СП: България - Бразилия 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34749
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот MuFc1878 » 10 сеп 2014 20:20

Бразилците се бият с яко пуцане от начален удар. Правели сме го преди, но сега нямаме изпълнителите за такава игра.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот dido1302 » 10 сеп 2014 20:22

Все ми е тая.Факт.


А за кое не ти е все тая ? Има ли нещо, за което да ти пука изобщо ?

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот mistreated » 10 сеп 2014 20:31

С човек и половина по-малко на игрището няма как да биеш Бразилия. Соколов тотално отсъстваше, а Скримов беше само с моментни проблясъци. Силен мач на центровете ни, Жеков и донякъде на Пенчев. Единственото ми обяснение за несменянето на Цветан е Милушев утре да започне титуляр и просто Пламен да го е пазил от разузнаване.
Третият гейм беше нарисуван наш, но огромни слабости в атака на Соколов и атака и посрещане на Алексиев обърнаха резултата.
В интерес на истината и чиста победа днес нямаше да ни помогне, ако утре не победим Германия, така че горе долу все тая. Да се стягат и да взимат чисто утрешния двубой.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот siniq_fen » 10 сеп 2014 20:32

mistreated написа:С човек и половина по-малко на игрището няма как да биеш Бразилия. Соколов тотално отсъстваше, а Скримов беше само с моментни проблясъци. Силен мач на центровете ни, Жеков и донякъде на Пенчев. Единственото ми обяснение за несменянето на Цветан е Милушев утре да започне титуляр и просто Пламен да го е пазил от разузнаване.
Третият гейм беше нарисуван наш, но огромни слабости в атака на Соколов и атака и посрещане на Алексиев обърнаха резултата.
В интерес на истината и чиста победа днес нямаше да ни помогне, ако утре не победим Германия, така че горе долу все тая. Да се стягат и да взимат чисто утрешния двубой.

Убеден съм, че Соколов ще е титуляр утре.
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 10 сеп 2014 20:34

Няма обяснение защо Соколов не беше сменен. А Алексиев да влиза да заздрави посрещането.........без коментар. Все едно да сложиш презерватив, а да искаш да направиш бебе.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34749
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот MuFc1878 » 10 сеп 2014 20:35

Eminem написа:Няма обяснение защо Соколов не беше сменен. А Алексиев да влиза да заздрави посрещането.........без коментар. Все едно да сложиш презерватив, а да искаш да направиш бебе.

Велик :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 10 сеп 2014 20:37

MuFc1878 написа:
Eminem написа:Няма обяснение защо Соколов не беше сменен. А Алексиев да влиза да заздрави посрещането.........без коментар. Все едно да сложиш презерватив, а да искаш да направиш бебе.

Велик :lol: :lol: :lol:

Благодаря! :lol:

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот rere » 10 сеп 2014 20:44

mistreated написа:С човек и половина по-малко на игрището няма как да биеш Бразилия. Соколов тотално отсъстваше, а Скримов беше само с моментни проблясъци. Силен мач на центровете ни, Жеков и донякъде на Пенчев. Единственото ми обяснение за несменянето на Цветан е Милушев утре да започне титуляр и просто Пламен да го е пазил от разузнаване.
Третият гейм беше нарисуван наш, но огромни слабости в атака на Соколов и атака и посрещане на Алексиев обърнаха резултата.
В интерес на истината и чиста победа днес нямаше да ни помогне, ако утре не победим Германия, така че горе долу все тая. Да се стягат и да взимат чисто утрешния двубой.

Не ти ли стана ясно ,че тази игра е тайна за тебе . В третия гейм Бразилците мислеха за следващия мач и им беше все тая с колко ще го вземат, както беше и в първите два гейма с Руснаците .

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 10 сеп 2014 21:11

siniq_fen написа:
Eminem написа:Не знам, Цецо често не успява да завърши атаката.
Иначе и аз се чудя защо Пенчев не изпълнява силов сервис. Има много хубав сервис. Днес рядко затрудни бразилците с флот.

Няма какво да го мислим , пускай темата за Германия и да палим свещи :lol: :lol: Ако не ги бием чисто , си освободен от отговорност да пускаш теми, защото резултатите ще са без значение :lol:

Ще се наложи.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот mistreated » 10 сеп 2014 21:13

rere написа:
mistreated написа:С човек и половина по-малко на игрището няма как да биеш Бразилия. Соколов тотално отсъстваше, а Скримов беше само с моментни проблясъци. Силен мач на центровете ни, Жеков и донякъде на Пенчев. Единственото ми обяснение за несменянето на Цветан е Милушев утре да започне титуляр и просто Пламен да го е пазил от разузнаване.
Третият гейм беше нарисуван наш, но огромни слабости в атака на Соколов и атака и посрещане на Алексиев обърнаха резултата.
В интерес на истината и чиста победа днес нямаше да ни помогне, ако утре не победим Германия, така че горе долу все тая. Да се стягат и да взимат чисто утрешния двубой.

Не ти ли стана ясно ,че тази игра е тайна за тебе . В третия гейм Бразилците мислеха за следващия мач и им беше все тая с колко ще го вземат, както беше и в първите два гейма с Руснаците .


Пуахахаха. Без коментар.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта