Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ros » 25 юни 2014 16:45

Посочи ми един спорт, в който хапането е част от правилата или поне е описано като възможно нарушение... Просто няма НОРМАЛЕН ЧОВЕК, КОЙТО МОЖЕ ДА СИ ПОМИСЛИ ЧЕ ВАРИАНТ ЗА НАРУШЕНИЕ Е ЖИВОТИНСКИ ДА СЕ НАСИЛИШ И ДА СЕ ОПИТВАШ ДА ПРЕГРИЗВАШ НЕЧИЙ ВРАТ. Аз така си мисля. А ти си защитавай Суарес колкото искаш
И още нещо... скоро може на някой да му хрумне да изнасилва съперници и някой да го оправдава, защото този вид нарушение (разбирай разкъсвания) не са толкова болезнени и брутални като фрактурите. Нали разбираш че има нещо сериозно сбъркано в Суарес
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот McLovin » 25 юни 2014 17:47

ros написа:Посочи ми един спорт, в който хапането е част от правилата или поне е описано като възможно нарушение... Просто няма НОРМАЛЕН ЧОВЕК, КОЙТО МОЖЕ ДА СИ ПОМИСЛИ ЧЕ ВАРИАНТ ЗА НАРУШЕНИЕ Е ЖИВОТИНСКИ ДА СЕ НАСИЛИШ И ДА СЕ ОПИТВАШ ДА ПРЕГРИЗВАШ НЕЧИЙ ВРАТ. Аз така си мисля. А ти си защитавай Суарес колкото искаш
И още нещо... скоро може на някой да му хрумне да изнасилва съперници и някой да го оправдава, защото този вид нарушение (разбирай разкъсвания) не са толкова болезнени и брутални като фрактурите. Нали разбираш че има нещо сериозно сбъркано в Суарес

Ок, явно само за мен е много по-нечовешко, животинско и постъпка на същински изверг да прекратиш кариерата на човек, да изпиташ желание да му нанесеш тежки телесни повреди и като цяло да му съсипеш живота, от колкото да ухапеш някой. Не да се опитваш да му прегризеш врата, а да го ухапеш. Щото ако тръгнем да преекспонираме нещата няма да се спрем скоро. И не защитавам Суарес, виня лицемерите и псевдоетиците, които винаги гледат нещата от позицията, която им отърва и която е популярна на момента. Суарес е за наказание и ще го получи, но колко ще е адекватно то? Кийн получава 8 мача наказание, защото прекратява футболната кариера на колега абсолютно нарочно, без капка огризение и съжаление, дори го описва в книгата си и гордо заявява, че е искал да направи точно това. Пепе когато откачи и започна да рита човек на земята получи 10 мача. Суарес ухапа и получи 10 мача. Благодаря. Правдата възтържествува. Пикам ви на морала и етиката.
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот stoper » 25 юни 2014 17:51

iliyan написа:Вие правите ли разлика между ФИФА , УЕФА и ФА ?!
Защото наказанието което отнесе е от ФА. Сега говорим за ФИФА !
Всички сте шофьори и с това ще ви дам пример -
Превишаваш скоростта многократно в БГ и за всяко превишаване си отнасяш глоба както си е му е реда.
Излизаш в чужбина и там същото те хващат , че вместо да си караш като всички ти летиш ниско , но наказанието ти няма нищо общо с тези в БГ.
Иначе казано ще бъдеш наказан все едно нарушаваш правилника за първи път.
За ФИФА това е първо провинение на Суарез. Хора ползвайте това на раменете си !

ФА е член на УЕФА, а УЕФА е част от структурата на ФИФА. Разбира се, че последните ще вземат в предвид всякакви нарушения случили се под надзора на другите две.

Единствената причина, всяко нарушение в чужбина да е само парично и да е като за първи път, е, че всяка страна има своя точкова и наказателна система.
За другата държава ти си никой, нито ги интересува да те превъзпитват, нито ги интересува да те наказват (по начин различен от финансов).
Суарес е част от ФИФА.

Но нека не претоварвам това на раменете си, да видим какво ще е наказанието и дали ще е като за първо, пък тогава ще говорим.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот stefani » 25 юни 2014 18:57

2 години за "Канибала" :lol: :lol: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Да те ухапят по време на мач.

Мнениеот stefani » 25 юни 2014 19:13

Да те ухапят по време на мач на определено място си е хубаво преживяване :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот matador1 » 25 юни 2014 19:15

[offtopic]Аре ве, не ви ли умръзна. Ся почнаха новите мачове. Нигерия и Аржентина си разменят голове в първите 5 минути. Гледайте кво се случва, забрейте го това. Утре или вдугиден Фифата ще си каже сама какво е решила.[/offtopic]

mimi29
Мнения: 358
Регистриран на: 29 ное 2010 00:14
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот mimi29 » 25 юни 2014 19:36

Мъж да захапе друг мъж трябва да си ..........Да не го удариш ритнеш бушонираш а да го захапеш това е любов :mrgreen: Да ми захапе на мен ........ разбирам го нормално. :mrgreen:
седим си аз у комунизъмъ пубер на 10-12 годинки.
и чувам, че у Италия почнала страстната седмица.
И си викам: тия сигурно се ебът по площадите и никой на никого не отказва.... трее се посети

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Raid » 25 юни 2014 19:38

Всъщност ФИФА ще решат още тази вечер. Няма какво да се дърлим. А на феновете на Ливърпул само ще кажа, че за вас не би трябвало никой да е по-голям от клуба. Ако смятате, че Канибалът допринася за доброто ви име и не заслужава наказание, ОК, аз нямам проблем с това. Само дето никога не бих предпочел Суарес да е в отбор, на който симпатизирам.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот frente atleti » 25 юни 2014 20:24

Невинен трябва да си играе още следващия мач или да бъде наказан за 1-мач ;)
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

buky
Мнения: 6
Регистриран на: 03 юни 2014 23:14
Skype: 0888807837
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот buky » 25 юни 2014 23:09

Решението ще е за не по-малко от 5 срещи,защото нямат време да осигурят звероукротител за иначе готиния играч!!!
Ако е в САЩ,няма да го накажат,но задължително ще играе с намордник!!!Да се смеем или да плачем???


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта