СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот smoothc » 29 юни 2014 12:41

Нещо забавно според Китайския календар:
2014-Година на Коня
Финалисти на СП в годините на Коня:
1930-Уругвай-Аржентина ЮА
1954-Германия-Унгария ЕА
1966-Англия-Германия ЕА
1978-Аржентина-Холандия ЮА
1990-Германия-Аржентина ЕА
2002-Бразилия-Германия АЗ
Цикличност:
Германия-4
Аржентина-3
Холандия-1
Бразилия-1
Това са фактите от историята :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот dreben23 » 29 юни 2014 12:42

Италия си игра добре, като изключим проблемите в атака. Ама има друго нещо, досега не бяха излизали с двойка - Балотели и Имобиле, просто трябваше да рискуват. Коста Рика ако стегнат багажа срещу Гърция тогава ще лъсне истината, не забравяйте, че костариканци биха с най-голям резултат именно Уругвай, все пак има и логика във футбола и на осминафиналите изглеждаха също толкова зле!

Колкото до Суарез, него го следя още от Аякс, там ми харесваше страшно много, сега не чак толкова, но оценявам хубавите неща, които прави- феноменален футболист, но реши ли да се скатае, ще го направи с удоволствие. Пак ви казвам, щом някой е заложил ухапване, значи е свръхсъмнително, както си остава съмнение в мен с кого аджаба говорят главните съдии в слушалките по време на мач, откъде можем да сме сигурни, че това са страничните съдии- от никъде! :mrgreen:

Бас ловя, че понякога сменя честотата и си говорят с представители на букмейкърски къщи, ама нема как да ги чуем ние! :mrgreen: Абе хора, има толкова прозрачни неща, не знам как не ги забелязвате! Честно да ви кажа и аз не бях се позамислял за това със слушалките досега, но вчера братчеда веднага го забеляза този кусур и почнах да си давам сметка, че може и да е прав! :lol: По-добре обаче да не си го слагам присърце, иначе трябва да спра да гледам изобщо футбол. Квото е такова, гледат да има повече интерес, затова и резултатите са доста странни понякога. Отдавна съм ги минал тези години, когато бях по-наивен, вече не съм и си търся гнилото навсякъде, щото и навсякъде го има! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот Синичко » 29 юни 2014 13:41

dreben23 написа:Италия си игра добре, като изключим проблемите в атака. Ама има друго нещо, досега не бяха излизали с двойка - Балотели и Имобиле, просто трябваше да рискуват. Коста Рика ако стегнат багажа срещу Гърция тогава ще лъсне истината, не забравяйте, че костариканци биха с най-голям резултат именно Уругвай, все пак има и логика във футбола и на осминафиналите изглеждаха също толкова зле!

Колкото до Суарез, него го следя още от Аякс, там ми харесваше страшно много, сега не чак толкова, но оценявам хубавите неща, които прави- феноменален футболист, но реши ли да се скатае, ще го направи с удоволствие. Пак ви казвам, щом някой е заложил ухапване, значи е свръхсъмнително, както си остава съмнение в мен с кого аджаба говорят главните съдии в слушалките по време на мач, откъде можем да сме сигурни, че това са страничните съдии- от никъде! :mrgreen:

Бас ловя, че понякога сменя честотата и си говорят с представители на букмейкърски къщи, ама нема как да ги чуем ние! :mrgreen: Абе хора, има толкова прозрачни неща, не знам как не ги забелязвате! Честно да ви кажа и аз не бях се позамислял за това със слушалките досега, но вчера братчеда веднага го забеляза този кусур и почнах да си давам сметка, че може и да е прав! :lol: По-добре обаче да не си го слагам присърце, иначе трябва да спра да гледам изобщо футбол. Квото е такова, гледат да има повече интерес, затова и резултатите са доста странни понякога. Отдавна съм ги минал тези години, когато бях по-наивен, вече не съм и си търся гнилото навсякъде, щото и навсякъде го има! :)

Просто си си българин, в кръвта ти е винаги да търсиш конспирации. ;)
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот hd29 » 29 юни 2014 14:46

barca4ever написа:
hd29 написа:Така и не разбрах,защо коментатора по БНТ постоянно казваше Хамес на Джеймс Родригес.Изключително дразнещо е.

то и ти си дразнещ, като не разбра че в испаноговорещите страни се произнася Хамес,

Е много си раздразнителен бе,аз от къде да знам,че коментатора е испаноговорящ. :lol:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот защо » 29 юни 2014 14:56

hd29 написа:
barca4ever написа:
hd29 написа:Така и не разбрах,защо коментатора по БНТ постоянно казваше Хамес на Джеймс Родригес.Изключително дразнещо е.

то и ти си дразнещ, като не разбра че в испаноговорещите страни се произнася Хамес,

Е много си раздразнителен бе,аз от къде да знам,че коментатора е испаноговорящ. :lol:


Викаш, щом е българоговорящ, требва да му вика Яков Рачков. :mrgreen:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот hd29 » 29 юни 2014 15:23

защо написа:
hd29 написа:
barca4ever написа:
hd29 написа:Така и не разбрах,защо коментатора по БНТ постоянно казваше Хамес на Джеймс Родригес.Изключително дразнещо е.

то и ти си дразнещ, като не разбра че в испаноговорещите страни се произнася Хамес,

Е много си раздразнителен бе,аз от къде да знам,че коментатора е испаноговорящ. :lol:


Викаш, щом е българоговорящ, требва да му вика Яков Рачков. :mrgreen:

"Викам'' да му ''вика'',както е написано на гърба му и както го знаем всички,а не да се прави на много умен,че е пълна скръб.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот matador1 » 29 юни 2014 15:25

hd29 написа:
защо написа:
hd29 написа:
barca4ever написа:
hd29 написа:Така и не разбрах,защо коментатора по БНТ постоянно казваше Хамес на Джеймс Родригес.Изключително дразнещо е.

то и ти си дразнещ, като не разбра че в испаноговорещите страни се произнася Хамес,

Е много си раздразнителен бе,аз от къде да знам,че коментатора е испаноговорящ. :lol:


Викаш, щом е българоговорящ, требва да му вика Яков Рачков. :mrgreen:

"Викам'' да му ''вика'',както е написано на гърба му и както го знаем всички,а не да се прави на много умен,че е пълна скръб.


В Колумбия говорят на испански. Испанският се пише с латиница. На испански името на фанелката му се чете "Хамес". Всичко друго е погрешно. Все едно да се казваш "Георги", но да искаш коментаторът да ти чете името "Джордж", което е грешно. Ся схвана ли? Грешат тия дето го наричат "Джеймс".
Последна промяна от matador1 на 29 юни 2014 15:37, променено общо 1 път.

Spiro Spirov
Мнения: 106
Регистриран на: 24 юни 2014 01:24
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот Spiro Spirov » 29 юни 2014 15:36

Ако "Хамес" e "Джеймс", ще трябва и всеки "Хавиер" да го преименуваме на "Джавиер". :mrgreen:

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот hd29 » 29 юни 2014 15:57

matador1 написа:
В Колумбия говорят на испански. Испанският се пише с латиница. На испански името на фанелката му се чете "Хамес". Всичко друго е погрешно. Все едно да се казваш "Георги", но да искаш коментаторът да ти чете името "Джордж", което е грешно. Ся схвана ли? Грешат тия дето го наричат "Джеймс".

На испански може да се чете и Хименес мен това не ме интересува.Важно е как се произнася името JAMES в България,а именно ДЖЕЙМС.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот hd29 » 29 юни 2014 16:01

Spiro Spirov написа:Ако "Хамес" e "Джеймс", ще трябва и всеки "Хавиер" да го преименуваме на "Джавиер". :mrgreen:

А ти къде прочете името Хамес тук James Rodríguez


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта