СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14726
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот smoothc » 20 юни 2014 21:27

enguerino написа:Звучи нелогично, но този Уругвай може по-лесно да бие отбори като Италия и Англия отколкото Коста Рика :lol:

+1
Във футбола понякога нелогичното изцяло засенчва логиката :)

пп:Сега по стар обичай Англия ще спечели с лекота срещу Коста Рика.Просто такива са неписаните закони на футболната игра!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7185
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот vasilnv » 20 юни 2014 21:44

iliev72 написа:Много сте ми забавни фенчетата на МЮ ! Колко минути му трябваха на Рууни за вкара на световно първенство ?! Много !!! Вие може ли да броите до толкова ;)
И кой подаде на вашият любимец Рууни за да вкара ;) Съвсем случайно Глен Джонсън е лузър според вас ! Не разбрах кой виновен , че Кейхил е неориентиран и това много добре го използва Суарез !
Защо ли всички говорят , че в дефанзивен план Уелбек е гола вода а ?! Замислете въобще заслужава ли Уелбек да е на това световно ! След такъв сезон който имаха МЮ дали въобще някой от МЮ заслужава да е на СП а ?!
Кажи ми колко от играчите на МЮ направиха сезон като Стиви и Хендо а ?! За Стърижд и Стърлинг въобще няма и да питам ;)

Я си пусни мача и изгледай изявите на Кейхил, да видим колко е неориентиран... Я преброй грешките на Рууни в тоя мач. Аз се сещам за една, която доведе до корнер за Уругвай. За Уелбек ти казах в предишния си пост, че си заслужава всичките критики... Ама да изкарвате едва ли не, че Рууни е по-виновен за загубата на Англия от Джерард е направо смешно (който сбърка и при двата гола). И какво ми даваш статистики от предишни световни? Важното е това, което Рууни показва на това Световно, а то е - 1 гол и 1 асистенция. Най-добрите показатели от ВСИЧКИ играчи на Англия на Световното през 2014 (обърни внимание на числото). ;)
Последна промяна от vasilnv на 20 юни 2014 21:45, променено общо 1 път.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот Linky » 20 юни 2014 21:44

iliev72 написа:Този клип е по-актуален след вчерашният мач на Испания ;)

Изображение

от smoothc на 20 Юни 2014 19:27


пп:Сега по стар обичай Англия ще спечели с лекота срещу Коста Рика.Просто такива са неписаните закони на футболната игра!


Е как, те Англия са царе да бият малките отбори, когато няма значение :mrgreen: Въпреки че Коста Рика дали са толкова малък отбор за колкото ги смятахме :roll:
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот iliev72 » 20 юни 2014 22:01

vasilnv написа:Я си пусни мача и изгледай изявите на Кейхил, да видим колко е неориентиран... Я преброй грешките на Рууни в тоя мач. Аз се сещам за една, която доведе до корнер за Уругвай. За Уелбек ти казах в предишния си пост, че си заслужава всичките критики... Ама да изкарвате едва ли не, че Рууни е по-виновен за загубата на Англия от Джерард е направо смешно (който сбърка и при двата гола). И какво ми даваш статистики от предишни световни? Важното е това, което Рууни показва на това Световно, а то е - 1 гол и 1 асистенция. Най-добрите показатели от ВСИЧКИ играчи на Англия на Световното през 2014 (обърни внимание на числото). ;)

Василе за теб ще го напиша отново и дано този път го разбереш ! Когато сгреши нападението полузащита го покрива. Когато сгреши полузащита защита ги покрива. Когато вратаря сгреши няма кой да го покрие.
След като Стиви сгреши къде блееше Кейхил а ?! Някои биха казали , че Кейхил е тактически неграмотен щом допусна да остави зад гърба Луис Суарез !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот KingKenny » 20 юни 2014 22:07

Уникален кеф. Karma is a bitch. Както му го слагаха в Англия в продължение на 2 години сега Суарез им го върна с лихвите. Действията говорят повече от думите. Просто ги уби. Така им се падаше. Въпреки че им симпатизирам, не мога да си кривя душата, че си го заслужиха. Следях всичките скандали със Суарез и мога да кажа, че си заслужиха всичко, което им се случи. ;)
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43964
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот rhaegar » 20 юни 2014 22:08

Ти си нереален, Илиев :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот KingKenny » 20 юни 2014 22:12

Слушах коментара и на ITV те също не обвиняват Джерард. Кейхил и Джагиелка си го изяждат точно по причината, че оставят Суарез да си вее коня. Суарез вижда евентуалната топка, която ще дойде в тази зона, а защитата не - това не е грешка на Джерард.

П.С. Моето мнение е, че Джерард играе слабо първенство, но не е виновен за втория гол.
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7185
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот vasilnv » 20 юни 2014 22:13

iliev72 написа:
vasilnv написа:Я си пусни мача и изгледай изявите на Кейхил, да видим колко е неориентиран... Я преброй грешките на Рууни в тоя мач. Аз се сещам за една, която доведе до корнер за Уругвай. За Уелбек ти казах в предишния си пост, че си заслужава всичките критики... Ама да изкарвате едва ли не, че Рууни е по-виновен за загубата на Англия от Джерард е направо смешно (който сбърка и при двата гола). И какво ми даваш статистики от предишни световни? Важното е това, което Рууни показва на това Световно, а то е - 1 гол и 1 асистенция. Най-добрите показатели от ВСИЧКИ играчи на Англия на Световното през 2014 (обърни внимание на числото). ;)

Василе за теб ще го напиша отново и дано този път го разбереш ! Когато сгреши нападението полузащита го покрива. Когато сгреши полузащита защита ги покрива. Когато вратаря сгреши няма кой да го покрие.
След като Стиви сгреши къде блееше Кейхил а ?! Някои биха казали , че Кейхил е тактически неграмотен щом допусна да остави зад гърба Луис Суарез !

Пусни си мача и го изгледай пак. Виж колко пъти защитната линия на Англия застава по този начин при аутове. ;) Не се очакват подобни грешки от играч, като Джерард, който претендира да е "световна класа". Ако Кавани беше спечелил въздушния двобой - засада, а Джерард можеше навсякъде да я изчисти тая прословута топка, само не и назад. Такова положение и юноша на Англия няма да отиграе така! Вината за тоя гол си е на Джерард, а Кейхил направи доста важни намеси в мача. А какво ще кажеш за първия гол на Уругвай. Кейхил сигурно беше виновен :?
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7185
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот vasilnv » 20 юни 2014 22:15

KingKenny написа:Слушах коментара и на ITV те също не обвиняват Джерард. Кейхил и Джагиелка си го изяждат точно по причината, че оставят Суарез да си вее коня. Суарез вижда евентуалната топка, която ще дойде в тази зона, а защитата не - това не е грешка на Джерард.

П.С. Моето мнение е, че Джерард играе слабо първенство, но не е виновен за втория гол.

Виж сега, съгласен съм с теб. Но Кейхил и Джагиелка не са се изнесли сами напред, това са си наставления на тренера. Просто не мисля, че Рой Ходжсън вярваше, че опитен играч като Джерард ще направи подобна грешка.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №22, Уругвай-Англия /Група D/ - 2:1 FT

Мнениеот KingKenny » 20 юни 2014 22:17

vasilnv написа:
KingKenny написа:Слушах коментара и на ITV те също не обвиняват Джерард. Кейхил и Джагиелка си го изяждат точно по причината, че оставят Суарез да си вее коня. Суарез вижда евентуалната топка, която ще дойде в тази зона, а защитата не - това не е грешка на Джерард.

П.С. Моето мнение е, че Джерард играе слабо първенство, но не е виновен за втория гол.

Виж сега, съгласен съм с теб. Но Кейхил и Джагиелка не са се изнесли сами напред, това са си наставления на тренера. Просто не мисля, че Рой Ходжсън вярваше, че опитен играч като Джерард ще направи подобна грешка.

Вярно, че не е логично принципно да се играе по този начин тази топка, но се случва. Има някакви оправдания за Джерард, но не са много. Колективна грешка при всички случай. Англия си изпусна шансовете и срещу Италия и сега. Сами са си виновни.
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта