СП: България - Китай - 3:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 17:02

siniq_fen написа:И Градинаров още не сме го видели. Спомням си преди 5-6 години Ананиев избухна срещу Русия, може би сега е ред на друг малко очакван играч ?! :)

Като каза Ананиев...от преди световното се чудя какво става с този човек. Някой знае ли ? Беше в много добра форма, мисля че игра в Иран, но после се контузи и оттогава нищо не съм чул за него.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6339
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот mistreated » 05 сеп 2014 17:05

Скримов, Виктор, Гоцев и Андрей засега се представят на добро ниво. Лошото е, че другите (дори и Салпаров) не им помагат особено. На Соколов всички вече му знаят играта, а той не показва, че може да бъде разнообразен, когато се налага. За мен е голяма грешка на Пламен взимането само на три центъра. Ето днес беше болен Теодор и останахме без смяна на този пост...
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 17:17

mistreated написа:Скримов, Виктор, Гоцев и Андрей засега се представят на добро ниво. Лошото е, че другите (дори и Салпаров) не им помагат особено. На Соколов всички вече му знаят играта, а той не показва, че може да бъде разнообразен, когато се налага. За мен е голяма грешка на Пламен взимането само на три центъра. Ето днес беше болен Теодор и останахме без смяна на този пост...

Странно решение, щеше да е хубаво да вземе още един център. Пламен каза, че при нужда може да използва Соколов като център, защото вече е играл такъв.
Божилов е картотекиран като посрещач, а Сеганов като либеро. Не мисля, че Божилов чак толкова ще вдигне нивото на посрещане.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот siniq_fen » 05 сеп 2014 17:28

Нямам представа какво се случва с Ананиев.
Колкото до центровете, то и няма кой да бъде взет. За съжаление Ники Николов не се възстанови. Друг кой знае колко добър играч там нямаме. Ицо Цветанов е прекалено стар, замислям се само за Краси Гайдарски, но за него не съм чувал нищо от мнооооого време насам.
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 17:53

siniq_fen написа:Нямам представа какво се случва с Ананиев.
Колкото до центровете, то и няма кой да бъде взет. За съжаление Ники Николов не се възстанови. Друг кой знае колко добър играч там нямаме. Ицо Цветанов е прекалено стар, замислям се само за Краси Гайдарски, но за него не съм чувал нищо от мнооооого време насам.

Проявих и колегиалност към младежкия отбор да не им отнемаме най-добрия център преди европейското първенство в тяхната възрастова група", заяви Константинов.

Само той ще е бил вариант за четвърти център.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот siniq_fen » 05 сеп 2014 17:56

Според мен там не е толкова притеснителна работата, защото за момента се справят почти перфектно. Неприятно е, че Теди е болен, но се очаква да се възстанови за Русия, така че страшно няма.
Само Левски!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19118
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот TodorT » 05 сеп 2014 18:19

siniq_fen написа:И Градинаров още не сме го видели. Спомням си преди 5-6 години Ананиев избухна срещу Русия, може би сега е ред на друг малко очакван играч ?! :)

Едва ли ще избухне точно срещу Русия.... като цяло за мен Градинаров е по-слаб от Вальо Братоев, но Пламен така си е решил. Гледах Градинаров и в контролите и не мога да кажа, че играе на супер ниво. Резерва в националния отбор ще е и ще влезе в краен случай! Или просто ей така да смени Пенчев за две-три точки, за да имаме по-висок блок.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19118
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Мнениеот TodorT » 05 сеп 2014 18:27

Контраатаката ни продължава да е много зле! Днес в нападение процентът ни е много нисък. Цецо Соколов е с 38% успеваемост !!! 38 % ! Милушев направи добро включване и неговата успеваемост бе около 65%. Много слаб мач за Тошко Алексиев, радващо е, че Скримов се включи много добре. Гоцев, Йосифов и Жеков играха добре. Можем да отличим и Теди Салпаров. Положителното днес е, че имаме добър процент на посрещане-нещо, което ни куцаше във всеки мач! Но да не летим в облаците, защото все пак днес играхме срещу Китай.... Да, и за мен беше грешка, че не взехме четвърти център. Константинов е решил да остави на младежите център и така е решил А отбора ни от четвърти такъв. Краси Гайдарски е бита карта. Мисля, че играе в родното първенство, но не е направил някакво впечатление... Ще трябва да се спрявяме с наличния материал и да стискаме палци всички да са здрави. Да, шампионатът е дълъг, има още мачове, има вариант да влезем във форма, но не трябва да лежим на това. И без това не показваме никаква игра тази година едва ли ще се "преродим" с един мач. Тошко Алексиев и Соколов трябва да покажат повече ... иначе нямаме голям шанс. Не си мислете, че в последния мач Русия ще ни се дадат. Ще си играят на пълни обороти цял мач и няма да ни остават да дишаме.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот Eminem » 05 сеп 2014 18:29

Да се надяваме китайците да измъкнат нещо от Канада. Ние сами се бихме срещу тях, а Китай здраво ни изтормози. Така че не е невъзможно. В неделя в 17:30ч. ще съм китаец. :lol: Ай Китай!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2584
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП: България - Китай

Мнениеот rmfan5 » 05 сеп 2014 21:01

Ей като се сещам Цецо какви мачове правеше преди 2,3 години и мачкаше наред,и сега като го гледам :(
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта