СП: България - Канада - 2:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Ман Сити
Мнения: 93
Регистриран на: 25 авг 2014 23:33

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Ман Сити » 03 сеп 2014 16:58

Пенчев няма място в титулярите, на негово място трябваше да си играе Скримов и тоя мач го взимахме. Дано следващите мачове търка пейката...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Eminem » 03 сеп 2014 17:00

Сега като ще сме трети, пак ли ще попаднем в същата група във втората фаза ? Само с точките ли ще е различното в тази ситуация ?

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Eminem » 03 сеп 2014 17:05

Явно съм гледал друг мач. Според студиото и коментаторът, сме играли много добре. Страхотно. Канада е колос, безспорен шампион. Яко. Добре, че в турнира НЕ участват Полша, Бразилия, Русия, Франция, Италия.....а чакай малко, участват.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот rmfan5 » 03 сеп 2014 17:14

Eminem написа:Явно съм гледал друг мач. Според студиото и коментаторът, сме играли много добре. Страхотно. Канада е колос, безспорен шампион. Яко. Добре, че в турнира НЕ участват Полша, Бразилия, Русия, Франция, Италия.....а чакай малко, участват.


Моля ти се,според коментатора класата на България е безспорна.......
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Eminem » 03 сеп 2014 17:20

rmfan5 написа:
Eminem написа:Явно съм гледал друг мач. Според студиото и коментаторът, сме играли много добре. Страхотно. Канада е колос, безспорен шампион. Яко. Добре, че в турнира НЕ участват Полша, Бразилия, Русия, Франция, Италия.....а чакай малко, участват.


Моля ти се,според коментатора класата на България е безспорна.......

Такава класа се пролича в този мач, че ми се реве. От 23 на 20, до 26:24. Това само ние го можем.

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Тик-Так1892 » 03 сеп 2014 17:22

Хейтърството е на лице.На моменти в мача играхме страхотно,но чисто и просто ни липсва постояноство,a това нещо се гради с времето,не за 1 месец тренировкви.Понеже тук пишат изявяни волейболни естети ще ви кажа,че Ники Пенчев беше най-ефективният ни играч.Над 50 процента успешно посрещане е рядкост за нас,а той е млад и тепърва ще усъвършенства атаката си.Няма как да искаме чудеса от отбора,след като толкова години отбори като Канада,Франция,Германия,Аржентина и дори Иран се развиват,инвестират в този спорт,а ние какво?Имаме едно смешно първенство и разчитаме на момчетата,които излизат млади извън България.
Соколов очевидно е в застой на развитието си и то вече втора година.Постоянство,постоянство,постоянство,това е формулата и аз вярвам,че Константинов до няколко години ще ни превърне отново в голям фактор във волейбола.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот Eminem » 03 сеп 2014 17:24

Полската публика ни излъга, не ни подкрепят. Петорно увеличение на таксата за тях. :twisted:

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот stefani » 03 сеп 2014 17:47

Излагация ... пълна
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот TodorT » 03 сеп 2014 17:52

MAXIMUS написа:Аз само да попитам специалистите в областа на волейбола. Възможно ли е, хокеисти да победят професионалисти като Тошко Алексиев/ и той дъртото магаре още е Тошко/ на волейбол !?!?
Преди няколко години спорихме на маса с един мой голям приятел, който е много добър професионалист в женския волейбол в момента, че докато Алексиев е в националния отбор, България няма да постигне нищо на световно и европейско равнище! За съжаление съм излезнал прав !

Канада не са за подценяваме! Там има стратегия за развитие на волейбола, дават се пари, а преди година този отбор губеше с 0-2 от Русия и обърна до 3-2 ! НЕ са световна сила, но не трябва да ги поценяваме и наричаме хокеисти ;)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ВЛ: България - Канада

Мнениеот TodorT » 03 сеп 2014 18:03

Започнахме лошо мача, след което влезнахме в ритъм. В края на първата част Скримов и Соколов бяха във вихъра си. Посрещането бе на ниво, а играта с центровете ни вървеше. Няма как да не отбележим и добрата игра на блокада и КОНТРААТАКАТА. Това, което най-много ни куцаше, се получи в първия гейм и нещата изглеждаха добре. През втората част не знам какво се получи, но играта ни рухна. Канадците рискуваха малко повече сервиса, разбиха ни посрещането и останахме само със Соколов в нападение. Играта на Пенчев рухна, а Алексиев бе тотална дупка този мач!!! Не може да бъркаш елементарен флот сервис. Да изпълняваме силови сервиси- добре, но ние изпълняваме флот и топката едвам стига до мрежата. Отново слабостите в играта ни се появиха! Третата и четвъртата част продължихме да бъдем неубедителни в нападение, играта с центровете ни се загуби. Разберете, че Жеков ще дава два-три гейма топки на центровете и после Пламен трябва да го подсеща! Просто Андрей не обича много играта през центъра.... Четвъртата част водим с 23-20 и не можем да завършим четири поредни атаки. За мен тук грешката бе, че Пламен пусна Алексиев на мястото на Скримов в опит да засили блока. Да, ама Алексиев бе страшна дупка днес и си мисля, че по-техничният Скримов щеше да се справи по-добре в нападение. За сметка на капитанът влезе, обърка атаката, след което Андрей в една точка повтори атака със Соколов и нещата отидоха. А в този момент имахме възможност и да изиграем един пайп.... две-три грешки и мачът отиде. Не може да водиш с 3 точки в решаващ момент срещу Канада, да ги пропилееш и да имаш претенции. Големите отбори не могат да си го позволят това! Атаката ни днес е 44% успешна! Правете сметка за какво говорим..... Посрещането ни в един момент бе около 40% .... ужасяващи показатели. След четирите блока през първия гейм сме направили 3 за следващите 4 и така общо имаме 7 блока. 4 успешни блока на гейм е нормално! А ние имаме 7 за 5 гейма.... много слаба игра, много грешки. Трябваше да вземем пълен брой точки от този мач, но не успяхме! Сами си правим нещата сложни...


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта