СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот matador1 » 26 юни 2014 21:33

Германия не прави шмекерии, които са типични за италянците. Естествено, че ще играят честно.

Играха по-добре отколкото при Гана. Можеше да бият с повече.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот doktora25 » 26 юни 2014 21:39

Прогнозата ми се оправда на 90%, победа с гол разлика и познат голмайстор. Това, което не ми хареса в мача и ме притеснява за елиминациите с оглед налагането на тази защитна 4-рка (с малки изключения) в трети пореден мач е липсата на достатъчно качествени бекове, които да балансират отбора в защита и атака. Нито защитата е достатъчно стабилна (особено при 4-1-4-1), нито Хьоведес и Боатенг могат да бъдат с каквото и да е полезни при организирането на атаките, а с това и нападателната нощ на офанзивните играчи намалява. Не разбирам защо не започва някой от Дурм или Гроскройц. Особено вторият има вече много мачове зад гърба си и еднакво добре може да играе като бек и крило. Точно този мач бе момента, в който да се пробват тези играчи.
Йозил е неузнаваем от началото на турнира. И Подолски не ми хареса.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 26 юни 2014 21:54

Имам едни опасения относно Германия и те са свързани с евентуално отпадане на 1/8 финалите.Не искам да звучи пророчески,но за мен лично има нещо сбъркано в тяхната настройка и тактическа схема(което между другото забелязвам точно за трети път),но ще го запазя за себе си!
Германия е под сериозна заплаха,в това съм убеден със сигурност!
Последна промяна от smoothc на 26 юни 2014 21:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 26 юни 2014 21:54

Браво на германците, очаквам този път да станат световни шампиони, заслужават го още отдавна, дано този Мондиал е техен.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот rhaegar » 26 юни 2014 21:56

smoothc написа:Имам едни опасения относно Германия и те са свързани с евентуално отпадане на 1/8 финалите.Не искам да звучи пророчески,но за мен лично има нещо сбъркано в тяхната настройка и тактическа схема(което между другото забелязвам точно за трети път),но ще го запазя за себе си!
Германия е под сериозна заплаха,в това съм убеден със сигурност!


На 1/8 ще е трудно, с оглед на съперниците. Но дано си прав де :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот Der Führer » 26 юни 2014 22:35

doktora25 написа:Прогнозата ми се оправда на 90%, победа с гол разлика и познат голмайстор. Това, което не ми хареса в мача и ме притеснява за елиминациите с оглед налагането на тази защитна 4-рка (с малки изключения) в трети пореден мач е липсата на достатъчно качествени бекове, които да балансират отбора в защита и атака. Нито защитата е достатъчно стабилна (особено при 4-1-4-1), нито Хьоведес и Боатенг могат да бъдат с каквото и да е полезни при организирането на атаките, а с това и нападателната нощ на офанзивните играчи намалява. Не разбирам защо не започва някой от Дурм или Гроскройц. Особено вторият има вече много мачове зад гърба си и еднакво добре може да играе като бек и крило. Точно този мач бе момента, в който да се пробват тези играчи.
Йозил е неузнаваем от началото на турнира. И Подолски не ми хареса.

Лам също е посредствен вече трети пореден мач . Днес направо ми скъса нервите . Опропасти поне 4-5 контри с неправилни решения . Никакъв поглед върху играта .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот stefani » 27 юни 2014 00:49

Много слаб мач
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот matador1 » 27 юни 2014 09:30

smoothc написа:Имам едни опасения относно Германия и те са свързани с евентуално отпадане на 1/8 финалите.Не искам да звучи пророчески,но за мен лично има нещо сбъркано в тяхната настройка и тактическа схема(което между другото забелязвам точно за трети път),но ще го запазя за себе си!
Германия е под сериозна заплаха,в това съм убеден със сигурност!


Едва ли. На 1/8 са с Алжир. Някак не вярвам да паднат толкова зле. На 1/4 финал може да имат голями проблеми, защото са с Франция. Не забравяйте обаче, че на предното първенство Германия показа проблеми в групавата фаза, а после лесно размаза Аржентина и Англия. Те разбира се не могат да се сравняват с днешна Франция.

Чудя се кой би предпочел бразилците и франсетата да дигнат купата.

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот frente atleti » 27 юни 2014 17:22

doktora25 написа:Прогнозата ми се оправда на 90%, победа с гол разлика и познат голмайстор. Това, което не ми хареса в мача и ме притеснява за елиминациите с оглед налагането на тази защитна 4-рка (с малки изключения) в трети пореден мач е липсата на достатъчно качествени бекове, които да балансират отбора в защита и атака. Нито защитата е достатъчно стабилна (особено при 4-1-4-1), нито Хьоведес и Боатенг могат да бъдат с каквото и да е полезни при организирането на атаките, а с това и нападателната нощ на офанзивните играчи намалява. Не разбирам защо не започва някой от Дурм или Гроскройц. Особено вторият има вече много мачове зад гърба си и еднакво добре може да играе като бек и крило. Точно този мач бе момента, в който да се пробват тези играчи.
Йозил е неузнаваем от началото на турнира. И Подолски не ми хареса.

Да докторе , а идва мач с убиеца на Германия - пустините лисици ;) !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП 2014: САЩ - Германия (Група G) - 0:1 FT

Мнениеот Eminem » 28 юни 2014 01:52

Германия цял мач се лигавеше.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта