СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 19 юни 2014 14:22

Дано Дел Боке остане. Харесвам му последните мачове.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18093
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот kingofpop » 19 юни 2014 14:28

Големи капацитети тука, всеки излива злобата си и кефа от отпадането на отбора, дето убиваше всичко по пътя си през последните 6 години...особено фенчетата на Швабите непропускат да излеят кефа си, но истината е, че те са супер лесна плячка за Испания и 2008 и 2010 го доказа, като май нямаха нито 1 положение тогава :shock: :mrgreen:

Иначе същите тея разбирачи, дето плюха Робен 2012 като провали отбора на финала, сега сигурно плюят и Коста, който е машина, но е в слаба форма след тежкия сезон и другото, което е, не е подходящ за този стил на игра, той е силов играч и е тежък таран, въпреки че и Атлети не играе много силов футбол....не искам да ходи в Челси, щото там си мисля, че ще разгърне целия си потенциал...ако беше на мястото на дървото Фред, бразилците щяха да бият всеки 1 отбор само с физика :oops:


П.П. Дел Боске обърка и смените, трябваше да пусне Коке, Мата и Вия на Педро, Силва и Алонсо, а той само 1/3 от това свърши...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот Eminem » 19 юни 2014 14:33

Браво, точно така. Дръж Мата, Касорла, Вия, Коке на резервната скамейка, нищо, че Шави, Бускетс, Алонсо, Педро са трагични. Педро титуляр ? Та той е толкова неадекватен. Трябват ти три гола за едно полувреме, отборът играе меко казано катастрофално, а нищо не променяш. Наистина ли Торес и Коща взеха местата на Негредо и Йоренте ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Напълно нормално отпадане, след като разчиташ на футболисти, които са в трагична форма!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот Player » 19 юни 2014 15:16

Вземи тези лалета, хапни тези чушлета и хващай си самолета.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 19 юни 2014 15:34

Player написа:Вземи тези лалета, хапни тези чушлета и хващай си самолета.


Още не са яли кенгурски ритници.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот cska-632 » 19 юни 2014 16:53

Изображение
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16850
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2014 17:29

kingofpop написа:Големи капацитети тука, всеки излива злобата си и кефа от отпадането на отбора, дето убиваше всичко по пътя си през последните 6 години...особено фенчетата на Швабите непропускат да излеят кефа си, но истината е, че те са супер лесна плячка за Испания и 2008 и 2010 го доказа, като май нямаха нито 1 положение тогава :shock: :mrgreen: ...

Да бе, и на мен са ми много забавни някои хора - все едно са напълно убедени, че техният любим отбор (независимо кой е той) няма да отпадне по-нататък и също да ги разочарова. (То наистина един ще оцелее до самия край, ама само един, така че доста хора ще бъдат разочаровани.) Съответно ще дойде момент, когато и ние ще имаме поводи да злорадстваме, но поне за мен не си струва да се прави това и да се пада до нивото на някои хора. (Пък и достатъчно радост имах в последните години с успехите на Испания, за да се радвам на провалите на някой друг. 8-))
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/, 18.06 - 22:00 ч.

Мнениеот drvasko98 » 19 юни 2014 20:04

rhaegar написа:
smoothc написа:Браво на Чили,напълно заслужена победа!
Холандия-Чили се очертава като един от акцентите в третия кръг :)

[offtopic]А Австралия и Испания ще спорят за третото място :lol:[/offtopic]


Може и да не е толкова, щото ще играят преди Бразилия. В смисъл бразилците ще си преценяват с кой им изнася да играят. Така като гледам, по-добре да изберат Холандия :lol:


Няма как да стане, защото първо не могат да си изберат съперник, в смисъл и двата са приблизително еднакво силни и неудобни и най-важно ще е адски позор да паднеш от Камерун, освено това не става въпрос да избереш между Аржентина и Япония примерно, че да си заслужава такъв резил. Естествено, че всеки безпристрастен любител на футбола ще се радва на провала на трикратния пореден шампион, незвисимо как се нарича той, както са мусе радвали като е взел първата титла.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44066
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот rhaegar » 19 юни 2014 20:58

Не е нужно да падат, един хикс също ще ги остави втори. Ще видим, за тях е най-добре да не си правят сметки, но ми е съмнително.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 19 юни 2014 21:14

Като изключим всички майтапи, които искрено ме забавляват. Ако погледна сериозно на нещата трябва да кажа, че колкото и да ги базикат испанците владяха света дълго време и това поколение е дало най-много престиж на испанския национален отбор. Преди тях Испания бяха стигали най-много на 4тото място и в 75% от световните първенства или не бяха участвали или пък са отпадали преди 1/4 финалите. Крайно време обаче беше за разнообразие и е хубаво, че ще има повече друг стил на игра на голямо първенство като това. Ясно е, че ще излязат от кризата и пак ще бъдат опасни. Никога обаче не съм ги харесвал като стил, никога не са били прекалено зрелищни за моя вкус. Това е.

Испанците да се радват, че имаха това поколение и да си готвят ново, за да са наниво с другите футболни нации и да стават добри мачове, а не да падат с по 1:5... което между впрочем беше страхотно.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта