СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2014 12:02

По-добрият в момента отбор спечели. Уругвай отново не впечатлиха с нищо, а липсата на Суарес ги направи още по-беззъби. Колумбия в голяма част от мача също не бяха особено зрелищни, но головете бяха хубави (първият се нарежда до тези на РВП с глава срещу Испания и на Кейхил). Очаквам Бразилия - Колумбия да е интригуващ мач - Колумбия не са по-слаби от Чили, така че домакините може би отново ще имат затруднения.
Последна промяна от Udoji90 на 29 юни 2014 17:05, променено общо 3 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот Долгопол » 29 юни 2014 12:03

Udoji90 написа:липсата на Суарес ги направи още по-беззъби.


:lol:
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот dreben23 » 29 юни 2014 12:07

Справедливостта възтържествува- Уругвай не бяха въобще за осминафинали, ама като ви разпрявям, че не струват, някои се смееха! :) Бразилците са същите слабаци, ама и техният ред ще дойде, убеден съм!

Усеща се и друго, че тези елиминации няма да са кой знае какво без силните европейски отбори. :(
Спокойно днес Холандия може да си замине срещу Мексико, щото и тяхната е доста съмнителна. Истината е, че ако немците се напънат не виждам кой ще им се противопостави до края, ай дано това да е Алжир и да ме опровергаят! :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2014 12:07

Долгопол написа:
Udoji90 написа:липсата на Суарес ги направи още по-беззъби.

:lol:

Хахаха, чак сега осъзнах как прозвуча. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот dreben23 » 29 юни 2014 12:11

А не мислите ли, че не е преценил съотборниците си колко са зле и не е решил да напусне сам официално :mrgreen: , щото тая история с ухапването си е свръхсъмнителна както и да го погледнеш. Щом излязоха печалбите на хората заради нея, какво да говорим повече?
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот smoothc » 29 юни 2014 12:14

dreben23 написа:А не мислите ли, че не е преценил съотборниците си колко са зле и не е решил да напусне сам официално :mrgreen: , щото тая история с ухапването си е свръх съмнителна както и да го погледнеш. Щом излязоха печалбите на хората заради нея, какво да говорим повече?

Глупости! Суарес е играч,който винаги иска да играе и да бележи,той просто гори в играта.Един от най-мотивираните футболисти в съвременния футбол.
Той е такъв тип характер,че дори и да не отбележи,той пак ще има съществена роля в успеха,просто защото е един от малкото нападатели в света,които освен перфектен голмайсторски нюх,притежават и страхотно чувство за създаване на положения/асистенции.
Последна промяна от smoothc на 29 юни 2014 12:24, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2014 12:17

Нищо съмнително не виждам и аз - просто не умее да се сдържа, а прави глупости. А Уругвай и според мен бяха зле още в групата - честно казано още ми звучи изненадващо, че биха Англия и Италия.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот matador1 » 29 юни 2014 12:19

dreben23 написа:Справедливостта възтържествува- Уругвай не бяха въобще за осминафинали, ама като ви разпрявям, че не струват, някои се смееха! :) Бразилците са същите слабаци, ама и техният ред ще дойде, убеден съм!

Усеща се и друго, че тези елиминации няма да са кой знае какво без силните европейски отбори. :(
Спокойно днес Холандия може да си замине срещу Мексико, щото и тяхната е доста съмнителна. Истината е, че ако немците се напънат не виждам кой ще им се противопостави до края, ай дано това да е Алжир и да ме опровергаят! :lol:


Определено пък Англия и Италия съвсем не бяха за осминафинали. Англия даже за групите не беше.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот smoothc » 29 юни 2014 12:20

Udoji90 написа:Нищо съмнително не виждам и аз - просто не умее да се сдържа, а прави глупости. А Уругвай и според мен бяха зле още в групата - честно казано още ми звучи изненадващо, че биха Англия и Италия.

Една от основните причини е точно Луис Суарес и неговото влияние върху отбора!
Два мача с него-спечелиха,два мача без него-загубиха.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Колумбия - Уругвай (осминафинал) - 2:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2014 12:21

smoothc написа:
Udoji90 написа:Нищо съмнително не виждам и аз - просто не умее да се сдържа, а прави глупости. А Уругвай и според мен бяха зле още в групата - честно казано още ми звучи изненадващо, че биха Англия и Италия.

Една от основните причини е точно Луис Суарес и неговото влияние върху отбора!
Два мача с него - спечелиха, два мача без него - загубиха.

Така е, напълно съм съгласен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта