СП: България - Бразилия 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот TodorT » 10 сеп 2014 19:56

dido1302 написа: Истината е, че школите не работят както ни се иска, но държавата ни е по-умряла от самата смърт, а вие искате да бием Бразилия и Русия на волейбол.

Те школите не работят изобщо! Таланти с по-малките градове остават неоткрити и неразвити, защото няма условията! С ръкавици на тренировка не се става топ играч! С паркет на 20 години също, с жени треньорки и разбиранията им от преди 20 години също!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 10 сеп 2014 19:57

siniq_fen написа:Оттогава си е*а майката, меко казано :lol:

Според мен трябва да бъде сменян с Милушев като трябва да бие сервис.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот dido1302 » 10 сеп 2014 20:01

Те школите не работят изобщо! Таланти с по-малките градове остават неоткрити и неразвити, защото няма условията! С ръкавици на тренировка не се става топ играч! С паркет на 20 години също, с жени треньорки и разбиранията им от преди 20 години също!


Ами обясни на колегата цесекар, че обиграването на младите няма да доведе до по-хубави резултати от сегашните. Нали иска обиграване и да не гледа вече мъките на Соколов и Алексиев. Обясни му как играят Станков, Чернокожев, Лапков, Къртев и компания таланти и как всички на Европейското се изредиха да ни бият.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот TodorT » 10 сеп 2014 20:03

Е той днес Дани Милушев влезе, изпълни прекрасен сервис, бразилците прехвърлиха в нашето поле и направихме контра през Цецо Соколов.... и го хванаха на блокада :oops: Ква файда, че Дани влезе и вкара такава бомба ? Според мен Милушев ще сменя само центровете ни и евентуално Пенчев на сервис, когато се търси по-силово изпълнение. Ще се разчита на Соколов да вкара поне една бомба в мача и няма да го сменят. Не знам защо карат Пенчев да изпълнява флот :? Момчето има прекрасен сервис с отскок и ще е по-добре да пуска ръката. С тези флот сервиси не можем да затрудним големите отбори, те при тях посрещачите влизат напред и взимат с горен пас топката.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот siniq_fen » 10 сеп 2014 20:03

Eminem написа:
siniq_fen написа:Оттогава си е*а майката, меко казано :lol:

Според мен трябва да бъде сменян с Милушев като трябва да бие сервис.

Не виждам как ще се случи, за съжаление. А и все пак при евентуален фрийбол, Цецо е много по-добра опция за атака от Милушев.
Само Левски!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот sandi74 » 10 сеп 2014 20:05

dido1302 написа:
Факт а и няма смисъл изобщо да си дават зор защото вече си опекоха работата.


Sandi, ти искаш ли българите да се представят добре на първенството. Кажи ми честно ?

Все ми е тая.Факт.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот TodorT » 10 сеп 2014 20:10

dido1302 написа:
Те школите не работят изобщо! Таланти с по-малките градове остават неоткрити и неразвити, защото няма условията! С ръкавици на тренировка не се става топ играч! С паркет на 20 години също, с жени треньорки и разбиранията им от преди 20 години също!


Ами обясни на колегата цесекар, че обиграването на младите няма да доведе до по-хубави резултати от сегашните. Нали иска обиграване и да не гледа вече мъките на Соколов и Алексиев. Обясни му как играят Станков, Чернокожев, Лапков, Къртев и компания таланти и как всички на Европейското се изредиха да ни бият.

Ама то ако ставаше само с обиграване дай да се съберем ние да играем всеки дне по два часа и ще се обиграем по-добре от националите, защото те се събират на лагер само лятото за Лигата, СП, ЕП или Олимпиада (и евентуално за някоя квалификация). Всичко си е до класата! В момента отстъпваме с ръста си пред другите отбори ...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот Eminem » 10 сеп 2014 20:11

Не знам, Цецо често не успява да завърши атаката.
Иначе и аз се чудя защо Пенчев не изпълнява силов сервис. Има много хубав сервис. Днес рядко затрудни бразилците с флот.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот redhooligan » 10 сеп 2014 20:18

dido1302 написа:
Те школите не работят изобщо! Таланти с по-малките градове остават неоткрити и неразвити, защото няма условията! С ръкавици на тренировка не се става топ играч! С паркет на 20 години също, с жени треньорки и разбиранията им от преди 20 години също!


Ами обясни на колегата цесекар, че обиграването на младите няма да доведе до по-хубави резултати от сегашните. Нали иска обиграване и да не гледа вече мъките на Соколов и Алексиев. Обясни му как играят Станков, Чернокожев, Лапков, Къртев и компания таланти и как всички на Европейското се изредиха да ни бият.


Ами не съм запознат със младежите и затова така го написах. Но щом и от тях нищо не става, значи положението е повече от трагично.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот siniq_fen » 10 сеп 2014 20:19

Eminem написа:Не знам, Цецо често не успява да завърши атаката.
Иначе и аз се чудя защо Пенчев не изпълнява силов сервис. Има много хубав сервис. Днес рядко затрудни бразилците с флот.

Няма какво да го мислим , пускай темата за Германия и да палим свещи :lol: :lol: Ако не ги бием чисто , си освободен от отговорност да пускаш теми, защото резултатите ще са без значение :lol:
Само Левски!


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта