СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария - 1:0 ET

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария - 1:0 ET

Мнениеот Middlesbrough » 02 юли 2014 14:24

kingofpop написа:
Middlesbrough написа:Принципно съм си за Италия елвисче , но нали трябва да има някаква интрига за да се гледат мачовете : )
Та кво викаш Рохо с класи над Жорди Алба :lol: :lol: :lol: :P

не помня да см казвал с класи или нещо подобно, ама Алба си беше дупка миналия сезон...Рохо не см го гледал в Спортинг ама ми изглежда стабилен, ама май ще ходи при Скаузърите :mrgreen: :oops:

Офтопик:
Алба е най - добрия споко , ще ги изкърти другия сезон :P 8-) !
Рохо е средна ръка дръвце : ) , не е за Барса ... !
Мен ме е яд , че ще земем канибала ще им дадем сумати пари пък и Алексис на всичкот отгоре , но с този престъпник и профан Суби такаа ще е : (


Офтопик:

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария - 1:0 ET

Мнениеот kingofpop » 02 юли 2014 14:39

Middlesbrough написа:
kingofpop написа:
Middlesbrough написа:Принципно съм си за Италия елвисче , но нали трябва да има някаква интрига за да се гледат мачовете : )
Та кво викаш Рохо с класи над Жорди Алба :lol: :lol: :lol: :P

не помня да см казвал с класи или нещо подобно, ама Алба си беше дупка миналия сезон...Рохо не см го гледал в Спортинг ама ми изглежда стабилен, ама май ще ходи при Скаузърите :mrgreen: :oops:

Офтопик:
Алба е най - добрия споко , ще ги изкърти другия сезон :P 8-) !
Рохо е средна ръка дръвце : ) , не е за Барса ... !
Мен ме е яд , че ще земем канибала ще им дадем сумати пари пък и Алексис на всичкот отгоре , но с този престъпник и профан Суби такаа ще е : (


Офтопик:
Аз съм раздвоен за Зъбестия, от 1 страна не искам да махаме Алексис, а и по-добре парите за Канибала да ги дадем за защитници, ама от друга искам да видя Саурез вс Пепе в класиките ще е лудница :mrgreen: :shock:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария - 1:0 ET

Мнениеот Jürgen » 02 юли 2014 18:28

Швейцария може да съжалява много, че отпада. Имаха 3 много добри възможности да отбележат, но не се възползваха. Дръмич нямаше право да отиграва така един на един срещу вратаря..... :(
Много добре стояха тактически швейцарците, не оставяха много празни пространства и играха много солидно в защита през целия мач.
Аржентина, ако са ги надиграли с нещо, то това е убийствената преса, която наложиха през второто полувреме и многото си възможности, от които обаче малко бяха чистите положения.
Швейцарците заслужаваха да продължат след толкова силна игра, но....шанс... Могат да се гордеят с представянето си :) .

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Аржентина - Швейцария - 1:0 ET

Мнениеот Синичко » 03 юли 2014 13:41

Швейцария има много млад отбор, който има всички качества да се превърне в много добър след години. Шакири, Дърмич, Мехмеди и Джака са все играчи на по 21-22 години и съвсем спокойно може да вземат някое европейско след време. Доста смела прогноза, ама пък защо не :roll:
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта