Кои отбори ви липсват?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот tomba » 26 юни 2014 18:31

На финали отиват тези който са заслужили.Не виждам с какво да липсват сърби,шведи,парагвайци и т.н.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот matador1 » 26 юни 2014 18:55

tomba написа:На финали отиват тези който са заслужили.Не виждам с какво да липсват сърби,шведи,парагвайци и т.н.


Защото като гледам някои отбори, определено становището ти не е съвсем правилно. Отделно да ти липсват и да са заслужили е друго.

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот tomba » 26 юни 2014 19:03

matador1 написа:
tomba написа:На финали отиват тези който са заслужили.Не виждам с какво да липсват сърби,шведи,парагвайци и т.н.


Защото като гледам някои отбори, определено становището ти не е съвсем правилно. Отделно да ти липсват и да са заслужили е друго.

То по тая логика да си направим първенство на липсващите отбори,Китай-щото са най-многолюдна страна,Индия-щото са още повече :) .....
Виж Коста Рика ми стоплиха сърцето.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот rebel » 26 юни 2014 19:35

Ямайка, Куба и Нова Зеландия

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 юни 2014 20:07

Red_Neck написа:Липсват истински подготвените и мотивирани Испания, Италия и Англия!
Голямата пара година след година убива велик турнир като СП. Повечето играчи на Европейските отбори се влачат като мърди - изиграли вече по 70-80 мача за сезона, скъпоплатени и изхабени :(
Жалко ...

Големите звезди на южноамериканските отбори - Неймар, Оскар, Кавани, Суарес, Меси, Агуеро ... да не ги изброявам всичките, сигурно играят само по няколко мача на Луната, където и гравитацията е много по-малка... ;)
По темата: Никой не ми липсва (в т.ч. нашите глезльовци). Щом като точно тези 32 отбора са се класирали за това СП, значи те са най-добрите (поне на този етап)... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот smoothc » 26 юни 2014 20:14

Щом като точно тези 32 отбора са се класирали за това СП, значи те са най-добрите (поне на този етап)...

Това е страшно относително ;)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 юни 2014 20:17

Gil-galad написа:Също така Швеция и Уелс - друго ще е да гледаме най-добрите играчи на Сввтовното, та дори националните им отбори да са слабички какъвто определено е случая при Златан и Бейл...

Алфредо ди Стефано, Джордж Бест, Райън Гигс, Ласло Кубала, Ерик Кантона, Бернд Шустер...никога не са играли на СП, така че отсъствието на Златен и Гарет едва ли е толкова голяма трагедия ... 8-)

http://football24.bg/novina/115335-top- ... pyrvenstvo
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 юни 2014 20:22

smoothc написа:
Щом като точно тези 32 отбора са се класирали за това СП, значи те са най-добрите (поне на този етап)...

Това е страшно относително ;)

Ами хората не са измислили (поне засега) по-точен и по-справедлив критерий от квалификациите... Ако имаш някаква идея - сподели я, крайно време е да имаме и българин - нобелист... 8-)
П.П. Един жокер за размисъл: "аутсайдерът" Коста Рика и трите бивши световни шампиони в "групата на смъртта" на това СП. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот Tobacco » 26 юни 2014 21:53

Хипотетично възможно ли е Великобритания да участва на Световно първенство,както го направи на олимпиадата в Лондон? :roll:
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
shwepi
Мнения: 536
Регистриран на: 05 яну 2010 17:03
Skype: shwepi
Контакти:

Re: Кои отбори ви липсват?

Мнениеот shwepi » 26 юни 2014 21:59

Липса ми България но пък не бяхме готови да ходим там. Много ще ми е интересна в Македония ако те се бяха класирали каво ли щеше да пише пресата там.
doktora25 написа: Ако е въпрос ние надиграхме Италия и в двата мача и ако бяхме взели 6 т. от тях щяхме да се класираме на тяхното място. Интересен въпрос е дали щяхме да се представим по-добре в групата.

Суарез ако беше ухапал някой от нашите нямаше да има писмо до ФИФА а направление за лицево челюстна хирургия.
39 PFC CSKA Sofia BUL 25 0 98 41 16 41 140 144 98 -4
:?:
147 PFC CSKA-Sofia JSC BUL 4 0 16 8 1 7 29 28 17 1
:!:


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта