СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist



Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 22 юни 2014 10:38

От това, което гледах, Босна беше поредния отбор с кондиционни проблеми. Нигерия стояха по-добре физически и имаха доста пространства. Но не се знаеше ако не бяха отменили голаа на Джеко. Пак решаващи издънки на съдиите вчера.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16849
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 22 юни 2014 12:30

Босна бяха порязани - отмененият гол на Джеко не беше от засада, а поне за мен остават и доста съмнения за нарушение на Еменике срещу Спахич при гола за Нигерия. Като оставим настрана тези моменти, мачът беше доста интересен, като Нигерия според мен бяха по-добрият отбор. Първата част беше двуостра и горе-долу равностойна, но втората беше за африканците. Стабилни бяха отзад и много опасни на контра. Бяха много остри по фланговете, докато на Босна им липсваше ширина. Реално бяха без ляво крило, тъй като Лулич този път започна като ляв бек, доколкото видях. Като излезе Хайрович, останаха и без дясно крило. Не създадоха почти нищо през втората част, с изключение на двете положения на Джеко накрая, като и при двете нападателят според мен наруши правилата. Ще се радвам Нигерия да бият Аржентина и да ги изпреварят, макар че ще им бъде трудно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Мнениеот Sardukar » 22 юни 2014 12:41

Много съм разочарован от Босна :( Не мога да си обясня защо смениха нагласата си за игра точно на мондиала. Всичките квалификации играеха с двама нападатели, а стила на игра беше атакуващ. Идва първенството и всичко свършва! Това е неприемливо! Още в първият двубой с/у Аржентина се видя, че това Не е същата Босна, но се надявах за мача с Нигеря да покажат колко добър отбор са!
Съдийската бригада също бяха много слаби. Не знам, защо трябва да има съдии само заради мястото, от което са?!?
Все пак се радвам за Нигерия. С всеки изминал мач този отбор ще показва по-силни игри, сигурен съм! Видно е, че при някои играчи липсва игровата практика през сезона и това им пречи. Но са много, много солиден отбор. Особено, ако играта е по-свободна. Стискам им палци да продължат и да спрат Франция!


ПП Прекалено много съдийски грешки, а е още груповата фаза....
Последна промяна от Sardukar на 22 юни 2014 12:51, променено общо 1 път.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Мнениеот doktora25 » 22 юни 2014 12:45

Udoji90 написа:Босна бяха порязани - отмененият гол на Джеко не беше от засада, а поне за мен остават и доста съмнения за нарушение на Еменике срещу Спахич при гола за Нигерия. Като оставим настрана тези моменти, мачът беше доста интересен, като Нигерия според мен бяха по-добрият отбор. Първата част беше двуостра и горе-долу равностойна, но втората беше за африканците. Стабилни бяха отзад и много опасни на контра. Бяха много остри по фланговете, докато на Босна им липсваше ширина. Реално бяха без ляво крило, тъй като Лулич този път започна като ляв бек, доколкото видях. Като излезе Хайрович, останаха и без дясно крило. Не създадоха почти нищо през втората част, с изключение на двете положения на Джеко накрая, като и при двете нападателят според мен наруши правилата. Ще се радвам Нигерия да бият Аржентина и да ги изпреварят, макар че ще им бъде трудно.

Така е, ако един отбор иска да постигне някакви успехи първо трябва да се научи да играе успешно с човек по малко (11 срещу 12) и едва когато се легитимира на европейската и световната сцена тогава съдиите ще почнат да му помагат (пречейки на други новаци).
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44050
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Мнениеот rhaegar » 22 юни 2014 15:08

Че то новаци на национално ниво не останаха :lol:

Жалко за Босна, но те наистина не показаха нищо от това, което играеха в квалификациите. Срещу Аржентина беше разбираемо да играят по-затворено, но защо снощи не играха в обичайния си стил, може да каже само треньорът им.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12843
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Мнениеот Eminem » 22 юни 2014 17:33

Писна ми от тези некадърни съдии. Как по дяволите ги избират ? Този некадърник моментално трябва да бъде уволнен и да ходи да свири на мачове между делфини. Босна загуби само и единствено заради този глупак, който вдигна засада. Сляп ли е ?

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6860
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №29, Нигерия - Босна и Херцег. (Група F)- 1:0 FT

Мнениеот veni__85 » 22 юни 2014 21:28

Не съм гледал мача ,, гледах само по-новите отменения гол на Босна и нарушението на нигерийците при техния гол. Съдиите решиха мача , напълно безпристрстен съм и за двата отбора. В последния мач от групата очаквам Х между Аржентина и Нигерия.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта