СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот dunavfc » 27 юни 2014 01:33

RedeviL написа:
CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:Мега слаба Русия, даже не се и опитаха да превкусят победата, жалка история.

Абсолютно безидейни в атака през второто полувреме! Имаше някои спорни моменти, но като цяло вината си е изцяло на футболистите в червено.. В този ред на мисли не разбрах много-много какъв беше проблема на Капело след края!

П.П. Иначе се радвам, че едно отпадане на отбор от първенството все пак може да стопли толкова много дребни душички! Изключително тудна дарба, която се среща само тези ширини.. :mrgreen:


Убеден съм, че твоята свята и чиста душа, щеше да ридае, ако САЩ бяха отпаднали днес...Типично за нашите ширини - "Присмял се хърбел на щърбел"/ Като критикуваш някого или нещо, поне се питай, дали ти си нещо по- различен...

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот RedeviL » 27 юни 2014 01:35

YANTRA_FOREVER написа: На тичане и физика вече са загубили мача 8-) ще видим дали все пак ще успеят да покажат достатъчно класа, но се надявам, че не.

Не може да си сериозен, особено за физиката.. :mrgreen: Дай да гледаме реално на нещата! Алжирчетата се раздадоха, но срещу немската машина всякакви шансове за победа са просто изключени! Класата е толкова различна, че Германия спокойно може да си позволи да спести от силите си за 1/4 финалите..

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот RedeviL » 27 юни 2014 01:38

dunavfc написа:
RedeviL написа:
CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:Мега слаба Русия, даже не се и опитаха да превкусят победата, жалка история.

Абсолютно безидейни в атака през второто полувреме! Имаше някои спорни моменти, но като цяло вината си е изцяло на футболистите в червено.. В този ред на мисли не разбрах много-много какъв беше проблема на Капело след края!

П.П. Иначе се радвам, че едно отпадане на отбор от първенството все пак може да стопли толкова много дребни душички! Изключително тудна дарба, която се среща само тези ширини.. :mrgreen:


Убеден съм, че твоята свята и чиста душа, щеше да ридае, ако САЩ бяха отпаднали днес...Типично за нашите ширини - "Присмял се хърбел на щърбел"/ Като критикуваш някого или нещо, поне се питай, дали ти си нещо по- различен...

Ако щеш ми вярвай, даже им стисках палци да се класират на мястото на Гана или Португалия! Симпатичен отбор имат, а и начело с Клинсман започват да ми харесват.. Иначе това с терористите беше шега.. Никога не бих си позволил да смесвам спорта с политиката на правителствата! ;)

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 27 юни 2014 01:41

RedeviL написа:
YANTRA_FOREVER написа: На тичане и физика вече са загубили мача 8-) ще видим дали все пак ще успеят да покажат достатъчно класа, но се надявам, че не.

Не може да си сериозен, особено за физиката.. :mrgreen: Дай да гледаме реално на нещата! Алжирчетата се раздадоха, но срещу немската машина всякакви шансове за победа са просто изключени! Класата е толкова различна, че Германия спокойно може да си позволи да спести от силите си за 1/4 финалите..

Класата ми е ясна, но за физиката съм прав. Алжирците имат супер добра подготовка, макар че и Германия ми изглежда доста свежа. Ще ги видим де, но със сигурност нищо няма да пестят в Бундестима, за да не си спестят няколко нощувки по хотелите.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот dunavfc » 27 юни 2014 01:42

RedeviL написа:
dunavfc написа:
RedeviL написа:
CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:Мега слаба Русия, даже не се и опитаха да превкусят победата, жалка история.

Абсолютно безидейни в атака през второто полувреме! Имаше някои спорни моменти, но като цяло вината си е изцяло на футболистите в червено.. В този ред на мисли не разбрах много-много какъв беше проблема на Капело след края!

П.П. Иначе се радвам, че едно отпадане на отбор от първенството все пак може да стопли толкова много дребни душички! Изключително тудна дарба, която се среща само тези ширини.. :mrgreen:


Убеден съм, че твоята свята и чиста душа, щеше да ридае, ако САЩ бяха отпаднали днес...Типично за нашите ширини - "Присмял се хърбел на щърбел"/ Като критикуваш някого или нещо, поне се питай, дали ти си нещо по- различен...

Ако щеш ми вярвай, даже им стисках палци да се класират на мястото на Гана или Португалия! Симпатичен отбор имат, а и начело с Клинсман започват да ми харесват.. Иначе това с терористите беше шега.. Никога не бих си позволил да смесвам спорта с политиката на правителствата! ;)


Ти пък, ако щеш вярвай, аз исках Португалия да измести САЩ, въпреки, че беше почти невъзможно, заради Роналдо ;)

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот Soulen » 27 юни 2014 01:44

Аз предпочитах алжирците, но пък Русия и Германия щеше да е по-хубав мача нищо, че немската машина щеше да ги бие с 3-4 гола разлика :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот RedeviL » 27 юни 2014 01:48

YANTRA_FOREVER написа:
RedeviL написа:
YANTRA_FOREVER написа: На тичане и физика вече са загубили мача 8-) ще видим дали все пак ще успеят да покажат достатъчно класа, но се надявам, че не.

Не може да си сериозен, особено за физиката.. :mrgreen: Дай да гледаме реално на нещата! Алжирчетата се раздадоха, но срещу немската машина всякакви шансове за победа са просто изключени! Класата е толкова различна, че Германия спокойно може да си позволи да спести от силите си за 1/4 финалите..

Класата ми е ясна, но за физиката съм прав. Алжирците имат супер добра подготовка, макар че и Германия ми изглежда доста свежа. Ще ги видим де, но със сигурност нищо няма да пестят в Бундестима, за да не си спестят няколко нощувки по хотелите.

Няма как да имат тази физика на немците, които могат да пресират противника по целия терен в почти целия период от мача! Да не говорим, че спестиха доста сили в срещите срещу Гана и САЩ.. Алжир направи добро представяне, но са дотук!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот Player » 27 юни 2014 02:06

Иначе Русия с нищо не заслужаваше да продължи, дори с тази си игра не заслужава да е на световното. Срещу затворен отбор и нито един опит за далечен удар... Много бавни и много предвидими с тези центрирания...Играта им е пълна скръб.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот GOLEADOR » 27 юни 2014 02:26

На световното в Испания през 1982 Алжир би Германия с 2:1!Но това бе в групите и не попречи на немците да стигнат до финала.Ако сега нещата се повторят ще означава край на немските мечти за световна титла.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dZsPNFUacfQ[/youtube]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

ivailo1403
Мнения: 327
Регистриран на: 06 юли 2013 11:12
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот ivailo1403 » 27 юни 2014 02:34

GOLEADOR написа:На световното в Испания през 1982 Алжир би Германия с 2:1!Но това бе в групите и не попречи на немците да стигнат до финала.Ако сега нещата се повторят ще означава край на немските мечти за световна титла.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dZsPNFUacfQ[/youtube]

Всеки ден не е Великден.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта