СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот matador1 » 01 юли 2014 09:41

Алжир играха с 10 човека в защита с опасни контри, като Германия направиха няколко пъти еднотипни грешки и добре, че беше Нойер. Играта се раздвижи, когато Льов най-накрая махна Гьотце. Тоя просто не трябва да го пускат вече.

RedeviL написа:
MCMXIII написа:
doktora25 написа:Поне открихме днес нова тактика: 5-3-3. :)

Че Нойер си е пети човек в защитната четворка, откакто дойде в Бавария. Просто при Пеп вече е изтеглен като халф, та става мазало ;)

Мда, наистина в активната игра на Нойер с топката се усеща почерка на Гуардиола.


Така си играеше и преди, просто сега това се е задълбочило. Очаквам до финала да влезе в нападение :mrgreen: Нойер на мен малко или много ми прилича на Кан като стил. Макар че Титанът от Карлсруе е недостижим.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот RedeviL » 01 юли 2014 09:43

Може и така да е.. Все пак феновете на немското първенство следят изявите му по-отблизо. Лично на мен, впечатление за добрата му игра с крака, ми прави главно през последния сезон, когато дойде Гурадиола, явно е просто съвпадение.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот doktora25 » 01 юли 2014 09:45

kingofpop написа:
doktora25 написа:
kingofpop написа:Не разбрахте ли, че шампиона ще е Бразилия или Аржентина, кой ще позволи европейски отбор да триумфира насред Южна Америка....даже съм почти сигурен, че тоша ще е финала...ще е епично :twisted:

на 1/2 финала БРАЗИЛИЯ / ГЕРМАНИЯ ФРАНЦИЯ съдиите ще се чудат как да будат домакините, за да ги докарат до финала :shock:

1. Германия
2. Холандия
3. Колумбия
4. Аржентина
ще е 4-рката.


наистина ли си вярваш или пишеш колко да има нещо.... :?
по-голям е шанса Ливърпул да спечели ВЛ в близкия век отколкото европейски финал в Южна Америка :mrgreen:

Ако бях толкова пристрастен, колкото ме изкарваш, най-малкото щях на мястото на Аржентина да посоча Швейцария. С оглед показаното до момента от отборите не виждам как Бразилия може да бие Колумбия и Аржентина да бие Холандия. Вече какво ще се случи по оста Германия-Франция-Колумбия-Холандия е много трудно да се прогнозира, но това, което съм посочил не е най-малко вероятното.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот RedeviL » 01 юли 2014 09:48

Абе, докторе, къв е тоя аватар, дето си сложил? Това не е ли Балотели след гола му срещу Германия от последното европейско? :roll:

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот RedeviL » 01 юли 2014 09:51

matador1 написа:Алжир играха с 10 човека в защита с опасни контри, като Германия направиха няколко пъти еднотипни грешки и добре, че беше Нойер. Играта се раздвижи, когато Льов най-накрая махна Гьотце. Тоя просто не трябва да го пускат вече.

RedeviL написа:
MCMXIII написа:
doktora25 написа:Поне открихме днес нова тактика: 5-3-3. :)

Че Нойер си е пети човек в защитната четворка, откакто дойде в Бавария. Просто при Пеп вече е изтеглен като халф, та става мазало ;)

Мда, наистина в активната игра на Нойер с топката се усеща почерка на Гуардиола.


Така си играеше и преди, просто сега това се е задълбочило. Очаквам до финала да влезе в нападение :mrgreen: Нойер на мен малко или много ми прилича на Кан като стил. Макар че Титанът от Карлсруе е недостижим.

Спред мен Нойер притежава много по-комплексни качества от Кан, който в края на кариерата си изпадаше в някои доста комични ситуации.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот matador1 » 01 юли 2014 09:53

[offtopic]
doktora25 написа:
kingofpop написа:
doktora25 написа:
kingofpop написа:Не разбрахте ли, че шампиона ще е Бразилия или Аржентина, кой ще позволи европейски отбор да триумфира насред Южна Америка....даже съм почти сигурен, че тоша ще е финала...ще е епично :twisted:

на 1/2 финала БРАЗИЛИЯ / ГЕРМАНИЯ ФРАНЦИЯ съдиите ще се чудат как да будат домакините, за да ги докарат до финала :shock:

1. Германия
2. Холандия
3. Колумбия
4. Аржентина
ще е 4-рката.


наистина ли си вярваш или пишеш колко да има нещо.... :?
по-голям е шанса Ливърпул да спечели ВЛ в близкия век отколкото европейски финал в Южна Америка :mrgreen:

Ако бях толкова пристрастен, колкото ме изкарваш, най-малкото щях на мястото на Аржентина да посоча Швейцария. С оглед показаното до момента от отборите не виждам как Бразилия може да бие Колумбия и Аржентина да бие Холандия. Вече какво ще се случи по оста Германия-Франция-Колумбия-Холандия е много трудно да се прогнозира, но това, което съм посочил не е най-малко вероятното.


Според мен Холандия е сигирна в 4ворката. Също смятам, че Аржентина не би трябвало да ги победи. Ако Франция играе като вчера, германците ще бият. Аржентина може и да не стигне до полуфинал според мен. Бразилия ще бие Колумбия. Домакинският фактор е много важен.[/offtopic]

Спред мен Нойер притежава много по-комплексни качества от Кан, който в края на кариерата си изпадаше в някои доста комични ситуации.


Съгласен съм, но все пак беше в края. Времето ще покаже какво ще се случи и с Нойер. Има още да играе. Като нищо може да стане най-добрия немски вратар в историята.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот Udoji90 » 01 юли 2014 09:57

Поздравления за Алжир, въпреки че отпаднаха - много сърцато играха, но силите им постепенно свършиха. Райс направи много голям мач. Същото важи за колегата му Нойер.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот matador1 » 01 юли 2014 09:58

[offtopic]
Udoji90 написа:Поздравления за Алжир, въпреки че отпаднаха - много сърцато играха, но силите им постепенно свършиха. Райс направи много голям мач. Същото важи за колегата му Нойер.


ЦСКА вече му броят парите. :mrgreen: На М'Боли разбира се :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот RedeviL » 01 юли 2014 10:03

Наистина страхотно стечение на обстоятелствата! Кой ти е предполагал, че М'боли ще напусне Криля Советов и ще дойде в ЦСКА като свободен агент, за да стигне до това високо ниво, което показва на първенствтото. Едно е сигурно - целият отбор на Алжир ще бъде обект на сериозни мениджърски наблюдения! ;)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Германия - Алжир - 0:0 (2:1 aet)

Мнениеот Udoji90 » 01 юли 2014 10:05

matador1 написа:[offtopic]
Udoji90 написа:Поздравления за Алжир, въпреки че отпаднаха - много сърцато играха, но силите им постепенно свършиха. Райс направи много голям мач. Същото важи за колегата му Нойер.

ЦСКА вече му броят парите. :mrgreen: На М'Боли разбира се :lol:[/offtopic]

[offtopic]Монако с Ромеро и Субашич едва ли имат нужда от вратар, иначе направо да бяха взели Райс с Чочев в пакет. 8-)[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта