СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот Der Führer » 05 юли 2014 02:01

smoothc написа:
russia написа:
smoothc написа:Неймар си го търсеше и...си го получи! Пак ще повторя:Неймар понеже е от "умните" и сам падна в собствения си капан :)

http://worldcup.sportal.bg/news/Sluh-za ... .2539.html
Това ли търсеше? :roll:

Дано не се окаже подобна диагнозата,но принципно сам си е виновен за тази контузия!
1.Това,което искаше да направи Неймар не е за неговата(неопитна) уста лъжица ;)
2.Опитните футболисти никога не свиват колената при изпълнението на този приом,а правят крачка назад,за да скъсят дистанцията между тялото и противника.

И малките футболисти знаят , че има риск да те връхлети някой футболист , когато спреш на място . Дано слуховете не са верни , но Неймар подцени ситуацията . Не мисля , че точно това е целял . Просто играта му е такава . Когато няма възможност да играе на скорост , винаги играе за нарушение . А с неговата крехка физика , това може да е опасно .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот Tommi » 05 юли 2014 02:02

smoothc написа:
russia написа:
smoothc написа:Неймар си го търсеше и...си го получи! Пак ще повторя:Неймар понеже е от "умните" и сам падна в собствения си капан :)

http://worldcup.sportal.bg/news/Sluh-za ... .2539.html
Това ли търсеше? :roll:

Дано не се окаже подобна диагнозата,но принципно сам си е виновен за тази контузия!
1.Това,което искаше да направи Неймар не е за неговата(неопитна) уста лъжица ;)
2.Опитните футболисти никога не свиват колената при изпълнението на този приом,а правят крачка назад,за да скъсят дистанцията между тялото и противника.

Пишеш смешни работи. :oops:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот ShooterMan » 05 юли 2014 02:03

Аз дебело съм подчертал, че говоря за ТАЗИ Бразилия, не за Бразилия по принцип!!! Чети малко преди да се правиш на много умен в коментара си! Станали са 5 пъти шампиони, защото са играели ФУТБОЛ, не се тръшкаха като моми.

Колкото до Сколари и това как стигнал финал с Португалия на Европейско (домашно) със най-звездния отбор на тази страна.....нека не говорим, моля, нека...да те бият Гърция на финал...ГЪРЦИЯ, които както и да се наредят са едни смешници и винаги са били смешници, е, това е вече резил. А и помня, че Ото Рехагел буквално му се подигра в треньорския дуел...и то 2 пъти го на*ра, и в групите, и на Финала!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот Tommi » 05 юли 2014 02:05

Der Führer написа:
smoothc написа:
russia написа:
smoothc написа:Неймар си го търсеше и...си го получи! Пак ще повторя:Неймар понеже е от "умните" и сам падна в собствения си капан :)

http://worldcup.sportal.bg/news/Sluh-za ... .2539.html
Това ли търсеше? :roll:

Дано не се окаже подобна диагнозата,но принципно сам си е виновен за тази контузия!
1.Това,което искаше да направи Неймар не е за неговата(неопитна) уста лъжица ;)
2.Опитните футболисти никога не свиват колената при изпълнението на този приом,а правят крачка назад,за да скъсят дистанцията между тялото и противника.

И малките футболисти знаят , че има риск да те връхлети някой футболист , когато спреш на място . Дано слуховете не са верни , но Неймар подцени ситуацията . Не мисля , че точно това е целял . Просто играта му е такава . Когато няма възможност да играе на скорост , винаги играе за нарушение . А с неговата крехка физика , това може да е опасно .

Тази топка как да я спре, ако не е на едно място? Сигурно играейки хоро? :)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот защо » 05 юли 2014 02:09

smoothc написа:
Срещу името на същия "малоумник" пише: Световен шампион с Бразилия за 2002г.

Да това е факт,но той винаги ще си остане противоречива личност като треньор и мениджър,това фактите също го доказват!
Сколари е от тези треньори,които лежат на стари лаври,без абсолютно никакво развитие и усъвършенстване.

Той не се интересува чак толкова от тактика, колкото от психология. За Бразилия, въобще за Латинска Америка, това е печеливш вариант, там така се работи, даваш свобода на играчите, от треньора се иска да ги селектира и сложи там, където им е удобно и лесно и после да не ги сковава много, а да ги остави да си творят сами, щото тогава са силни. За Европа не е много удачно, ама за Бразилия е добро.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот smoothc » 05 юли 2014 02:11

И аз винаги със се чудил на бразилците, как пък тъй никакъв футбол не играят, а ПЕТ пъти шампиони са станали?

Грехота е да сравняваме Бразилия от 20-ти век,с Бразилия от 21-ви век!!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот russia » 05 юли 2014 02:15

smoothc написа:
И аз винаги със се чудил на бразилците, как пък тъй никакъв футбол не играят, а ПЕТ пъти шампиони са станали?

Грехота е да сравняваме Бразилия от 20-век,с Бразилия от 21-век!!

А бе прав си и ти, виждам ги, че не са толкова убедителни колкото би трябвало да бъдат, ама като си ги харесвам какво да направя!?! :lol:
Съвсем реална е възможността да отпаднат от Германия, предвид наказанието на капитана им и евентуалната травма на Неймар, но като е писано да се случи... ;)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 05 юли 2014 02:17

smoothc написа:
И аз винаги със се чудил на бразилците, как пък тъй никакъв футбол не играят, а ПЕТ пъти шампиони са станали?

Грехота е да сравняваме Бразилия от 20-ти век,с Бразилия от 21-ви век!!

Как бе човек, Бразилия е световен шампион и то с пет титли. Има в състава си хора, като Пеле, Гаринча, Зико, Сократес, Роналдиньо, Ривалдо... не ги ли гледа преди малко? Да не говорим, че последният отбор, който ги е изхвърлял от голям турнир е Парагвай...може би единственият, който може да се мери по величие. Там другите в подножието като Венесуела, Мексико, Чили и подобни едвам стигат до равен с много късмет :geek:
Изображение Изображение

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44064
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот rhaegar » 05 юли 2014 02:18

Те и Германия не са показали нищо кой знае какво от първия мач насам. Днеска също не бяха нищо особено. Ако и двата отбора не променят нещо, ще има спукани топки в редовното време и дузпи за финал.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/4 финал | Бразилия - Колумбия - 2:1 FT

Мнениеот kingofpop » 05 юли 2014 02:18

Съдиите ще се чудят как да бутат Селесао срещу немците...ясно е, че за ФИФА финал между двата Южноамерикански гранда ще е най-добрия вариант, чудно как ще протече 1/2 финала...аз не бих отписал Бразилия така лесно :roll:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта