СП: България - Египет - 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот Eminem » 06 сеп 2014 17:55

гарфилд написа:След тоталната издънка с Канада,сега направихме чутовна полуиздънка.Подаряваш 2 гейма на тия аборигени и цяла една точка и ги правиш играчи.Срам за всички.Все пак влязоха в час,чак след 1:5 в тайбрека.Не става така.Лъкатушиш от едната крайност в другата с Канада,Китай и Египет,световните анонимници и логично е да си тръгнеш след втората 6-ца.Не ги виждам в топ 6.

Да Благодарим, че се паднахме в тази уникално слаба група.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот TodorT » 06 сеп 2014 20:07

Слаб мач.... най-слабият ни мач на Световното! То на това дори игра не можем да кажем. Скримов трябва да е титуляр срещу руснаците утре. Дани Милушев и Цецо Соколов са на кантар. Някои говореха, че може Градинаров да избухне в най-неочаквания момент. Мисля, че днешния мач ни убеди, че това няма как да се случи. Ако срещу Египет не можеш да "избухнеш" какво да очакваме от теб срещу Русия или Бразилия ?! Направи ми впечатление, че днес Жеков не даваше много добри топки към нападателите ни, щеше ми се Пламен да пусне Добри да поиграе, защото момчето има талант и може да покаже много...

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот TodorT » 06 сеп 2014 20:10

Eminem написа:Да Благодарим, че се паднахме в тази уникално слаба група.

Тук си много прав! :| Колко бой щяхме да изядем, ако се бяхме паднали в група D например... :oops:

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот siniq_fen » 06 сеп 2014 20:35

Еминем, направи една тема за руснаците, то друг шанс май няма :lol: :lol:
Само Левски!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот daniel875 » 06 сеп 2014 21:05

Хайде да кажа една странна прогноза, че ще победим с 3:0 "братушките"! Абсурдно нали? Като гледаме представянето на отбора...
Дано!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 сеп 2014 22:17

Проблема в този мач не беше слабата игра и трудната победа, а защо мъчиха Жеката 5 гейма ??
И не само него ...
Трябваше да се разпределят геймовете, тези дето са играли по-малко досега, да цъкат 3 гейма, останалите да поиграят и те малко, за да не се губи ритъм.
Дано е здрав Андрей, щото Добри няма никаква игрова практика на този форум до тук.

Иначе за мача ...
Харесаха ми някои неща, но вече се набива ясно, че най голямата ни слабост са контра-атаките.
Продължават да се правят едни и същи грешки в този аспект.
И докато с Китай, Египет, че и с Канада, за малко не беше фатално, то срещу Русия и Бразилия ще е пагубно, ако пропускаме 4-ри контри, от 5 възможности.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот paro24 » 06 сеп 2014 23:53

Нищо страшно, предвид малоумния регламент, днес си е тото ден, България си прави гаргара с египет,
италия пада от пуерто рико, бразилия замалко да падне от южна корея, полша дава гейм на камерун, такова е положението, не сме само ние.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот siniq_fen » 06 сеп 2014 23:56

paro24 написа:Нищо страшно, предвид малоумния регламент, днес си е тото ден, България си прави гаргара с египет,
италия пада от пуерто рико, бразилия замалко да падне от южна корея, полша дава гейм на камерун, такова е положението, не сме само ние.

Напълно съгласен съм, че регламентът е абсурден. На почти всеки голям волейболен форум винаги регламентът е пълна тъпотия и почти винаги бива сменен с още по-тъп. Феноменално!
Само Левски!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП: България - Египет - 3:2 FT

Мнениеот matador1 » 07 сеп 2014 13:48

Слаба игра на България, ако продължаваме така другия етап закономерно си отпадаме. Струва ми се най-вероятния сценарий. Градинаров е слабото звено на отбора. Постоянно правеше грешка след грешка.


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта