СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Кашчей » 29 юни 2014 22:22

daniel875 написа:
Кашчей написа:
daniel875 написа:Докато спорите за глупости, животът на България ще свърши. Заради т.нар. "европейци" сме в това състояние. Пет века сме били под робство заради тях. Даже повече.


Даниеле, за пореден път си неадекватен в мнение, което няма абсолютно нищо общо с темата, дори не е вързано с футбола!

Напълно съм адекватен, Кашчей. Няма как да подкрепям държави, макар и да са от нашия континент, защото така трябвало. Те са виновни за много неща у нас. Не, че и ние не сме, но когато сме се борили, винаги са ни пречили.
Ако бяхме в СИВ, нямаше да стане разрухата след 1989 година. Евразийският съюз е верният ход.
Против европейските държави съм на политическа основа. Отстоявам си мнението напълно.
Политиката и футболът винаги са били свързани, макар че не трябва така да бъде.


Постарай се да говориш за футболната Холандия, а не за политическата и не намесвай политиката в този раздел, моля!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот RedeviL » 29 юни 2014 22:23

BadBoy написа:така се пада на всеки който тръгва да затваря мачове в 60-та минута, когато е по-добрият отбор...

Най-точният, краткият и ясен коментар по темата. ;)

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Синичко » 29 юни 2014 22:26

BadBoy написа:така се пада на всеки който тръгва да затваря мачове в 60-та минута, когато е по-добрият отбор...

Добре, не мога да разбера защо си мислите, че мексиканците са паднали, защото са се върнали. Според мен много добре си направиха, просто накрая не издържаха още малко. Ако не се бяха върнали, нали холандците щяха да ги насерат на контри с Робен и Снайдер?
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14702
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот smoothc » 29 юни 2014 22:35

Желанието ми е европейците да се провалят.Дано!

"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

[offtopic]Schizophrenia[/offtopic]

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Долгопол » 29 юни 2014 22:36

Не бяха ли Ацтеките 8-)


Мексиканците са и маи, и ацтеки 8-) 8-)

"Маите са индиански народ, живеещ в Южно [b]Мексико[/b], Гватемала, Белиз и части от Хондурас и Салвадор" wiki 8-) 8-)
Последна промяна от Долгопол на 29 юни 2014 22:36, променено общо 1 път.
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !


Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Синичко » 29 юни 2014 22:37

Истината е, че холандците си взеха мача с характер и класа. На Мексико още малко им трябваше да издържат и щяха да се поздравят с успех. Дузпата за мен си я имаше въпреки преиграването на Робен. Както имаше и първото полувреме.
Някои хора си мислят, че футболът е само атака и владеене на топката. Всичко друго е анти-футбол, грозно и не знам си кво. Вече ми се повръща от това, не ви ли писна. Всеки отбор си има свои качества, стил и си ги използва, за да е успешен. Ей ся след малко пак за това ще се говори в другата тема за Гърция. Големи естети, голямо нещо в тоя форум.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот hd29 » 29 юни 2014 22:38

Браво на Холандците,нищо не играха и победиха,представяте ли си ,ако се разиграят ;)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот Кашчей » 29 юни 2014 22:44

Долгопол написа:
Не бяха ли Ацтеките 8-)


Мексиканците са и маи, и ацтеки 8-) 8-)

"Маите са индиански народ, живеещ в Южно [b]Мексико[/b], Гватемала, Белиз и части от Хондурас и Салвадор" wiki 8-) 8-)


Без значение!
Стадионът в Мексико сити се казва "Ацтека" и ацтеките са по-могъщото племе, населявало територията на Мексико.
Прозвището на футболистите на Мексико е "Ацтеките", но това е без особено значение за мачът, който вече завърши. За мен е по-важно, че Холандия победи, като второто полувреме, и особено след 60-та минута, показа отличен футбол и непримиримост. Изравнителният гол можеше и да не влезе, но влезе, с право мерене и без шанс за вратаря.

ПП- Кедъра определено дразни с неадекватност, която е допустима във форум, но не и в Национална телевизия!!!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/8 финал | Холандия - Мексико - 2:1 FT

Мнениеот daniel875 » 29 юни 2014 22:47

Кашчей написа:
Долгопол написа:
Не бяха ли Ацтеките 8-)


Мексиканците са и маи, и ацтеки 8-) 8-)

"Маите са индиански народ, живеещ в Южно [b]Мексико[/b], Гватемала, Белиз и части от Хондурас и Салвадор" wiki 8-) 8-)


Без значение!
Стадионът в Мексико сити се казва "Ацтека" и ацтеките са по-могъщото племе, населявало територията на Мексико.
Прозвището на футболистите на Мексико е "Ацтеките", но това е без особено значение за мачът, който вече завърши. За мен е по-важно, че Холандия победи, като второто полувреме, и особено след 60-та минута, показа отличен футбол и непримиримост. Изравнителният гол можеше и да не влезе, но влезе, с право мерене и без шанс за вратаря.

ПП- Кедъра определено дразни с неадекватност, която е допустима във форум, но не и в Национална телевизия!!!

Алипиев разбира от футбола толкова, колкото и Ели Гигова.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта