Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот minchev_1951 » 30 юни 2014 10:03

Бразилски национал подобно на Суарес направи унизително действие на футболния терен. Звездата на Уругвай Луис Суарес ухапа Киелини и понесе тежко наказание. Сега ас на домакините си позволи при спряла игра да зашлеви шамар на чилийски играч и то в гръб.

Бразилците спечелиха след дузпи 1/8-финала с Чили, а действието на Фред остава ненаказано към момента.

Вижте как нападателят на домакините на Мондиала удря Гари Медел. Дали това е феърплей и нужно ли е наказание от ФИФА преценете сами? Санкция дори от 1 мач може да означава край на Световното за аса, а наказание от 3 срещи го праща аут от големия форум.

Шамар в гърба и мъжка реакция на Медел, който ако бе паднал и започнал да се превива най-вероятно можеше да създаде сериозни проблеми на Фред. Асът на Реал Пепе е гонен редица пъти за такива действия.

http://www.youtube-nocookie.com/v/2EBsR ... p;hl=en_US

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот caci » 30 юни 2014 10:12

Това шамар ли е? Просто леко го потупа.Ей,ще го направят пе.дераски тоя спорт,ако продължават така да промиват мозъците на хората,че играчите трябва да се държат нежно един с друг.А пък за ударите с ръка по лицето и главата,които се получават при борба за топка,според мен изобщо не трябва да се свирят,а те дори и червени картони вадят.Нежен футбол ли ви се гледа,незнам.
Последна промяна от caci на 30 юни 2014 10:27, променено общо 1 път.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот matador1 » 30 юни 2014 10:18

Медиите никога няма да всигнат същия вой. Шамари са си били и в тунела. Двойният стандарт на ФИФА лъсна. Трябва да го накажат сега за няколко мача поне.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот ZinedineZidane » 30 юни 2014 10:22

По тази логика и Рибери трябва да отнесе наказание за шамара на полуфинала в ШЛ...
И според мен се прекалява малко.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12711
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот BRF » 30 юни 2014 10:32

ZinedineZidane написа:По тази логика и Рибери трябва да отнесе наказание за шамара на полуфинала в ШЛ...
И според мен се прекалява малко.

Прекалява се не малко,а много!Футболът е мъжки спорт!

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот zlato1234 » 30 юни 2014 10:35

Защо сравнявате две различни ситуации! Едното е очевидно захапване, което се случва за 7-ми път с този играч "три пъти известно на цял свят и четири пъти прикрито от Уругвайците" нормално е след 7 пъти да получи тежко наказание. А това с Фред е по-скоро потупване по главата, а не шамар. Както се вижда Фред се опитва и да прегърне футболиста на Чили, който го блъска... Дайте по-тази логика да дадем и на тоя дето блъска наказание. Или на всеки който направи фаул! :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот matador1 » 30 юни 2014 10:37

zlato1234 написа:Защо сравнявате две различни ситуации! Едното е очевидно захапване, което се случва за 7-ми път с този играч "три пъти известно на цял свят и четири пъти прикрито от Уругвайците" нормално е след 7 пъти да получи тежко наказание. А това с Фред е по-скоро потупване по главата, а не шамар. Както се вижда Фред се опитва и да прегърне футболиста на Чили, който го блъска... Дайте по-тази логика да дадем и на тоя дето блъска наказание. Или на всеки който направи фаул! :mrgreen:


Ми нека му дадат леко наказание, не тежко. Ще взема да повтори!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот boabbb » 30 юни 2014 10:58

Няма да го накажат, Медел реагира прекалено агресивно :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот drvasko98 » 30 юни 2014 11:28

Няма да го накажат, за щастие на съперниците на Бразилия

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: Гаф за удар с шамар, ще му отреже ли главата ФИФА

Мнениеот ronnie » 30 юни 2014 12:11

На мен ми е по-интересно кога мафията на блатер ще започне да наказва действия, които наистина застрашават нечие здраве!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта