомня ли, че Радо Стойчев дойде, взе машини за сервиси, за да подобри посрещането, наложи малко по-различен метод на работа, но тогава интриганти като Владо Николов създадоха напрежение, естествено Любо излезе и каза, че го освободи, после състезатели ходиха в дома му!, за да му се молят да се върне и се върна за малко! Дойде и Плачи ... и при него имаше проблясъци, но и там станаха някои неща и махнаха треньора. И пак нещата дойдоха от федерацията! Преди тези двамата треньор беше и Пранди... и при него същата работа. Проблемите са ни във федерацията и в играчите! Много треньори говорят за това, че режим трудно се спазва, играчи си позволяват да дръпнат някоя цигара, да ядат неща, които НЕ трябва да ядат по време на състезание и т.н. И за това е признавал и самият Владо Николов, а не си измислям!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот daniel875 » 11 сеп 2014 23:40

Толкова е просто да се прогнозира случилото се. По време на Световната лига бе видимо разцеплението в отбора. Е, смениха треньора, изгониха Братоеви, Николов не го взеха(Николай Николов, от Владимир нямахме нужда). Толкова много са проблемите.
Германия е повече от осемдесет милиона, ние сме вече по - малко от седем. Човешкият фактор не може да не окаже влияние, колкото и да не ни се иска. Липсата на Йосифов беше върхът на всичко.
Съдиите по време на цялото световно първенство даваха повторенията срещу нас. Те обаче не са виновни за проблемите, които сами си създаваме, защото обичаме да го правим.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Германия

Мнениеот dido1302 » 11 сеп 2014 23:43

Инженера и метановия "крал" да си ходят !!!! Идва Радо Стойчев с него и Матей и отбора е готов "разбирачо " !!!!!!!!!!


Добре накарай ги да си отидат, бе разбирачо. Хайде чакаме Радо Стойчев и Матей. И те те чакат да изгониш Инженера и Дебелия Любо.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта