СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот smoothc » 21 юни 2014 00:20

blue avalanche написа:Французите ритнаха две "умрели кученца"!Голяма работа...
Швейцарците някакъв футболен гранд ли са?Да не съм пропуснал техния супермега възход???

Швейцария е прогресиращ отбор,отбор който е без загуба в СК за СП 2014,отбор който играе на трето поредно първенство и не на последно място-техен треньор е страхотният Отмар Хитцфелд.
Гледай си прехвалените бразилци и не се меси,където не ти е работа ;)

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот PFK_Levski » 21 юни 2014 00:30

blue avalanche написа:Французите ритнаха две "умрели кученца"!Голяма работа...
Швейцарците някакъв футболен гранд ли са?Да не съм пропуснал техния супермега възход???


Не е нужно да хейтваш.
Никой не очакваше от Франция такава игра..... това е нова Франция, млада Франция..... жадни за успехи играчи.
3:0 с Хондурас и 5:2 с Швейцария ...... Хондурас не завършиха ли пред Коста Рика в квалификациите за световното ? Същите квалификации, които Мексико едва премина........ Айде по-полека с това кои отбори са слаби и кои не! Докато Испания и Англия се излагат ( заедно с Италия, която най-вероятно ще гледа по телевизора останалата част от мондиала) , Франция показва, че ще се бори за нещо повече .... заедно с Холандия и Германия .... аз се надявам и Португалия да покажат друго лице и да преминат групите.... ще видим. Едно голямо браво на Франция! Не омаловажавай успеха!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 юни 2014 00:32

smoothc написа:
blue avalanche написа:Французите ритнаха две "умрели кученца"!Голяма работа...
Швейцарците някакъв футболен гранд ли са?Да не съм пропуснал техния супермега възход???

Швейцария е прогресиращ отбор,отбор който е без загуба в СК за СП 2014,отбор който играе на трето поредно първенство и не на последно място-техен треньор е страхотният Отмар Хитцфелд.
Гледай си прехвалените бразилци и не се меси,където не ти е работа ;)

Да,бе...В супермегасилната група от Словения,Кипър,Исландия,Албания и Норвегия!!! :mrgreen:
Въх...
Играели на 3-то първенство...Я ги сравни с Франция...И пак ми разкажи за чутовния подвиг на французите срещу "умрелите кученца".
Напълно възможно е "прогресиращите" швейцарци да си тръгнат.Барабар със страхотния Хитцфелд! :mrgreen:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 юни 2014 00:35

PFK_Levski написа:
blue avalanche написа:Французите ритнаха две "умрели кученца"!Голяма работа...
Швейцарците някакъв футболен гранд ли са?Да не съм пропуснал техния супермега възход???


Не е нужно да хейтваш.
Никой не очакваше от Франция такава игра..... това е нова Франция, млада Франция..... жадни за успехи играчи.
3:0 с Хондурас и 5:2 с Швейцария ...... Хондурас не завършиха ли пред Коста Рика в квалификациите за световното ? Същите квалификации, които Мексико едва премина........ Айде по-полека с това кои отбори са слаби и кои не! Докато Испания и Англия се излагат ( заедно с Италия, която най-вероятно ще гледа по телевизора останалата част от мондиала) , Франция показва, че ще се бори за нещо повече .... заедно с Холандия и Германия .... аз се надявам и Португалия да покажат друго лице и да преминат групите.... ще видим. Едно голямо браво на Франция! Не омаловажавай успеха!

Не!Хондурас НЕ ЗАВЪРШИХА пред Коста Рика! ;)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот doktora25 » 21 юни 2014 00:36

Яд ме е, този мач ми напомни малко на един друг от края на април, с тази разлика, че играта на Швейцария сега повече ми хареса от тази на Байерн тогава, но защитата просто бе трагична. Трябва да призная, че много подценявах французите и повече не смятам да го правя (поне тази им формация), няма да проявявам вече снизхождение и към Бензема. Все пак ще стискам палци да не вкарва много-много, защото други предпочитания имам в преследването на голмайсторския приз. Ще стискам палци и на босненците на 8-финала срещу петлите, като цяло много ми хареса тяхната игра срещу Аржентина и не се съмнявам в класирането им за тази фаза, но шансовете им вероятно не са много големи.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот PFK_Levski » 21 юни 2014 00:38

blue avalanche написа:
PFK_Levski написа:
blue avalanche написа:Французите ритнаха две "умрели кученца"!Голяма работа...
Швейцарците някакъв футболен гранд ли са?Да не съм пропуснал техния супермега възход???


Не е нужно да хейтваш.
Никой не очакваше от Франция такава игра..... това е нова Франция, млада Франция..... жадни за успехи играчи.
3:0 с Хондурас и 5:2 с Швейцария ...... Хондурас не завършиха ли пред Коста Рика в квалификациите за световното ? Същите квалификации, които Мексико едва премина........ Айде по-полека с това кои отбори са слаби и кои не! Докато Испания и Англия се излагат ( заедно с Италия, която най-вероятно ще гледа по телевизора останалата част от мондиала) , Франция показва, че ще се бори за нещо повече .... заедно с Холандия и Германия .... аз се надявам и Португалия да покажат друго лице и да преминат групите.... ще видим. Едно голямо браво на Франция! Не омаловажавай успеха!

Не!Хондурас НЕ ЗАВЪРШИХА пред Коста Рика! ;)

Аз за това и попитах.... не бях сигурен. И все пак са завършили пред Мексико..... това не е ли отбора, който твоята Бразилия не можа да победи? ;)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот smoothc » 21 юни 2014 00:43

Докъде ще стигне Швейцария зависи от много неща,но ти по-добре се тревожи за твоите прехвалени любимци,които ако всичко е честно и прозрачно максимумът им е 1/4 финал ;)
Срещу Чили може и да се промъкнете някак си,но срещу Холандия....мама мия,резилът ще е пълен!
Усещаш ли Ван Гаал кво ще ви прави(как обича бразилците той,ако знаеш... :) ),а Ван Перси...как го(ги) ниже на Жужи Сезар,а? :)
Съчувствам му на Сколари...сигурно ще си изяде мустака от яд :)

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 21 юни 2014 01:03

Не знам Перси как ги ниже на Сезар,но ще е интересно да видим Неймар колко ще наниже срещу защитата на холандците.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот smoothc » 21 юни 2014 02:07

HoUs4oOL написа:Не знам Перси как ги ниже на Сезар,но ще е интересно да видим Неймар колко ще наниже срещу защитата на холандците.

Нека първо да се паднат един срещу друг :) Разбира се,това е една фикция,която с малко повече въображение спокойно можеш да "прозреш"...кой друг,ако не Ван Перси :)
А относно головете на Неймар...отсега виждам едно 60кг."чувалче" с русо перчемче,което Влаар и Де Йонг ще направят направо да лети из терена :)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №25, Швейцария-Франция /Група Е/ - 2:5 FT

Мнениеот matador1 » 21 юни 2014 09:03

Ся бият Хондурас, които вече са изпаднали и се класират.

Това ще е последно първенство на Хицфелд. Според мен имат шанс дори за полуфинал.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта