Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ros » 25 юни 2014 01:25

Всички сте видели поредното канибалско изпълнение на уругваеца Луис Суарес днес. От ФИФА са заявили, че ще разследват случилото се и по всяка вероятност ще се окаже, че потното рамо/врат на Киелини е едно от последните вълнуващи моменти за "Канибала" които ще му се случат на първенството в Бразилия. Подкрепяте ли такова наказание и ако не какво според вас трябва да е то?
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Червени_шампиони » 25 юни 2014 01:29

Голям страх ви тресе всички от тоя Суарез и Ливърпул ей. Нещо много се притесниха някои хора, че ще им се объркат сметките на отборчетата.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
GeN0
Мнения: 39
Регистриран на: 19 юни 2014 15:56
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот GeN0 » 25 юни 2014 01:33

Суарес най вероятно ще остане до края на първенството. Но към плюенето от ФИФА трябва да забранят и хапането, и всякакви подобни прояви. За да има ясно определени наказания за подобен род действия на терена.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ros » 25 юни 2014 01:35

Червени_шампиони написа:Голям страх ви тресе всички от тоя Суарез и Ливърпул ей. Нещо много се притесниха някои хора, че ще им се объркат сметките на отборчетата.

Тук не говорим за страх от някого като футболист или като състезател на даден отбор. Тук говорим за човешкото и животинското във футбола. Трябва ли такива прояви на бруталност да са част от спорта?
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

motg
Мнения: 638
Регистриран на: 06 апр 2009 19:43
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот motg » 25 юни 2014 01:38

Не би трябвало да го наказват, ако го няма ясно изнесено като правило, както е с плюенето.
Ако ще го разглеждат по видеозапис, като неспортменска проява трябва да е 3мача, но по тази логика могат да накажат и Киелини за 2мача, защото умишлено удари Суарез с лакът.

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Raid » 25 юни 2014 01:39

Червени_шампиони написа:Голям страх ви тресе всички от тоя Суарез и Ливърпул ей. Нещо много се притесниха някои хора, че ще им се объркат сметките на отборчетата.

1. Ливърпул да не би да играе на Световното, че някой да се страхува? Освен това ще го продавате на Барса, тъй че не би трябвало да се притеснявате.
2. Не вярвам, че някой тук се притеснява, че Суарес ще обърка сметките на Колумбия. Не че не може, ама дай-хард фенове на Колумбия нещо не съм забелязал тук.
3. Канибалът да ходи дегустатор в кланица. Двегодишен бан е ОК. Не че не трябва да е доживотен, ама май не може.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот HoUs4oOL » 25 юни 2014 01:41

Максимум 3 мача,НО след края на световното.
Рейтинга на световното ще падне много без Луис,добре знаем,че много хора го гледат само заради гениите на Меси и Крал Луи. ;)
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

motg
Мнения: 638
Регистриран на: 06 апр 2009 19:43
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот motg » 25 юни 2014 01:45

Raid написа:
Червени_шампиони написа:Голям страх ви тресе всички от тоя Суарез и Ливърпул ей. Нещо много се притесниха някои хора, че ще им се объркат сметките на отборчетата.

1. Ливърпул да не би да играе на Световното, че някой да се страхува? Освен това ще го продавате на Барса, тъй че не би трябвало да се притеснявате.
2. Не вярвам, че някой тук се притеснява, че Суарес ще обърка сметките на Колумбия. Не че не може, ама дай-хард фенове на Колумбия нещо не съм забелязал тук.
3. Канибалът да ходи дегустатор в кланица. Двегодишен бан е ОК. Не че не трябва да е доживотен, ама май не може.


Това си е нормална провокация, доста по невинна от плюенето, според мен и удара без топка.
С какво един Пепе срещу Хетафе си изкара 6 мача наказание, а за Суарез искаш 2 години :?:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот wolf » 25 юни 2014 01:48

motg написа:
Raid написа:
Червени_шампиони написа:Голям страх ви тресе всички от тоя Суарез и Ливърпул ей. Нещо много се притесниха някои хора, че ще им се объркат сметките на отборчетата.

1. Ливърпул да не би да играе на Световното, че някой да се страхува? Освен това ще го продавате на Барса, тъй че не би трябвало да се притеснявате.
2. Не вярвам, че някой тук се притеснява, че Суарес ще обърка сметките на Колумбия. Не че не може, ама дай-хард фенове на Колумбия нещо не съм забелязал тук.
3. Канибалът да ходи дегустатор в кланица. Двегодишен бан е ОК. Не че не трябва да е доживотен, ама май не може.


Това си е нормална провокация, доста по невинна от плюенето, според мен и удара без топка.
С какво един Пепе срещу Хетафе си изкара 6 мача наказание, а за Суарез искаш 2 години :?:

Остави го, за бруталното чупене на крака на Едуардо дадоха на дървосекача 10на мача доколкото си спомням наказание. Едно захапване и голяяям проблем. Някой да е пострадал като при брутално влизане? Не нали? Но влизането го намирате за нормално, плюнката също.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот dunavfc » 25 юни 2014 01:51

Суарез, колкото е гениален футболист, толкова и отвратителен урод като човек ...Да направиш една малоумна простотия веднъж е човешко, да го направиш за втори път и то на световно първенство е висша степен на олигофрения. Не знам, умствено изоставен ли е, мазохист ли е , иска да се направи на интересн ли, но просто е мега скандален и неадекватен.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта